Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Cubsi su golo govno, Arieta se raspada, još su dobili nešto od Švarbera sinoć što nije bio slučaj tokom sezone. I opet kurčina. Ispratiću ih još malo posle all star pauze a onda nek se gone u kurac.

Link to comment

Duša me boli što sam u ovom trenutku ograničen na buđavi mocart koji ladno nema ni igru na konačan rezultat ni tačan broj od 5 setova u muškom tenisu, a danas igraju Anderson i Kveri i ovde mi sve vrišti da bi moglo da se protegne na pet setova u korist plavušana.

Sem toga, prilično izjednačene kvote za konačni ishod na par muških mečeva, uz nekoliko primamljivih ženskih parova gde bi valjalo pokušati gađati tačno tri seta, ali verovatno ću samo nabacati nekoliko parova za minimalni ulog i čekati fudbalske kvalifikacije.

 

 

Kad spomenuh fudbal, ovo mi sutra deluje interesantno za probati:

 

Hibernijans - Salcburg  2&GG

Rijeka - TNS  4:0

Partizan - Budućnost  1:0

----------

kvota: 103.53

 

Salcburg vrlo dobar u pripremnom periodu. Maltežani se sigurno neće predati, ali ne verujem da mogu više od časnog poraza. Možda odrade i prelaz 1-2.

Rijeka bez sumnje favorit protiv Velšana koji su jedva eliminisali ekipu sa Gibraltara.

Od Budućnosti očekujem da postave bunker, sigurno neće doći u Bg da se nadigravaju, a ovi naši su obično kilavi na otvaranjima. Kapitalnih 1:0 lepo plaća.

Link to comment

Fudbal 0\1, MLB 3\3, prošao je i prateći fudbalski tiket. Catolica je povela u 3. minutu, tako ostaje do kraja. MLB dobro odabran. Lagani plus na Target Fieldu; rutinske pobede Marinersa i Dodgersa. Ok plus na kraju.

 

Fudbal

 

Sarpsborg-Lillestrom 3+

 

Kvota 1.79.

 

Tenis

 

Raonić >43.5

 

Federer >35.5

 

Djoković 3-0

 

Kvote, 1.80, 1.85, 1.30.

Zakasnih na neke mečeve, te odigrah ono što je ostalo.

 

Skresah uloge, ipak nema MLB mečeva, a i slede CL kvalifikacije.

Link to comment

Novak prvi set 7-8 po 3.7 u 7-9 po 1.87. Hteo prvo da igram one kombinacije kec i ovo, al razlike u kvoti samo za 0.1 pa sam igrao cist prvi set.

 

Kasno javljam ovo, Sarpsborg - Lilestrom, bas dobre kvote bile u Meridianu (cak i pale dok sam ja odigrao), pa sam zategao, GG3+ po 2 i GG4+ po 3.1 jako i ostalo manje 5+, 6+, GG GG, oba2+ i gost2+.

Edited by Timmy
Link to comment

Pauzirao sam, nema se vremena

Ehmm, sutra gazimo Budućnost, daj da se ne zajebavamo, razlika je velika, tako da

Partizan - Budućnost, Partizan AH -2,5 @2,42

Link to comment

Pauzirao sam, nema se vremena

Ehmm, sutra gazimo Budućnost, daj da se ne zajebavamo, razlika je velika, tako da

Partizan - Budućnost, Partizan AH -2,5 @2,42

Tako je brate grobarski udri jako do kraja.

Link to comment

Sve udje kod Norvezana, pa i kvote 11 i 13 :) :) Hvala lilestromu, sa igracem manje daju 2 kom, ovo cu im zapamtiti :D

 

Odigrah sad islandjane Akranesa, morao sam, GG4+ @2.55, 5+ @4.05 ,6+ @8 i GG GG @10.5. Na malo jace, al dosta manje od Norvezana.

 

Kao i Partizan za sutra da ispostujem Casha. Dom3+ @2.12 i dom4+ @3.96

Link to comment

Fudbal 1\1, tenis 2\3, Sarpsborg je došao 5+. Norvežani raspucani, pomalo neočekivano. Tenis dovoljno dobro, za manji plus.

 

Fudbal

 

Hibernians-Salzburg 3+

 

Partizan-Budućnost 3+

 

Rijeka-TNS 3+

 

Tiverton Town-Plymouth 3+

Folkestone Invicta-Millwall 3+

 

Kvote, 1.41, 1.66, 1.40, 1.65.

Par mečeva kvalifikacija CL, plus dve prijateljske.

 

Prateći tiket, Milan 3+, Wolfsburg 2, Sheffield Wed 2, Peterborough 3+, Cambridge 2+, Forest Green 3+, Bolton 2, Charlton 2, Norwich 2+, Bristol City 2, Hibernian 3+. Kvota 10.22.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...