Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

to je tachno. ali je problem drugi, gde god je plata mala, tu ima mnogo zena. kompenzuje se relativnom sigurnoshcu radnog mesta, naravno, jer mora nekako. ali je sustina u finansijskom izazovu, gde ga nema, nema ni y hromozoma.

Није то само у Србији случај али овдје нису плате мале у просвјети.

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Није то само у Србији случај али овдје нису плате мале у просвјети.

tamo je druga pricha. postoje narodi koji smatraju da im je obrazovanje vazno.

Link to comment

Ја колико се сјећам и код нас је образовање било важно, а кроз искуство знам да је добро за дјецу да имају подједнак број и жена и мушкараца као учитељица/наставника/професора/ица, педагога итд. Али већ одосмо до теме

Edited by Simon
Link to comment

Ја колико се сјећам и код нас је образовање било важно, а кроз искуство знам да је добро за дјецу да имају подједнак број и жена и мушкараца као учитељица/наставника/професора/ица, педагога итд. Али већ одосмо до теме

to je sve tachno.

Link to comment

Kad spomenuste, setih se da sam citala taj tekst o previse zena u prosveti, mislim da je neko i ovde kacio svojevremeno.

Elem, njegov argument je bio da je to neka zavera zena da oslabe muskost u decacima kroz obrazovanje, te da je inicijelni problem sto se zene previse obrazuju. U prevodu, zene da se sto manje obrazuju, jedino tako se mozemo vratiti na put uspeha.

Link to comment

Kad spomenuste, setih se da sam citala taj tekst o previse zena u prosveti, mislim da je neko i ovde kacio svojevremeno.

Elem, njegov argument je bio da je to neka zavera zena da oslabe muskost u decacima kroz obrazovanje, te da je inicijelni problem sto se zene previse obrazuju. U prevodu, zene da se sto manje obrazuju, jedino tako se mozemo vratiti na put uspeha.

zavera zena da rade za 40 hiljada chiste love, fijat da crkne :lolol:

 

mada, u zaverama mora da ima i samozrtvovanja -_-

Link to comment

Nek hajduje neko ovo od moderatora (ja ne znam :C ) al ja imam djordjevica u prijateljima, i pratim sta pise aktivno. Pored onog smedja od knjige i clanaka, sad se presaltao sa dss na dveri, i razvija sve jacu mizogenu ideologiju. Formalno je potkovan i prosto opsednut mrznjom prema zenama, neverovatno uporan i njegovo vreme tek dolazi. Mogu kasnije da okacim skrinshotove nekih statusa da vidite dokle to ide

Link to comment

to je tachno. ali je problem drugi, gde god je plata mala, tu ima mnogo zena. kompenzuje se relativnom sigurnoshcu radnog mesta, naravno, jer mora nekako. ali je sustina u finansijskom izazovu, gde ga nema, nema ni y hromozoma.

 

ima dosta i u drustvenom ugledu. kako se smanjuju drustveni ugled, tako se smanjuje broj muskaraca, odnosno prepustaju zenama, sto se lepo vidi na primeru broja lekarki opste prakse i hirurga, na primer.

volela bih da vidim statistike za fakultetsku profesuru, sigurna sam da tu muskarci gaze zene, a takodje je u pitanju prosveta. 

Link to comment

ovo je bilo samo pitanje momenta

 

 

Pa recimo da sam se zapitao "pa gde si bre Istoce do sad (da ispadnes govno po stoti put)"... covek je neverovatan. Jos da se Krle oglasi i otprilike smo kompletirali Vucicevu menazeriju.

Edited by Caligula
Link to comment

Haha koje govno :)

 

tumblr_otcruhtoa91rjssdoo1_540.jpg

Koje govno jbte...

Inace B.Radivojsa je sigurno zreo za penziju covek, nije mi jasno koji moj se aka u politici....

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...