Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

9 hours ago, steins said:

Ja naleteo na film To live and die in LA

Jedan od prvih filmova koji sam pogledao na početku filmofilske karijere. 

Ostao sam zgranut Vilijamom Defoom i raspletom!

  Reveal hidden contents

Da glavnom liku raznesu glavu u završnoj pucačini

 

 

To do tada nikad nisam video na platnu. :cry:

Zato mi je valjda i ostao u sećanju. 

Ceo dan sam po internetu tražio Light Sleeper. 

I nisam ga našao :cry:

Uh, To live and die in LA je meni jedan od najomiljenijih filmova ever. A Light sleeper je isto odličan. Dafoe je u oba odličan.

Link to comment
6 hours ago, Jumanji said:

Apsolutno se slazem sa tobim i meni recimo nije pa jasan hejt prema njemu, bar na ovim prostorima.
Odlican glumac i sa svakom sledecom rolom me bas prijatno iznenadi.

 

 

Nije bas da gajim hejt prema njemu, u malo sam ga filmova i videla. Mozda i zbog tih likova, jer mi Paterson uopste nije legao kao film, i nervirali su me i lik koga on glumi i lik njegove devojke. U Girls S01 su mi svi zivi bili grozni pa i on, mada imam zelju da pogledam sledecu sezonu. Sad sam se setila kada je Milan spomenuo film gore, gledala sam ga u Logan Lucky, i tu mi je zapravo bio sasvim okej. Zakljucak: do likova je ;D

 

 

Juce otisli u peznionerskom terminu na Knives Out, uzivancija je ako volite detektivske price, a opet nije tako pravolinijski i tipican. Dobro smo se i nasmejali (jedini u bioskopu?)

Link to comment
Jer petersen igra pandura u oba... 
 
 
Inace light sleeper meni bolji film, pravi schrader, pomalo "taksisticki" 
Ali kako je Manhunter "dizajniran"...
Perfektno...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Meni isto Marriage story bio slab, osim one scene fajta gde jedan drugom iznesu sve sto su ikad imali da kazu. Ti si meni sjebala zivot i uzela vreme, ne ti si meni! To me podsetilo na vise takvih undercover blame game brakova.
 
Igrom slucaja uhvatio jesenas Kramer protiv Kramera negde na TV-u, i dalje je domaci zadatak, a ovo mi je ko neka milenijalska verzija za siromasne.
+1

Ko je makar jednom pogledao Kramera, ne razume zašto je Marriage story uopšte snimljen.

Za vreme praznika, ponovo natenane pogledao Ford v Ferrari. Pojavio se odličan rip na trafikama, pa sam ga isprobao u kućnim uslovima. Sasvim dobar, štaviše.

Malo tanki crno-beli likovi oko HForda, više bih voleo da je Ford u fokusu, posebno zbog odličnog Tracy Lettsa.

Slušati najglasnije.


Sent from fav toy

Link to comment

meni je ovo nesto najlepse sto sam skoro videla!!!!

scenografija i kostim pokidali!!!!!

 

radnja i ostalo slabije ali za oko je slatkis

 

krcko-orascic-poster.jpg

Edited by ivy
Link to comment

prva polovina marriage story dosadna , bio na ivici da prekinem, druga polovina odlicna. ko jos nije gledao a planira, moze slobodno da preskoci prvih sat vremena, tu nema nicega, sve sto vredi je u drugih sat i 15.

Link to comment

Odgledao sve Matrixe :) (uz Animatrix ofc)

Do sada nikada nisam gledao 2. i 3. deo.

Dovoljno mi je bilo sto sam odgledao prvi i Animatrix. Plasio sam se da ne pokvarim ugodjaj ostalim delovima.

Lepa voznja, dobra prica. Zamislis se dok gledas, svakakva pitanja ti prodju kroz glavu.


Kad ono rekose da izlazi 4. deo?
I sta planiraju? Zar nismo sad u miru -.-

Link to comment

Auh...kako tek sada odgleda sve matrixe?!? Ja scenarije sva tri imam plus dodatne dvd’s kako se pravilo, animatrix.... 

 

super je poster za nutcracker...gledacu. Kao slikovnica

Edited by mustang
Link to comment
2 minutes ago, ToniAdams said:

Meni su bulja nastavci. Skroz nepotrebni.


da su nepotrebni jesu ali kad su vec tu, ima sta da se prouci i na kraju krajeva zabavno je

Edited by mustang
Link to comment
3 minutes ago, ToniAdams said:

Meni su bulja nastavci. Skroz nepotrebni.

 

+ 1 trebalo je da se braća sestre Wachowsky zaustave na Animatrixu posle prvog dela

Link to comment
2 hours ago, mustang said:

Auh...kako tek sada odgleda sve matrixe?!? Ja scenarije sva tri imam plus dodatne dvd’s kako se pravilo, animatrix.... 

 

super je poster za nutcracker...gledacu. Kao slikovnica

 

2 hours ago, Filozof manijak said:

 

+ 1 trebalo je da se braća sestre Wachowsky zaustave na Animatrixu posle prvog dela


Filozof manijak je dao odgovor zasto tek sada :D

Kao sto sam napisao, plasio sam se da ce mi nastavci sjebati dozivljaj.
Bili su mi dovoljni prvi deo i Animatrix.

Pre par dana sam odgledao "Love, Death and Robots" (pisao na Anime topicu), pa me je to podsetilo na Animatrix, i rekoh, ajde da repriziram i to kad vec imam vremena.
I onda prelomim da zapravo pogledam sve, Matrix 1, Animatrix, pa 2 i 3.. i eto :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...