Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

nista, gledajte onda koksijeve mjuzikle i ostale budalastine, mislim, covek je odusevljen lalalendom :fantom:

opaa, širenje lažnih vesti internetom, negativna kampanja...

šta je sledeće,sajber-provala u moj android s namerom da se pokradu moje erotske fotografije?

Link to comment

Neobično bezobrazan jest, ali to zna i da motiviše. Ja sam evo morao potražiti ko je režirao The Dead Zone  :happy:

 

Nisi ti mene nikad video kakav sam kada sam stvarno bezobrazan, ali nije bitno ^_^

Link to comment

endless poetry (2016)

 

poetican vrlo kao sto i naslov kaze, na momente malo (malo vise) bizaran, raskosne scenografije, a i likova, pa, dopao mi se, preporuka.

nastavak trilogije o zivotu reditelja, ako vec niste prethodno pogledati "dance of reality"

 

gledala i valeriana pre neki dan u bioskopu, vizuelno dobar za sve pare al oni dijalozi...brate... ajd razumem da je to sve trebalo da izgleda stripovski al i ona gluma kad se nijedan misic na licu ne pomeri dva sata, stvarno kvari utisak. doduse za onakve dijaloge bilo bi smesno dovesti neku meril strip tako da ajd kad covek zanemari te neke detalje kao sto su gluma i scenario film jeste spektakularan za gledanje.

Link to comment

Odgledah Baby driver

 

Dobra zabava, malo šlajfa u mjestu u drugoj polovini filma, ali fino smimljeno, dobra ekipica (malo je J. Foks naporan, ali kao i u svakom filmu gdje se pojavljuje) ali saundtrek jebe kevu, muzika je super inkorporirana u film, zapravo je bitan dio filma. Ustvari najbolji.

Link to comment

... ali saundtrek jebe kevu, muzika je super inkorporirana u film, zapravo je bitan dio filma. Ustvari najbolji.

 

rezultati jedne ankete sa pitanjem šta je ostavilo najjači utisak u dvadesetak antologijskih scena kultnih filmova...

pokazala je da se pored imena glavnog glumca svi prvenstveno sećaju muzike u bekgraundu i naglašavaju njenu ulogu bez obzira da li znaju autora saundtreka ili naziv pesme.

 

po meni, kod igranih serija Breaking bad je po tom pitanju najveća majstorija jer

nikad nisam primetio jači efekat za tako malo novaca utrošenog na autorska prava.

Nema jednog megahita ili evergrina...a sve numere se tako mangupski svojim refrenom ili atmosferom krevelje nad ključnim kadrom epizode, da te uvek nasmeju sa tom svojom ulogom protiv-tega brutalnoj sceni.

Edited by Musky
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...