Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1\1 (Colo Colo povraćaj), MLB 3\5. 2+ kombinacija je prošla taman kako treba; Colo Colo odložen. MLB je bio blizu kompletnog prolaza. Boston je vodio 1-0, do 9. ininga, da bi top closer kiksirao. Seattle dobija, kao i Washington. Dodgersi takodje prolaze, dok je Cleveland dozvolio preokret. Dovoljno za pokriće.

 

Fudbal

 

Nublense-U. de Chile 3+

 

Molde-Stromsgodset 3+

 

Sporting Cristal-Cajamarca 3+

 

Kvote, 1.48, 1.55, 1.81.

U. de Chile sam planirao od ranije, a nakon analize dodah i ova dva para.

Prva dva meča su na kombo tiketu.

 

MLB

 

Cincinnati-Washington >9.5

 

Baltimore-Chicago Cubs >10.5

 

Kvote, 1.72, 2.00.

Prvi par donosi duel startera, koji nisu u posebno dobroj formi. Jimenez startuje za Oriolese, a Cubsi deluju probudjeno.

 

Prateći tiket, Colorado H2(+1.5), Arizona 2, St. Louis 2, Milwaukee 1, Houston 1. Kvota 9.96.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ni ovo drugo ne dolazi, Molde 0-0, Sporting Cristal 1-0. Dobro je što mi uplata nije velika. Nisam u toku sa tim vestima van sporta, dok mi se komp ne vrati.

Link to comment

Kakav je bio veći deo nedelje, takav je bio i jučerašnji dan. Fudbal 0\3, MLB 1\2. Možda i najlošija nedelja u tekućoj godini.

 

Fudbal

 

Elfsborg-Hammarby 2+

Stjarnan-Reykjavik 2+

Solt Lake-Man Utd 3+

 

Kvota 1.73.

 

MLB

 

Cincinnati-Washington 2

 

Colorado-San Diego 1

 

San Francisco-Cleveland 2

 

Kvote, 1.65, 1.55, 1.75.

Strasburg za Nationalse. Colorado protiv najslabijeg tima lige. Indiansi sigurno mogu bolje, od ove kilave serije u Oaklandu.

 

Prateći tiket, Milwaukee H2(+1.5), Texas >10.5, Miami <9.5, St. Louis H2(+1.5), Houston 1, Tampa 2. Kvota 15.76.

Link to comment

Fudbal 1\1, MLB 3\3, prošao je i kombo tiket. Čim odigrah za skromnu uplatu, prodje sve. Jesam skoro duplirao ulog, no nervira u svakom slučaju.

 

Fudbal

 

Milan-Dortmund 3+

 

TNS-Rijeka 3+

 

Alaškert-Bate Borisov w2

Vardar-Malmo w2

Vikingur-Hafnarfjordur w2

 

Kvote, 1.46, 1.62, 2.30.

Jedna prijateljska i par utakmica iz CL kvalifikacija.

Prve dve stvari su u jačoj grupi.

 

MLB

 

Chicago White Sox-LA Dodgers 2

 

Cincinnati-Arizona 2

 

Houston-Seattle 1

 

Kvote, 1.30, 1.70, 1.45.

Kershaw startuje za Dodgerse. Redsi i dalje imaju problema u rotaciji, pa je 2 primamljiva. Peacock ima odličnu sezonu, te probah 1.

Potonji par je u slabijoj grupi.

 

Prateći tiket, Texas >10.5, Pittsburgh 1, St. Louis 2, Colorado 1, Tampa 2, Washington >9.5. Kvota 27.60.

Link to comment

Fudbal 2/3, MLB 3/3, Rijeka je dosla 5+, a prosao je i kombo tiket. Rijeka konacno raspucana, jedini promasaj u fiksu. MLB idealno. Kershaw savrsen; Houston i Arizona lagano. Spojih dva kombo tiketa, nakon uzasne prosle nedelje.

 

Fudbal

 

Salzburg-Hibernians 3+

Celtic-Linfield 3+

 

Ludogorets-Zalgiris 3+

 

Rosenborg-Dundalk 3+

 

Dudelange-APOEL 2+

Honved-Hapoel B.S. 2+

 

Kvote, 1.44, 1.55, 1.72, 1.80.

Ponovo cackam mecku, sa mecevima CL kvalifikacija, no da probam ipak.

Prve tri stvari su u jacoj grupi.

 

MLB

 

Cincinnati-Arizona 2

 

NY Mets-St. Louis <7.5

 

Kvote, 1.55, 2.00.

Greinke startuje za Diamondbackse. U New Yorku imamo duel startera, koji se nalaze u dobroj formi.

Prvi par je na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Miami 1, Seattle H2(+1.5), Colorado 1, Tampa H2(+1.5), Cleveland 2, LA Dodgers 2, Detroit 2. Kvota 17.72.

