Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

:thumbsup:hvala za tip! preporuke, isto takodje.samo se ne bih slozila sa ovim - surov. nije surov, zivotan je :happy:
Zivot je surov. Surovost je zivotna. :happy:Cloud Atlas, kratko za sada, posto sam na telefonu. Gledala sinoc/nocas pa svratila da vidim kako vam se dojmio, kad ono, tek primecen. :(Meni legao i to poprilicno. Sigurno zato sto je mind twister, i to od one vrste sto u osnovnu pricu jos i utka svevremene grand teme, pa onda njih provuce kroz filter ovovremenog, tj. aktuelnih tema, pa ih onda zacini elementima koji provociraju pretpostavke u domenu licnog i intimnog kojih cesto nismo svesni.* Pa onda gluma, setting, muzika koji taj efekat jos pojacaju.I onda izadjem iz sale i pomislim "Someone just fucked (with) my brain. And I liked it."*

Sve je tu, ljudi, masine, culno, duhovno, lepota i istina, revolucija, matriks, i orvel i haksli, i vreme i prostor, i zivot i smrt i mesto i uloga malog coveka u svemu tome ("A drop in the ocean").

Edited by Quince
Link to comment
Ladno nam je igrao ovde u bioskopu dobrih nedelju dana, ja propustio.
Da, samo u trznim centrima u ne bas zahvalnim terminima, ja nikako nisam uspela da se uklopim. Ja necu da zurim, cesto docekam filmove u bioskopu posle nekog vremena, a uvek ima sta da se gleda u medjuvremenu.Jedino sto sam cula muziku iz filma, bila mi je prilicno dosadna.@The Way BackNaivan u momentima i traje vise no sto bi morao, mada je bilo OK pogledati ga. Volim da punim kasu DKCa
Link to comment
Sama si kriva sto trcis pred rudu... Ne razumem opsezno informisanje o filmovima pre gledanja, potpuno razbija iluziju.
Tesko da mogu da gledam bilo koji film sasvim nevino slucajno, ali zanimljivo je da ja bas ne citam nikakve recke i utiske o filmovima koje zelim sama da gledam, i vrlo sam strpljiva po pitanju novih filmova, pogotovo sto volim da docekam na velikom platnu. U ovom slucaju, bilo je prosto to da se pojavilo "nesto novo od Kejva", poslusah i to je to. :) O samom filmu znam skoro..pa nista, sem da glumi Gaj Pirs, da nema Reja Vinstona i da je neko mafijasko tepanje.
Link to comment
Sama si kriva sto trcis pred rudu... Ne razumem opsezno informisanje o filmovima pre gledanja, potpuno razbija iluziju.
Ima već godinama da nisam pogledao trejler za neki film (ne računajući bioskop), mnogo mi smeta. Najčešće i ne pročitam sadržaj, odlučujem se za gledanje filma na osnovu imena režisera, glumaca ili, ukoliko njih ne znam, zemlje odakle film dolazi (predrasude, šta ću). E, da, tu su i preporuke nekih za koje znam da znaju o filmu.Još jedan edit: Pogledam i plakat, zato mi se sviđa tema ovde. Edited by bad_lieutenant
Link to comment
Ima već godinama da nisam pogledao trejler za neki film (ne računajući bioskop), mnogo mi smeta. Najčešće i ne pročitam sadržaj, odlučujem se za gledanje filma na osnovu imena režisera, glumaca ili, ukoliko njih ne znam, zemlje odakle film dolazi (predrasude, šta ću).E, da, tu su i preporuke nekih za koje znam da znaju o filmu.Još jedan edit: Pogledam i plakat, zato mi se sviđa tema ovde.
Ja malo pročitam na imdbu (ako već ne znam) plot pre skidanja, ali def je veći ugođaj znati što manje o filmu. Edited by Glas RazumaN
Link to comment
Ocena 4 Drajva od pet (1 Drajv je najmanja). Bar pola Drajva otpada na Jessicu Chastain, pre filma nisam znao da mi se svidjaju ridjokose elfice.
Baš pre neki dan odgledah Tree of Life i shvatih istu stvar. :lolol: Inače, ToL je zanimljiv i definitivno ga vredi pogledati, i mada mi je pratencioznost isprva jako smetala (film počinje sa nastankom Zemlje i života na njoj!), na kraju krajeva mi se čini da ima opravdanja za nju. All in all, pametan i lep film. Chastainova prelepa :wub:Thetreeoflifeposter.jpg Edited by Syme
Link to comment

Mogu da je vole koliko hoće, ali meni Anne Hathaway ima urokljive i neprivlačne oči.Jedino joj guza, priznajem, dobro izgleda u catwoman outfitu.Inače novi Šišmiš je ispod prethodna dva dela trilogije.Samo je dobar kao završnica, da znamo šta je bilo na kraju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...