Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

IIRC ovo nije bilo striktno iz zabave nego su mučili čoveka u nadi da krije neke pare, pa se deca malo zanela. Nisu samo njega tretirali, ali su samo njega ubili.

Link to comment

odakle ti da je ovaj covek bio prosjak?

beskucnik  nije nuzno prosjak

obrnuto jos i manje

 

My bad, ali nije da je neka razlika, svakako  ćemo se složiti da nije bio u zavidnom položaju. 

 

I ne znam zašto sam povezao da je imao 70 godina, pročitah vest ponovo, 70% mu je telo bilo spaljeno, pardoniram i za to. U suštini to samo pogoršava situaciju, ko zna koliko je imao pred sobom.

 

 

Link to comment

cekam formuske branioce.

ili oni zastupaju samo dobrostojece klince™ koji iz dosade gaze ljude do smrti na zakintosu.

 

Šta i toga je bilo? Propustio sam zabavu.

Link to comment

to neki novi trendovi. prvo onaj mali rom psihopata zapalio beskucnika u novom sadu, sada ovi zapalili beskucnika i diskretno se cusnulo pod tepih da su psihopate nasilnici u ovom zlocinu romi, to da se ne izaziva rasna i nacionalna mrznja i tako dalje. izgleda da se nove generacije roma nece zadovoljiti rasistickim stereotipom dobrih siromasnih cigana koji sviraju trube, prose ili peru sofersajbne na semaforima. jedino sto to nisu u stanju da policitcki instrumentalizuju, ocito im fali neki romski malkolm x

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...