Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Prestao sam da idem u bioskop kad je nekoj gospoji zazvonio mobilni, a ona se opušteno javila i obavila razgovor.

Nije joj na pamet palo da izađe u hodnik, niti da šapuće dok telefonira (a kamoli da odbije poziv).

Baš je to slatko kad si malouman, a ležeran.

Gledali smo "Američku istoriju X".

Link to comment

Prestao sam da idem u bioskop kad je nekoj gospoji zazvonio mobilni, a ona se opušteno javila i obavila razgovor.

Nije joj na pamet palo da izađe u hodnik, niti da šapuće dok telefonira (a kamoli da odbije poziv).

Baš je to slatko kad si malouman, a ležeran.

Gledali smo "Američku istoriju X".

Mora da je isla scena kad je gazio crnca na trotoaru.

Link to comment

kuku majko...kako bi joj leteo telefon....ubice me jednog dana neko zbog tog mog impulsivnog ponasanja...ko god je gledao falling down (kakav film!!!!!) ... dfense sam ja :(

 

reaktor zasto joj nisi nesto rekao? pitam da znam zbog cega se ne bune ljudi kda im nesto smeta...platio si kartu ko svi ostali, neko bukvalno siluje tvoje prijatno vece

Link to comment

reaktor zasto joj nisi nesto rekao? pitam da znam zbog cega se ne bune ljudi kda im nesto smeta...platio si kartu ko svi ostali, neko bukvalno siluje tvoje prijatno vece

 

Ja sam izgleda jedna od onih budala što mogu da trpe sranja 50 godina, pa eksplodiraju na neku glupost i naprave cirkus Kolorado.

Link to comment

sad ste me podsetili, pre pr godina u dkcu, autorski film ili tako nešto, ja sa kevom, film ljubav, onaj o babi i dedi sa trantinjanom... a iza nas dve sedi lik i uzdiše :lolol:

sve teže i sve neutešnije. šta da mu radi čovek, ne može ni da se svađa nit da ga teši :lolol: u nekom trenutku je kap prelila čašu i nas dve nismo mogle da prestanemo da se smejemo kao hijene.

Link to comment

Prestao sam da idem u bioskop kad je nekoj gospoji zazvonio mobilni, a ona se opušteno javila i obavila razgovor.

Nije joj na pamet palo da izađe u hodnik, niti da šapuće dok telefonira (a kamoli da odbije poziv).

Baš je to slatko kad si malouman, a ležeran.

Gledali smo "Američku istoriju X".

ja jednog izbacio sa hobita. isto mu zvonilo i kreno da prica.

Link to comment

Ti sa telefonima umeju da budu problem na FEST-u. Od običnih gledalaca pobegneš na mesta blizu platnu, ali teško bežiš od tipova koji su dobili ulaznice koje su im prepuštene ili nasumično kupljene, pa seli na mesta blizu platnu više da posete manifestaciju kao društveno kulturni čin...

Link to comment

Ne znam ko ti je taj sin...

 

edit: Joj, sad izguglah da je Aleksandar Radivojevic. Pa, što nisi tako napisao, nisam ni znao da mu je sin. Pa, on je sada verovatno i poznatiji od oca, na sve strane je njegov film po imdb-u...

Edited by Ajant23
Link to comment

Gotovo da niko živi Linča nije pominjao godinama pre ovog novog Twin Peaksa. Sada je postao predmet gomile poređenja, koja su naravno promašena.

 

Ostalo je još samo da na topicu o reklamama neko napiše da nova reklama za kliniku Sveti vid podseća na Eraserheada i da pojasni da misli na Linčov film, a ne na nekog drugog...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...