Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

1 hour ago, askeladden said:

Koji motor

 

Samo za Konu znam da je 1.0, ostale nemam pojma. Potrošnja svima za 250-300km vožnje nedeljno bila 15-30 litara. 

 

A cirkus je Kona, trocilindraš spolja zuji a unutra zvuk sa zvučnika kao V6 da se vozi. Sva(sav?) je plastična, svetla nazad kao da su moji klinci dizajnirali, baš jeftino deluje. Ibica kao Polo sa lošim pokušajem šmekerice, bezlično sa dve kutlače kičeraja. U Troku mesta malo više od VW Up čini mi se. Šoferka malo manja nego zadnje staklo na Puntu, sve nabijeno, čista klaustrofobija. Onaj sa ful opremom našminkana tuga, klotara em tuga unutra, em nema snage, baš jadan utisak. 

 

Ali Fabija me oduševila. Em lepa i spolja i iznutra, ima mesta, praktična, ide kao zmaj, i za razliku od ostalih deluje da se neće raspasti za 10 godina. Česima kapa dole. 

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Desmond Bojčinski said:

 

Samo za Konu znam da je 1.0, ostale nemam pojma. Potrošnja svima za 250-300km vožnje nedeljno bila 15-30 litara. 

 

A cirkus je Kona, trocilindraš spolja zuji a unutra zvuk sa zvučnika kao V6 da se vozi. Sva(sav?) je plastična, svetla nazad kao da su moji klinci dizajnirali, baš jeftino deluje. Ibica kao Polo sa lošim pokušajem šmekerice, bezlično sa dve kutlače kičeraja. U Troku mesta malo više od VW Up čini mi se. Šoferka malo manja nego zadnje staklo na Puntu, sve nabijeno, čista klaustrofobija. Onaj sa ful opremom našminkana tuga, klotara em tuga unutra, em nema snage, baš jadan utisak. 

 

Ali Fabija me oduševila. Em lepa i spolja i iznutra, ima mesta, praktična, ide kao zmaj, i za razliku od ostalih deluje da se neće raspasti za 10 godina. Česima kapa dole. 

Imam 2016 Fabiju 1,2 sa 105 konja.Presao oko 86 za dve i po godine. Mali karavan,odlican auto.Ako nema problema sa rdjom, best buy.

  • +1 2
Link to comment
11 hours ago, Desmond Bojčinski said:

A cirkus je Kona, trocilindraš spolja zuji a unutra zvuk sa zvučnika kao V6 da se vozi.

:lolol::lolol:

Zajebavaš se?

Link to comment
12 hours ago, Desmond Bojčinski said:

Ali Fabija me oduševila. Em lepa i spolja i iznutra, ima mesta, praktična, ide kao zmaj, i za razliku od ostalih deluje da se neće raspasti za 10 godina. Česima kapa dole. 

 

Mene isto prijatno iznenadila. Samo da fauve ima neki kršten mali dizel... ja bih u svaki mini i economy mećo 1.3 multijet.

  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, zorglub said:

 

Mene isto prijatno iznenadila. Samo da fauve ima neki kršten mali dizel... ja bih u svaki mini i economy mećo 1.3 multijet.

Tu su samo muke sa DPF jer vecina vozi kratke ture sa malim automobilima.

Link to comment
11 hours ago, bios said:

:lolol::lolol:

Zajebavaš se?

 

Fora što sam video da je 1.0 pre nego što sam seo u njega. Kad učepio gas do 5k obrtaja, kao Buso se čuje. Kao da sam u klovnovski auto seo, onaj retardirani kez mi na faci sve vreme. A plastikica unutra (a ima je bogami) cvrči na malo oštriji pogled. Cirkus 

  • Haha 2
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 4. 1. 2023. at 19:44, bags said:

Ja sam vozio 128icu sa 55 ks po auto putu (sr.mitrovica do Beograda) i bilo je mnogo mnogo bolje iskustvo od ovog sa Cactusom. Atos 1.1 sa 55 ks je trkacki auto. Vozio recimo Bg-Zg, Sarajevo - Budva i nije bilo slicnih problema. Jedino postoji sansa da je pokvaren ali ne bih rekao...

 

 

Vozio sam Atos kao rent-a-car na Lefkadi pre 10-ak godina. Odličan mali auto i pomislio sam da, ako bi ikada kupovao neki manji auto to bi bio baš taj. A drugo mesto bi mi delili Opel Corsa/Renault Clio.

  • +1 1
Link to comment

Konacno sam ga oprao...

Za sada, prezadovoljan, navikao se brzo, jedino sto treba da pohvatam sta, gde i kako moze od ovih naprednijih tehnologija.

 

 

Edited by Drako
  • +1 1
Link to comment
On 16.5.2024. at 22:39, x500 said:

Mali "djevrek" da se osetim kao covek - Iveko dugacki kombi. Ide kao zmaj, a ima i puno tovarnog prostora.

caQ5TPM.jpg

 

m7OMtIs.jpeg

 

 

koja ludačka koincidencija

 

večeras sam vozio do kafane u selu 15km daleko novi VW transporter

 

koja jebena jebozovnost

 

43.000 evra klotara, bukvalno sve što ima ima napred, pozadi goli zidovi

 

prijatelji korak po korak pakuju za kampvanje unutra

 

svejedno jebeno impresivno, pozicija vozača, motor /dizel čisti, ič se ne čuje/, ležanje u krivinama

 

posedovao bi, ne bi trepnuo

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...