Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nisam mnogo zapeo, jer sam podelio uplatu sa Norvezanima koji dodjose samo do 2:1. Al svaka cast jangsima. Ozbiljan su tim ove sezone, a kladionice to ne priznaju jos :). I 4+ sam imao bas na sitno, al lepa kvota 9.5.

Link to comment

Fudbal 4/6, MLB 3/4, Barsa je dosla 5+. Young Boys lagano; City jedva; El Clasico ocekivana goleada; Cileanci razocarali skroz. MLB iznenadjujuce dobro. Oba fiksa prodjose, kao i over na Marlins Parku. Pokrih se na kraju; nije bilo previse efikasnih meceva, koji bi mi doneli bonus.

 

Fudbal

 

Basel-Luzern 3+

 

Colo Colo-Antofagasta 3+

 

The Strongest-San Jose 3+

 

Rad-Zvezda 2+

Toronto-New York City 2+

 

Guabira-Bolivar 3+

 

Kvote, 1.44, 1.58, 1.36, 1.36, 1.55.

Ocekujem da Basel odigra dosta bolji mec, nakon ocajnog otvaranja. U Cileu je slabo gde bilo golova, pa odigrah Colo Colo. Bolivijci lice na sigurice. Zvezda i New York City deluju kao lagan prolaz, u 2+ varijanti.

 

Prve cetiri stvari su u jacoj grupi.

 

MLB

 

Boston-Kansas 1

 

Seattle-NY Mets 1

 

Kvote, 1.60, 1.45.

Boston je prekinuo dugu seriju trijumfa Royalsa, pa ne vidim razlog, zasto ne bi dobili jos jedan mec iza Pomeranza.

Paxton startuje za Marinerse.

Oba para su u slabijoj grupi.

Link to comment

Fudbal 4/5, MLB 1/2. Fudbalom moram biti zadovoljan, posto je osim Basela, sve doslo uz dosta zivciranja. Cileanci odigrase smor kolo, jos jedan 0-0 mec. MLB ok, pogodak i promasaj. Ove nedelje je bilo uspeh ne izgubiti novac, a to sam nekako postigao.

 

MLB

 

Baltimore-Kansas 2

 

Boston-Cleveland >10.5

 

Texas-Seattle <10.5

 

Chicago White Sox-Toronto >10.5

 

Kvote, 1.65, 2.00, 1.85, 1.85.

Jimenez startuje za Oriolese, te probah 2 na Royalse. Mnogo cesce izdivlja, nego sto ima dobre nastupe.

U Bostonu i Cikagu, imamo startere, koji nisu u dobroj formi.

U Arlingtonu nastupaju Hamels i Felix Hernandez, pa sam morao probati under.

Edited by Miljenko
Link to comment

Odigrao sam za sredu

 

Apoel 1

Ludogorec 1

Kopenhagen 1

Seltik X2 

 

Na Kipru retko ko se naigra, a po meni je Apoel jaci od Vitorula. Ludogorec je pukao prvu 2-0, gledao sam malo, cini mi se da su ipak jaci od Hapoela.

Kopenhagen jebem li ga, ako ne moze Vardar da pobedi. Seltik je kvalitetniji tim, e sad... :D

Link to comment

MLB 2/4. Na kraju nekako udjose dva para, mada je sve bilo blizu. Napad Royalsa se obrukao; poeni korektno. Minimalan minus na kraju, posto su kvote bile vece, od mojih uobicajenih.

 

MLB

 

NY Yankees-Detroit >9.5

 

Boston-Cleveland 1

 

Miami-Washington 2

 

Colorado-NY Mets 1

 

Kvote, 1.80, 1.60, 1.45, 1.65.

Sabathia-Anibal Sanchez duel u New Yorku, lici mi na over.

Carrasco je dobar, no Sale startuje za Red Soxe, te igram 1.

Scherzer nastupa za Nationalse.

Colorado je pojacao bullpen, u pokusaju da sacuva wild card poziciju.

 

Prateci tiket, Pittsburgh 1, Kansas H2(+1.5), LA Dodgers 2, St. Louis H2(+1.5), Chicago Cubs 1, Toronto 2, Houston 1. Kvota 17.88.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...