Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

Zavidim ti...

 

+1

 

Na putu izgleda impresivno, dok sam se voziopo Švajcarskoj, naleteo sam na isti i izgledao je bolje od bilo kog Poršea, BMW-a, Maseratija ili bilo čega drugog.

Link to comment

maserati u mom selu voze seljaci i polusiromasni cigani iz dubaija. porse je vec nesto drugo :) jos kada ima crvene kocnice omg!

 

mnogo mi se svidja tesla, mnogo, mnogo...i volela bih jednog dana da ga imam ali u SUV varijanti. ali videh dva danas na putu, stala, jednog kupi slep sluzba, drugi valjda cega da dodje. bas me zanima zasto...

 

 

ali zato r8 kada dodje i prishunja se...puls mi skace momentalno. zvuk motora mu je tako mocan, uzivo kao avion, iz mozga startan...ma....da imam, pa da umrem :)

Edited by mustang
Link to comment

Nisam mogao da mu ošacujem startnost jer je mesto dešavanja civilizirana Europa, uske ulice, nepodesno za jak srpski/turski start do samog kraja. Kada motor startuje jedini način da se to provali je po indikatorima koji se aktiviraju na tabli. Nema zvuka ni za lek. Kada se pritisne gas oseti se blagi klik pod nogom, slični kao kod primitivnih električnih vozila tipa viljuškari, ali opet bez zvuka. Na autoputu iz 60 predje u 120 sa manje-više istom agilnošću kao i prosečna 1.6 makina.

 

Dizajn mu je definitivno jača strana. Spolja izgleda kao Cayenne sa lepše izvučenim linijama. Unutra je bela/bež kožna varijanta, šiber i pleksiglas panel umesto neba. Mesta koliko hoćeš, dobra i tiha klima. Onaj džinovski iPad™ na konzoli fakat treba savladati pre nego što se krene u vožnju.

 

Od ushićenja sam kompletno zaboravio da pitam koliko drži baterija i koliko mesta za punjenje ima u blizini.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...