Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 3/4, MLB 2/4, Partizan je dosao 5+ i 7+, Tottenham 5+. Fudbal gotovo idealno. Partizan raspucan, kao i Tottenham. Prosla je i 2+ kombinacija, dok je Basel neocekivano zakazao. MLB deo je mogao doci bolje. Tampa standardno nepredvidljiva; Astrosi nastavise sa pobedama; Price i Boston porazeni; Kansas lagana pobeda. Manji plus na kraju, i sa ovih 5/8.

 

Fudbal

 

U.Catolica-Colo Colo 3+

 

Zvezda-Radnicki Nis 3+

 

Man Utd-Real Madrid 3+

 

Kvote, 1.65, 1.57, 1.65.

Super kup Cilea, nesto sto se mora probati. Zvezda protiv ekipe iz Nisa; nisu ni gosti bezazleni. Real i Man Utd se sastaju, uz pregrst golova, nadam se.

Sva tri para su u jacoj grupi.

 

MLB

 

LA Dodgers-Atlanta 1

 

Arizona-Washington <8.5

 

Seattle-NY Yankees >8.5

 

Kvote, 1.25, 1.85, 1.75.

Kershaw startuje za Dodgerse, nadam se da nece biti iznenadjenja. Strasburg i Ray nastupaju na Chase Fieldu, potencijalni under. Gallardo je dosta bolji kod kuce, no starter Yankeesa navodi na over.

Samo prvi par je na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Cleveland 1, Tampa 1, NY Mets 1, Houston 2, Detroit >10.5, Kansas <11.5, Boston >9.5. Kvota 40.42.

Link to comment

Fudbal 2/3, MLB 3/3, Catolica je dosla 5+. Malo srece na Zvezdi; goleada u Cileu; Real i Man Utd, odigrase metiljav mec. MLB se odlicno uklopio, iako su Kershaw i Strasburg, izasli zbog povreda.Dodgersi su dozvolili izjednacenje, na 2 auta, u 9. iningu. Ok plus na kraju.

 

MLB

 

Philadelphia-Houston 2

 

Cleveland-Cincinnati >9.5

 

Tampa-Baltimore >9.5

 

Arizona-Atlanta 1

 

Kvote, 1.60, 1.85, 1.95, 1.50.

Peacock startuje za Astrose, u seriji gde su veliki favoriti.

Oba overa su prilicno verovatna, posto se starteri ne mogu pohvaliti nekom formom, plus su odlicni napadi u pitanju.

Greinke nastupa za Dodgerse, protiv augodne Atlante, za koju startuje Dickey.

 

Prateci tiket, Chicago Cubs 1, Toronto >10.5, Detroit 1, Colorado H2(+1.5), Boston >7.5, NY Mets 2, LA Dodgers 1. Kvota 25.27.

 

Fudbalski tiket, Inter 3+, Hammarby 3+, Zeljeznicar 3+, Schafhausen 3+. Kvota 5.15.

Edited by Miljenko
Link to comment

Neke primamljive kvote za gg uz duplu šansu na Partizan:

 

Slavija - Bate  GG

FCSB - Plzen  GG

Vardar - Kopenhagen  GG

Partizan - Olimpijakos  1X

---------

kvota 12.55

 

Vidim po kvotama da je Slavija ubedljivi favorit (što mi je malo sumnjivo), ali ako se ne varam oni dugo nisu igrali evrokupove, pa je sa te strane Bate iskusnija ekipa i očekujem da mogu do gola.

Steaua i Plzen bi takođe mogli da se upišu bar po jednom, ne verujem da će Česi da igraju na rezultat.

Vardar će teško proći Dance, ali mogli bi da se isprse na svom terenu i odigraju dobar meč.

Olimpijakos tek počinje sezonu i u ovom trenutku je sigurno daleko od pune forme. Sa druge strane Partizan deluje sve sigurnije, pa ću pokušati sa duplom šansom, mislim da ako ne bude nekih teških kikseva ovo ne bi smeli da izgube.

