Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

MLB 2/3, NFL 1/1. MLB solidno. Lagan over na PNC Parku; jedina opasnost za plus je pretila od kise. Cleveland rutinski, ali je zato Kershaw neocekivano nalupan. Izbegoh New England u fiksu, poeni prodjose lako. Nije bilo mnogo stvari za selekciju, pa ishodom moram biti zadovoljan. Jedino je steta, sto je poslednji par pao, mada je i ovo bilo dovoljno za plus.

 

 

Fudbal

 

Benfica-Portimonense 3+

 

Metz-PSG 3+

Sport Boys-Real Potosi 2+

 

Kvote, 1.47, 1.52.

Benfica je dominantna kod kuce. Kvote za golove na Metz-PSG rastu, pa odigrah opreznije.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Oss 3+, Cambuur 3+, Maribor 1, Anderlecht 3+, Dundalk 1, Shamrock 1, TNS 3+, Celtic 2. Kvota 5.99.

 

 

MLB

 

Washington-Philadelphia 1 (Scherzer-Thompson)

 

Arizona-San Diego 1 (Corbin-Lyles)

 

Kvote, 1.30, 1.35.

Scherzer ima jos jednu fenomenalnu sezonu i odlican trend aktuelnih nastupa, 1-0, 1.89 ERA, 0.89 WHIP.

Corbin ima 5 kvalitetnih startova, na prethodnih 6 nastupa. Tri starta unazad, 3-0, 0.89 ERA, 0.84 WHIP.

Oba para su na kombo tiketu.

 

Propratni tiket, Cincinnati >8.5, Cleveland >9.5, Boston 1, Chicago Cubs 1, Houston 2. Kvota 15.91.

 

 

Hokej

 

Innsbruck-Bolzano 5+

Lugano-Ambri 5+

 

Severstal-SKA St. Petersburg 5+

 

Vityaz-Salavat 5+

 

Kosice-Detva 5+

Kolner-Bremerhaven 5+

 

Kvote, 1.85, 1.65, 1.55, 2.16.

Vecina liga krece danas, pa probah uglavnom obazrivo. Prvi tiket donosi dva para, sa dugom plus tradicijom. St. Petersburg i Salavat uobicajeno, te dva velika favorita, na zavrsnom tiketu.

Samo prvi par je u jacoj grupi.

 

Tiket za pracenje, Tappara w2, Plzen w1, Sparta Prague 5+, Znojmo 5+, Salzburg w1, Eisbaren w1, Davos 5+. Kvota 9.74.

Edited by Miljenko
Link to comment

Zategao sam na Rafu SH-1.5 po 1.66 i sitnije 3:0 po 2.65. To u planetwinu. U Meridianu odigrao slobodnu igru manje od 30.5 gemova, dali mi kvotu 4. A prvo trazio HG-7.5 dali mi samo 3 kvotu pa nisam hteo i prebacio ovo na manje gemova,

Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 1/2, hokej 3/4, PSG je dosao 6+. Fudbal sam mozda mogao odigrati bolje; PSG u singlu, na primer. MLB je ponovo doneo pad jednog velikog favorita. Washington je nekako sacuvao prednost, ali se Arizona nije izvukla, nakon 0-8 zaostatka. Hokej je fino dosao. Oba KHL singla prodjose rutinski; Innsbruck i Lugano, manje-vise bez problema; jedino su Kosice zakazale. Granican dan, sa ovih 5/8; kombo je ponovo pao na zavrsnom paru.

 

 

Fudbal

 

Man City-Liverpool 3+

 

Arsenal-Bournemouth 2+

Freiburg-Dortmund 2+

Real Madrid-Levante 3+

 

Basel-Lausanne 2+

Barcelona-Espanyol 2+

Hoffenheim-Bayern 2+

Mouscron-Club Brugge 2+

 

The Strongest-Guabira 3+

 

U. de Chile-O`Higgins 3+

 

Everton-Tottenham 2+

Stoke-Man Utd 2+

 

Kvote, 1.56, 1.39, 1.48, 1.44, 1,75, 1.62.

Trebalo je sortirati ovoliko parova, no cini mi se da je to ok odradjeno na kraju.

Prva cetiri tiketa su u jacoj grupi.

 

Jedan od sirih tiketa, Portsmouth 2P2+, Peterborough 2P2+, Plymouth 2P2+, Crewe 2P2+, Brechin 2P2+, Dundee Utd 2P2+, Peterhead 2P2+, Raith 2P2+. Kvota 167.92.

 

 

MLB

 

Boston-Tampa 1 (Sale-Andriese)

 

Kvota 1.40.

Jedini razlog zasto je ovaj par u slabijoj grupi, je sto je Sale nesto cesce sklon slabijim izdanjima, u poslednje vreme.

Slabija grupa.

 

Prateci tiket, Cleveland >9.5, Chicago Cubs 1, NY Mets H1(+1.5), St. Louis 1, Arizona 1, Seattle >9.5, LA Dodgers 1. Kvota 18.64.

 

 

Hokej

 

Kongsvinger-Lorenskog 5+

Stavanger-Asker 5+

 

Ambri-Davos 5+

Bern-Fribourg 5+

 

Kvote, 1.61, 1.96.

U grupi tiketa sa manjim ulogom.

Edited by Miljenko
Link to comment

Mancester i Ferencvaros tim golovi 2+, u oba, 3+ i 4+, kvote maltene iste oko 1.65, 2.25, 3.1 i 6.4. Ako daju 2 u istom poluvremenu dovoljno za nulu za taj tim.

 

I malo iz sale basket igrace vise poena, 4/5 5/5, Markanen (17.5), Datome (13.5), Meli (8.5), Printezis (13.5) i Burusis (8.5). Ako udju 4 kvota nepuno 2, ako udje sve kvota 13.6

Link to comment

uuu, kakav dan danas na live-u

napokon sam uspeo iskljuciti emocije, "gotivljenje" odredjenih ekipa i savete strucnjaka

i isplatilo se :fantom:

 

drugim recima, danas sam imao srece vise nego pameti, odnosno usralo me :D

 

najpre odigram po 1,7 da ce real dati gol do kraja prvog, kad su gubili 1:0 u 20 i nekom cini mi se, uglavnom posle 2,3 minuta daju gol

onda sacekam da kvota na siti liverpul pada gol prvo skoci, taman odigram, ovi zabiju u sledecem napadu :D

onda pogodim da neki grk osvaja set, bila kvota 2 da dobija mec, dobije prvi set 6:0

i na kraju ono zbog cega sve ovo i pisem, ipsratite sutra gvineja kosarku, igraju sa tunisom

danas su igrali sa kamerunom, lovio sam hendikepe na kamerun iz cetvrtine u cetvrtinu, jer su davali po 3,5 ovi dobijali sa 10 i vise razlike

 

gvineja se pozivnicom plasirala na prvenstvo, nikad nisu igrali ili makar ne skorije, potpuna grupa amatera

danas su za prve tri cetvrtine imali 2 (dve!) asistencije

sutra u 7 igraju sa tunisom, ako hendikep na tunis bude manji od 50 slobodno igrajte na tunis, ko bude manji od 30 slobodno kucu ulozite  :fantom:

danas je u mocartu hendikep na kamerun bio neverovatnih 14,5 iako je gvineja prvu izgubila 20 razlike od takodje amtera ruande 20 razlike

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...