Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

jebiga, to je to, to je auto za tebe.

mislim da ga moras zadrzati kako znas i umes. sto se ne trampis sa burazom za astricu? 

krv nije voda, valjda je neki covek :(

Link to comment

Pit'o sam ga da mi ostavi i registruje godinu dana a ja cu sipati, nije frka. Kaze ne moze, kao nije njima tako sjajno tamo kao sto mi ovde mislimo, mnogo se radi, sve skupo, veliki racuni...

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Pit'o sam ga da mi ostavi i registruje godinu dana a ja cu sipati, nije frka. Kaze ne moze, kao nije njima tako sjajno tamo kao sto mi ovde mislimo, mnogo se radi, sve skupo, veliki racuni...

 

Mukica :(

Link to comment

Trenutacno osim Astre i ovo, jos dva dana

 

13833254_10209110825240106_1677902030_o.

 

nosilac zlatne medalje u disciplini bahato parkiram

:isuse:

 

 

apropo kola verujem da je lađa, mada više preferiram dajmlera

<_<

Link to comment

više preferiram dajmlera

<_<

 

OK, onda evo jednog. Pravi gasterbajterski; moja supruga kaze da mogu krenuti i u pogrebne usluge s njim.
 
 
28lfcpc.jpg
72zlsi.jpg
 
 
Iako dolazi nova E klasa, ipak ga kupio zimus: 3.5l, V6, 302KS, 4Matic.
 
Pobijedio je Audi A6, BMW seriju 5 i Volvo XC90. Dijelom jer ovdje Audi i BMW ne prodaju karavan verzije tih modela, dijelom jer je bio najbolji auto u ponudi, a velikom dijelom jer sam ipak M-B lojalist.
 
[svaki Cigo svog konja hvali mode] Mislim da je to pravi SUV. Sa 302KS dovoljno sportski ( 0-100 km/h za ~6.5 sekudni), a sa oko 160 litara prtljaznog prostora dovoljno praktican. Pritom je sa all-wheel drive i vazdusnim amortizerima super stabilan i udoban. [Cigo mode off]
 
Kuriozitet™ je da ima 7 sjedista. Dva sjedista su sklopljena u pod gepeka i kad se rasklope komotna su za djecu do 10-ak godina.
Link to comment

Pit'o sam ga da mi ostavi i registruje godinu dana a ja cu sipati, nije frka. Kaze ne moze, kao nije njima tako sjajno tamo kao sto mi ovde mislimo, mnogo se radi, sve skupo, veliki racuni...

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

 

Auto, bilo kakav, a narocito ovakav, u Cirihu je cisto izdrkavanje i nepotreban trosak. To kazem pod uslovom da zivi u gradu Cirihu a ne u nekom selu u kantonu Cirihu (po tablicama se ne vidi, one se izdaju kantonalnom nivou), u tom slucaju se izvinjavam i povlacim komentar.

Edited by hazard
Link to comment

U Vinterturu zivi a radi u firmi koja je malo izvan grada valjda, 6km, dakle ne u samom Cirihu. Sto se tice parkiranja, nije bahato nego tu staju svi koji nam dodju kolima u kladionicu posto nemamo parking prostor, ima dva mesta ispred ovog ali tu ne moze da se staje posto je na ulazu u jednu gradjaru, stalno ulaze i izlaze kola i kamioni... Ni B od bahatosti nego ne moze drugacije, jbg.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...