 

Ne vidim u moblinoj aplikaciji igru na strelce u Mocartu, pogledaću kasnije na desktop verziji, mislim da bi valjalo probati sa Tavambom sada kad je razbio maler.

Link to comment

MLB 2/4. Fiks odlicno, ali su poeni zakazali, za manji minis na kraju.

 

Fudbal

 

Roma-Tottenham 3+

 

Slavia Prague-BATE Borisov 2+

Partizan-Olympiakos 2+

 

Kvote, 1.44, 1.97.

Prilicno verovatan prijateljski mec, te 2 para CL kvalifikacija.

 

MLB

 

Chicago Cubs-Chicago White Sox 1

 

Texas-Miami 1

 

Kvote, 1.42, 1.70.

White Soxi su sinoc prekinuli niz od 9 poraza i ocekujem da im Cubsi vrate istom merom. Hamels startuje za Rangerse, na ruku ide i sto je Texas porazen nocas.

 

Prateci tiket, Houston 2, NY Yankees 1, Toronto H1(+1.5), Cleveland 1, Tampa 1, Detroit 1, Seattle H1(+1.5), San Francisco 1. Kvota 41.41.

 

Nisam se zaletao danas, sutra ima dosta izglednijih parova.

Edited by Miljenko
Link to comment

Uzeh jutros Rijeku +0.5 @2,25 malo mi previse ovo, mislim da ce padati.

 

I uzeo Karabag  -1.0 @1,77, kapiram da će biti bar push. Mada je ovo više protiv Šerifa, nego na Karabag,

Edited by Godfrey
Link to comment

Partizan 1
Vardar 1
Rijeka 2
Legia 2

Kvota 198

Partizan 1
Vardar 1X
Rijeka 2
Legia 2

Kvota 87

Partizan 1
Vardar 1
Rijeka X2
Legia 2

Kvota 87

Koji odigrati od ova 3? :D

Link to comment

Nema trika da pogodim CL meceve. Bio sam drcan doduse, posto je Slavia dodata; ja i pravljenje vecih kvota.

Cubsi za sada vode.

Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 2/2, Roma je dosla 5+. Na fudbalu sam trebao odigrati ono sto sam prvo planirao. Dva lagana prolaza u MLB delu. Mali plus na kraju.

 

Fudbal

 

Dynam Kyiv-Young Boys 2+

Celtic-Rosenborg 2+

 

Man Utd-Barcelona 3+

 

Real Madrid-Man City 3+

 

Salzburg-Rijeka 2+

Maribor-Hafnarfjordur 2+

Nice-Ajax 2+

 

Kvote, 1.49, 1.53, 1.46, 2.25.

Dve prijateljske, te pregrst utakmica iz CL kvalifikacija.

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

MLB

 

Settle-Boston 2

 

Kvota 1.42.

Sale startuje za Red Soxe.

Jaca grupa.

 

Prateci tiket, Tampa 1, NY Yankees 1, Arizona 1, Houston 2, Chicago Cubs 2. Kvota7.69.

Link to comment

Jang bojsi su odigrali odlican mec protiv Bazela. Sulejmani ponajbolji.. Bas me iznenadilo kako igraju, pa razmisljam da igram njih golove.

 

Sinoc sam ubo Partizan GG3+ i GG4+, odlicne kvote bile 2.9 i 5.5. Al sam igrao na sitnije i u poslednjem trenutku igrao i 0:0 0:1 i 0-1 i dosta smanjio dobitak.

Link to comment

Kijev - Jang bojs, GG @1.79 mao jace. Hteo prvo gost1+, al racunam dace Dinamo sigurno. I sitnije GG4+ po 3.1, oba po 2+ @6 i GG GG @14.7.Pfreskocio sam GG3+, samo 2.1, pa bolje onda samo GG po 1.79. I 4 op 3.1... Ispalo da je to visak...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...