Link to comment

Nabacah tiket:

 

Videoton - Nome Kalju  3+

Fola - Inter  X2

Lingbi - Slovan  X2

Mlada Boleslav - Šamrok  3+

Bnei Jehuda - Trenčin  1X

Suduva - Liepaja  w1

Zvezda - Irtiš  D2+

Galata - Estersund  3+

Helsinki - Škendija  GG

 

Tri duple šanse koje sam odigrao mi deluju neopravdano visoke, nadam se da bukmejkeri ne znaju nešto što ja ne znam. Ostalo su manje-više očigledni tipovi.

Link to comment

Fudbal 2/4, MLB 0/2, Ludogorets je dosao 5+. Fudbal je mogao nesto bolje doci, nije mi jasno kako je Rosenborg odigrao tako lose. MLB je doneo jedno slabo vece; Arizona porazena, plus na Metsima. Utesno je da bih i Washington promasio, da ga je bilo u ponudi. Vratih veci deo dobitka sa starta nedelje, videcemo sta sledi.

 

Fudbal

 

Galatasaray-Ostersund 3+

 

Mladost-Sturm 3+

 

Zvezda-Irtis 2+

Lech-Haugesund 2+

 

Domzale-Valur 2+

Videoton-Kalju Nomme 2+

 

AIK-Zeljeznicar 2+

Odd-Vaduz 2+

Siroki Brijeg-Aberdeen 2+

 

Kvote, 1.52, 1.80, 1.54, 1.51, 2.62.

Ponovo odigrah Sturm i Galatu, uz dosta 2+ stvari.

Prva tri tiketa su u jacoj grupi.

 

MLB

 

Seattle-NY Yankees H1(+1.5)

 

San Francisco-San Diego 1

 

Kvote, 1.70, 1.40.

Felix startuje za Marinerse, ne vidim razlog za ovoliku kvotu. Bumgarner nastupa za San Francisco.

Samo je Seattle u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Milwaukee H2(+1.5), Arizona H2(+1.5), Boston >10.5, Texas H2(+1.5), Detroit >8.5, LA Dodgers 1. Kvota, 14.28.

Link to comment

Nabacah tiket:

 

Videoton - Nome Kalju  3+

Fola - Inter  X2

Lingbi - Slovan  X2

Mlada Boleslav - Šamrok  3+

Bnei Jehuda - Trenčin  1X

Suduva - Liepaja  w1

Zvezda - Irtiš  D2+

Galata - Estersund  3+

Helsinki - Škendija  GG

 

Tri duple šanse koje sam odigrao mi deluju neopravdano visoke, nadam se da bukmejkeri ne znaju nešto što ja ne znam. Ostalo su manje-više očigledni tipovi.

 

Sad pogledah ovaj tvoj tiket...U Maxbetu kvota 33.34, plus bonus, ukupna kvota 40. U Socceru 56.12, plus bonus 20%, ukupno 67.34. Meridian nisam gledao, tu su obicno najmanje kvote (edit: evo, ukucah i tamo: kvota 44). Ogromna razlika, pa ako neko prati...

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 3/5, MLB 0/2. Fudbal na granici korektnog. Galatasaray razocarao skroz, samo 1-1. Sturm siguran, kao i vecina 2+ kombinacija. Dva promasaja u MLB delu. Udaraci Marinersa zakazali, samo jedan poen, iz gomile hitova. San Francisco nalazi nacine za nove poraze; Bumgarner i dalje nedovoljno spreman. Minus na kraju, nadam se boljem vikendu.

 

Fudbal

 

Dinamo Z.-Cibalia 3+

 

Orlando-Atlanta 3+

 

Kvote, 1.46, 1.55.

Dinamo je veliki favorit, te ocekujem golove. U MLS delu, potencijalno zanimljiv mec.

Prvi mec je u jacoj grupi.

 

MLB

 

Baltimore-Houston 2

 

LA Angels-Boston 2

 

LA Dodgers-Atlanta 1

 

Kvote, 1.65, 1.45, 1.30.

Jimenez nastupa za Oriolese, Fiers za goste,te probah 2.

Sale startuje za Red Soxe, Wood za Dodgerse.

Sva tri para su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Chicago Cubs 1, Milwaukee H2(+1.5), Tampa <7.5, Kansas <10.5, Colorado <11.5, Seattle H1(+1.5). Kvota 27.20.

Edited by Miljenko
Link to comment

Partizan Macva, predsednik Macve Ivica Kralj, mozda tu odrade prelaz, mada verovatno nece hteti da se zajebavaju bas prvo kolo a i zbog te veze bi bilo ocito. Mada na neku sicu mozda, ko juri te prelaze.

Bazel isto sad kad pocinje CH liga treba dobro pratiti, imali su gomilu 1-2/2-1 prosle sezone, dobro nece bas sa Young Boysom da odrade ali treba obratiti paznju na njih.

Kad krece prvenstvo u CH

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...