Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Pokusavam da odgledam cuveni The Accountant ali nesto mi ne ide. Ne znam jel do mene ili do Afleka ili je prosto film sranje ali jedva sam dosao do preko pola, sad treba skupiti snage za nastavak.

Link to comment

What Happened to Monday ili Seven Sisters - SF vec rabljene teme ali sa pristojnom akcijom i raspletom. Detalj koji mi je upao u oci, spisak imena iz famozne crio ustanove, obratite paznju, prosto ne mogu da verujem da je slucajno uradjeno. 

 

Na trenutak sam se setio jedne epizode Dilan Doga u kojoj ima 6-7-8 blizanaca, pomislio sam da je neko napravio scenario po toj epizodi. Ok film

Link to comment

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales - duhovit, mastovit i melem za oci. Bardem magican, kao i uvek u ulozi, koja zahteva ludilo lica i glasa. Moze da se gleda x puta, kao i prethodni nastavci.

 

Wonder Woman - Dzabe sva seksipilnost i pristojna gluma Gal Gadot - dosadan film, bez hemije medju likovima, Chris Pine -  kuvana noga. Usiljena radnja i sveopsta kilavost naustrb spektakla, kog ustvari i nema. Svetle tacke, fotografija i Danny Houston.

Link to comment

"It", pa jos u bioskopu (ne u potpunosti svojom voljom)

 

sta znam, knjigu sam citala davno pa ne znam da li da svoj srednjoskolski sud uopste uzimam sad kao relevantan, mozda je film i dobar za to sto jeste al moram priznati da mene nije bas kupio

osim nostalgicnih momenata poput scenografije 80tih i uopste vizuelnog u filmu slabo tu ima sta za mene

radnja ide onako linijski, klovn juri ovo dete, pa klovn juri ono dete, pa mu onda doakaju, a mozda i ne, mislim yawn

nesto kao onaj valerian samo sto nije sarena slikovnica nego kao scary

 

no odgledah i jedan dobar, "locke" 2013 sa tom hardijem, iliti kako sa minimalnim sredstvima napraviti solidnih sat ipo filma

preporuka, rado bih jos neki takav

Link to comment

 

Majo, on 28 Aug 2017 - 01:28, said:

snapback.png

What Happened to Monday ili Seven Sisters - SF vec rabljene teme ali sa pristojnom akcijom i raspletom. Detalj koji mi je upao u oci, spisak imena iz famozne crio ustanove, obratite paznju, prosto ne mogu da verujem da je slucajno uradjeno. 

Pristojan je film, međutim, najjači utisak mi je Glenn Close, koja izgleda kao trandža. Zapravo izgleda kao Robbin Wiliams u Mrs Daubtfire.  :lolol:  :lolol:  :lolol:

 

Što se tiče imena, pa, recimo da slede uputstvo trećeg rajha o eliminaciji slovenskog življa. 

Link to comment

Đes' Hipi, povratku se tvome radujemo!

 

mm.. tu sam.... nemam puno vremena u poslednje vreme da tipkam.. ali vas citam.... i onda kako da ne prokomentarisem novog Djaka Sparoua kad je bijo do jaja [zabavan] dirol.gif

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...