Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

What Happened to Monday ili Seven Sisters - SF vec rabljene teme ali sa pristojnom akcijom i raspletom. Detalj koji mi je upao u oci, spisak imena iz famozne crio ustanove, obratite paznju, prosto ne mogu da verujem da je slucajno uradjeno.

Mali, daj neka sirotinjska imena!

 

/gugla balkan names/

Link to comment

Contratiempo (2016)

 

Prilićno loše. Od početka je neuverljiv, nategnut, pun bezveznih motiva, ali ima pristojnu fotografiju i očekujem velike obrte i prepoznavanja da sve to izvade i nadvadaju. Kako film odmiče, naivnost toliko narasta da više ni iščekivanje tog izvesnog velikog obrta i prepoznavanja ne znači mnogo samim tim što su sve dotadašnje peripetije bile više nego jadne. Na kraju, dogodi se taj veliki obrt i veliko prepoznavanje, ali i to je naprost očajno.

 

Ne vidim nikakav razlog da se ovoliko loši filmovi hvale samo zato što nisu američki. Španska kinematografija je imalo previše svojih vrhova da bi ovakva mediokritetska sranja za idiote bila uzdizana.

Malo si ga preterao na kraju, ali to je to uglavnom. Dodao bih da je Mario Casas definitivno los izbor za glavnu ulogu, tip je vise za komedije, stalno sam ocekivao da prasne u smeh.

Link to comment

What Happened to Monday ili Seven Sisters - SF vec rabljene teme ali sa pristojnom akcijom i raspletom. Detalj koji mi je upao u oci, spisak imena iz famozne crio ustanove, obratite paznju, prosto ne mogu da verujem da je slucajno uradjeno. 

Definitivno nije slučajno, sva imena su "istog tipa"...

 

OK film, gledljiv i drži pažnju, iako pun klišea...

Link to comment

Gledo sinoć novu mumiju sa tom kruzom, čova snimio najlošiji film karijere, izdržao sam nekih 40 min jer me mrzelo da menjam a mogo se film opušteno prekinuti posle 4 minuta

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...