Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

On 11/23/2017 at 11:16 AM, Joe D said:

onda ce te sigurno obradovati da se snima americka live-action verzija istog

Jbt, upravo pročitah da će to režirati kreator filmova namenjenih isključivo američkim debilima Džej Džej Abrams. Ne mogu da verujem.

Link to comment

I pritom će, kao i obično sa sličnim filmovima, biti potpuno ignorisan od strane američke publike gde će inkasirati dvadesetak odsto ukupnih prihoda dok će sav novac zbog koga se film snima doći od evropske i azijske publike kao što se do sada desilo sa gomilom filmova za koje ovde često pišu da su snimani za "američke debile"...

 

 

Edited by Ajant23
Link to comment
2 hours ago, Ajant23 said:

Video sada ovog najnovijeg zlatnog medveda. Bezveze...

Doduše, možda dobije nominaciju za najbolju implementaciju Aspergerovog sindroma pri naučnoj izgradnji jednog evropskog lika...

Ja sam ga započeo ali malo dete gledalo sa mnom pa sam ga morao prekinuti posle nekoliko krvavih scena sa kravama. Reakcija je bila ok - Tata je l oni prave meso? Oće sad s druge strane izaći meso?
Nisam oduševljen onim što sam do tada video. Daću mu šansu za par dana

Link to comment
8 hours ago, Ajant23 said:

Vau, ti si baš debelo otišao u smeru rodne ravnopravnosti kada izjednačavaš Matta Damona i Charlize Theron

Film je bukvalno c/p. Ritam, kadrovi, kamera, itd, preslikano.

Link to comment

Za pocetak, tuča nije, nema onih odurnih Limanovih ubrzavanja/zbrčkavanja. Takođe, kadrovi nisu ni blizu isti, niti boje niti kompozicije. U stvari, odgovaram osobi koja se šali...

Vau, naseo sam na jaku provalu...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...