Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Malistevu ja odigrao Skendriju vise od 2.5 gola l kao i Vaduz gg. Sta kazes?

Odd je generalno neefikasan ove sezone, a i Helsinki protiv iole jačih ekipa u ligi jedva dolazi do gola, tako da mi deluje da će na te dve tekme dosta toga zavisiti kako će domaćini odigrati.

 

 

Edit: Neshe, je l' ti to taktika da igraš samo okrugle kvote? :D

Edited by malistev
Link to comment

Hvala, Cashe.  :)

 

Odd je generalno neefikasan ove sezone, a i Helsinki protiv iole jačih ekipa u ligi jedva dolazi do gola, tako da mi deluje da će na te dve tekme dosta toga zavisiti kako će domaćini odigrati.

 

 

Edit: Neshe, je l' ti to taktika da igraš samo okrugle kvote? :D

 

Samo 2.00 ili vise, ne mora okruglo.  :D

 

Noc pre ove sam imao 5 tiketa, pogodjeni grdni iksevi, pogodjena dupla pobeda sa kvotom 21.00 (okruglo  :D ), sve palo na jednu. Pre toga neverovatan niz od preko 20 tiketa padanja na jednu (nisam samo te tikete igrao, naravno, ali sam skoro svakog dana imao po jedan takav), bas se nerviram mislim, dal je moguce da bas nijedan ne prodje...

 

I konacno nesto dodje.  :)

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 0\4. Retko loše veče. Eventualno sam mogao nešto uklopiti na 2+. Lep minus na kraju, no i to je sastavni deo igre.

 

Fudbal

 

Maccabi Tel Aviv-KR Reykjavik 3+

 

Šturm-Mladost Podgorica 3+

 

Ostersunds-Galatasaray 2+

Aberdeen-Široki Brijeg 2+

 

Brondby-VPS 2+

Vaduz-Odd 2+

Norrkoping-Trakai 2+

 

Kvote, 1.56, 1,53, 1.62, 1.59.

Iskombinovah EL mečeve. Nadam se boljim rezultatima, nakon 2 kilava dana.

Link to comment

2 meca nocas gde se ne ocekuju golovi, al ja ih ipak ocekujem.

 

Flamengo - Gremio, bas dobre kvote, GG3+ @2.6, GG4+ @4.4, 5+ @8, 6+ @17 i GGGG @19.

 

I kolumbijski duel u CS, Deportivo - Junior, domacin golovi, 2+ @2.25, u oba 3.6 i 3+ @5.4

Link to comment

Fudbal 2\4. Šturm neverovatnih 0-1; penal za goste u drugom minutu, idealan početak. Maccabi prolazi golovima u nastavku meča. 2+ kombinacije kilavo, po prolaz i pad. Još jedan minus dan.

 

Fudbal

 

Linfield-Celtic 3+

 

Taffs Well-Cardiff 3+

Bishops Cleeve-Cheltenham 3+

Micleover Sports-Burton 3+

 

Kvote, 1.38, 1.94. Odigrah ipak jedan meč kvalifikacija, Celtic bi trebao doći do lagane pobede. Tu je i par prijateljskih mečeva, koji dolaze bolje od ovih zvaničnih.

 

MLB

 

Cincinnati-Washington 2

 

Milwaukee-Philadelphia 1

 

Kvote, 1.65, 1.60.

Gio Gonzalez ima odličnu sezonu; večeras nastupa za Nationalse. Brewersi su najprijatnije iznenadjenje sezone i očekujem da nastave dobro i posle pauze.

 

Prateći tiket, Boston 1, Detroit 1, LA Dodgers 2, NY Mets >7.5, Arizona <9.5, Seattle 2, Houston <9.5, Cleveland 2. Kvota, 77.24.

Link to comment

To tek ne znam sta bi :D

 

A sad nesto gledam i tacne rezultate za musko finale, pa mi 3:1 po 3.95 deluje bas primamljivo... Mislim da ce Cilic uzeti bar 1 set. Al ne verujem da ce mnogo vise, mada je 3:2 cak 7.56...

Link to comment

Kasnim, al je i dalje nula, Songdal - Rozenborg, dom1+ @1.53 i dom2+ @3.6. Nesto mislim da nece Rozenborg dobro proci. A bar 1 ce primiti.

 

IR Rejkjavik - Selfos GG3+ @2.05, GG4+ @3.35 5+ @5,8 i GG GG @14

Edited by Timmy
Link to comment

Na sitnije live na Venus posle prvog seta po 3.35. 

 

ed. i jos malo po 7 na 2:0 u drugom... pa jos po 14 na 3:0, al nema leba po svenu sudeci

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 0\2, MLB 2\2, Cheltenham je došao 5+. Fudbal katastrofalno; MLB dobro odabran. Još jedan kilav dan.

 

Fudbal

 

Colo Colo-La Serena 3+

 

Copenhagen-Aalborg 2+

Dinamo Z.-Istra 2+

Rijeka-Slaven 2+

 

Kvote 1.48, 1.97.

Colo Colo ima 1-4 iz prvog meča, pa ako žele prolaz, moraju napasti od starta. Danci i komšije, u opreznijoj varijanti.

Samo prvi par je u jačoj grupi.

 

MLB

 

Boston-NY Yankees 1

 

Cincinnati-Washington 2

 

Miami-LA Dodgers 2

 

Chicago White Sox-Seattle 2

 

Oakland-Cleveland 2

 

Kvote, 1.55, 1.50, 1.50, 1.60, 1.45.

Sale nastupa za Boston;

nadam se uz korektnu podršku. Scherzer startuje za Nationalse, Wood za Dodgerse. Felix Hernandez baca protiv White Soxa, Kluber u Oaklandu.

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

Prateći tiket, Detroit 1, Chicago Cubs 2, Milwaukee 1, Texas 2, San Francisco 2. Kvota 13.58.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...