Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Live na Hrvate na HT @2.25.

 

Nadal 3:0 @1.85.

 

I kasno javljam Bluming - Bolivar GG3+ @2,2, GG4+ @3.6 i GG GG @14

 

 

edit. pa jos malo Hrvate po 2.8

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 2/3, hokej 0/1, NFL 0/4, tenis 1/1. Fudbal korektno, mada sam mogao odigrati bolje. Napoli jedva prolazi; propustih da singliram Catolicu 3+, no ovo im je bio prvi prvenstveni 3+ mec.U MLB delu su prosla oba jaca singla, pa nemam razloga da se bunim. Pomalo neverovatan pad na hokeju, gde Salzburg nije uspeo da da gol. Sta reci za NFL, koji je dosao izuzetno lose. Dobre ofanzivne ekipe se osramotise, a i moji Steelersi jedva dobise Brownse. Utesno je sto nisam imao bolju soluciju, za dabl bez hendikepa; Houston je pao, na primer. Nadal je rutinski odradio finale. Kombo je bio blizu, ali su Steelersi primili TD, na cetvrtom daunu, izem ti srecu. Generalno, los kraj nedelje, sto nikada nije dobra stvar, zbog nesto jace uplate.

 

 

Fudbal

 

Molde-Odd 2+

Ajax II-RKC 3+

 

Kvota 1.54.

Nisam imao mnogo dileme za danas, Ajax II i jos nesto, pa uglavih Norvezane tu.

 

 

MLB

 

Cleveland-Detroit 1 (Carrasco-Jaye)

 

Arizona-Colorado 1 (Greinke-Freeland)

 

Kvote, 1.28, 1.50.

Indiansi imaju 18 vezanih pobeda i ovo lici na seriju, gde bi se taj niz mogao produziti. Carrasco je u odlicnoj formi, 2-0, 0.78 ERA, 0.65 WHIP.

Greinke startuje protiv direktnog rivala za wild card poziciju; takodje se nalazi u seriji sjajnih nastupa, 2-0, 1.83 ERA, 0.92 WHIP.

 

Prateci tiket, Toronto >9.5, Texas 1, Kansas 1, LA Dodgers 2. Kvota 7.11.

 

 

KHL

 

SKA St. Petersbutg-Lada 5+

 

Kvota 1.33.

St. Petersburg retko zakaze, mada su se i kladionice opametile, pa je kvota nesto niza.

Link to comment

Nadal lagano, Bolivijci srecno u 94.min. jedino Hrvati prodali, al to sam najsitnije. Na kraju odigrao i Elemec dom3+ i 4+ i uslo i to za skoro pa savrsen vikend.

 

I dalje se ceka Pbg za karanje :)

Link to comment

Jong Ajax domacin golovi, 3+ @1.62 (i 1.64) i 4+ @2.76 (i 2.8)

 

Malaga - Las Palmas, hteo prvo gost1+ i gost2+, al mi bas malo bilo 1.45 da daju gol, pa sam igrao 0:1 @14.24 i 1:1 @8.02, i normalno gost2+ po 3.2 (to najveci potencijalni dobitak) i sitno da daju u oba i 3+.

Link to comment

Dadose ga i jedni i drugi, posebno lepo od brace iz Las Palmasa :) edit. Dade West ham i drugi, najs. edit2. i Las Palmas dade treci, kvota 9  :lolol: Pogodih kvote 8, 9 i 15

Edited by Timmy
Link to comment

Zato ovi moji trokiraju; padose dve skroz sigurne stvari. Ocekivao sam da 3/4 mora doci minimalno, no prevarih se.

Tja, videcemo sta donosi CL.

 

Probaj meni za dusu, a i u odlicnoj sam seriji, Union Santa Fe - Gimnasa nocas, GG3+ je 3.05, GG4+ 5.5. A ulazi lagano ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...