Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Mislim da nepostojeći doktor misli na abortus kad kaže čedomorstvo.

Sumnjam. Cak i ovi iz Politike nisu toliki debili da uporedjuju broj abrotusa kojima se podvrgavaju zene sa brojem kojima se podvrgavaju muskarci. Mada, kada su u pitanju mediji, cesto se ispostavi da sam preveliki optimista.

Link to comment
  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sumnjam. Cak i ovi iz Politike nisu toliki debili da uporedjuju broj abrotusa kojima se podvrgavaju zene sa brojem kojima se podvrgavaju muskarci. Mada, kada su u pitanju mediji, cesto se ispostavi da sam preveliki optimista.

ujebote nezgodno bash za mushkarce :o

 

:lolol:

Link to comment

nije dugo trebalo da stigne na fejzbuk. 

 

20231937_252311185260801_106928671043782

 

 

moj otac je religiozno kupovao politiku kroz citavo moje odrastanje pa je i meni politika bila prva novina. kao klinac sam cekao cetvrtak i politiku za decu pa sam posle kako sam odrastao nastavio da je citam i mozda bas zato nisam u stanju da pad politike procesuiram kao pad bilo koje druge novine. ovo me i dalje zulja. 

 

kad je krenuo sunovrat milosevicevih godina zapleta, raspleta i krvi, moj siroti otac se dugo odupirao cinjenicama i kupovao politiku sve nadajuci se da ce naci makar i sifrovane poruke tipa - moramo, ucenili nas, imamo i mi racune, zivot, potomstvo - ali je na kraju morao odustati. i patio je za politiikom jako. citao borbu umesto politike, danas umesto nina i gutao knedle. dugo ga je to mucilo. cak toliko da je to bila jedna od redovnih tema nasih telefonskih razgovora kad sam emigrirao. i kad je napokon pao milosevic, ja mu kazem - pa super, mozda ces uskoro opet moci da citas politiku. kaze matori - a, izvini, ne pada mi na pamet. gde su bili kad je grmelo? ne mogu ja sad izneveriti novinu koja se nije prodala za ove sto se povijaju kako vetar duva. sve i da mi se imenom i prezimenom izvine na naslovnoj strani sto su me izneverili, opet mi ne pada na pamet. gotovo je to, nema povratka. 

 

i tako i bi. daleko im lepa kuca. 

Edited by adam
Link to comment

 

moj otac je religiozno kupovao politiku kroz citavo moje odrastanje pa je i meni politika bila prva novina. 

 

isto, jedino sto se kod mene raskrstilo u jesen 87. prvih mesec dana bilo bolno, svakog dana sam pozajmljivala od komsije, al mic po mic, zavolela sam borbu i povratka na staro vise nije bilo, nikad vise u zivotu svoj dinar za politiku nisam dala. odvratne novine. 

 

 

nesto me sad zanima o cedmorostvu, al to cu na pitajte pravnika, da ne trolujem. 

Link to comment

Iskreno zelim Politici da bankrotira i prestane da postoji

 

Ovo je samo kap u moru govnarskog ponasanja tog ,,preduzeca"

 

A i onako su ,,ozbiljne" dnevne novine format proslosti koji ce uskoro izumreti

Link to comment

Ceniš da bi se DJV ustručavao da stavi potpis ispod onih tekstova?

 

Ja da sam juče umro, ne bih znao da je sajt Politike iza paywall :lol: U zemlji Srbiji 2017., ko to plaća jbt?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...