Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ovaj je sns desno krilo stvaran, protiv prajda, podrška dacicu, apel na kolege da se prekine strajk zbog sns mitinga 2011

 

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока

Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

žene da poštuju, zakon / muža / državu. zoćina peta zapovest.

a trebalo je da nastavi, zločin se ne bi desio da se uopšte nisu ni venčali ili da nisu pravili decu. može u promociju da krene.  

Edited by Takeshi
Link to comment

 

U sudaru dva vozila koja su se vraćala s proslave venčanja poginule dve osobe, dok je još šestoro teško povređeno, među njima i troje maloletne dece

 

 

- Kad smo se vraćali kući, ja sam išao 70-80 km na sat. Kumin ujak, koga sam upoznao na samoj svadbi, rekao mi je kad smo kretali da ja vozim ispred njega, pošto je on malo više popio.

 

Jedna pijana budala i još nikom da padne na pamet da ga ne treba pustiti za volan i eto nesreće. :mellow:

Link to comment

Malo me uvatio ovaj alkohol na reci, pa verovatno nemam kočnice ali ovaj tekst ovog nadripsihologa Jbmti nek jede govna.

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Ako ste sumnjali da ce govno da ima branioca https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10211787615119002&id=1627963798

 

 

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока

ček, odem da pogledam , među komentarima izvesna nada modić citira izjavu da ZM nije to što tvrdi da jeste, po struci. na njegovoj biografiji piše da je "Zoran Milivojević, dr med., je psihoterapeut s dugogodišnjom praksom u individualnoj, partnerskoj i grupnoj terapiji." ne piše gde je i kada diplomirao. nadrilekar ili ekspert koga zavidni mrze?

Link to comment

ček, odem da pogledam , među komentarima izvesna nada modić citira izjavu da ZM nije to što tvrdi da jeste, po struci. na njegovoj biografiji piše da je "Zoran Milivojević, dr med., je psihoterapeut s dugogodišnjom praksom u individualnoj, partnerskoj i grupnoj terapiji." ne piše gde je i kada diplomirao. nadrilekar ili ekspert koga zavidni mrze?

 

On je običan lekar (ne znam šta je tačno specijalizirao), naknadno je završio obuke za edukatora transakcione analize. Nije ni pshijatar ni psiholog.

 

Biki ga je lepo raskrinkala na fb

Link to comment

Jedna pijana budala i još nikom da padne na pamet da ga ne treba pustiti za volan i eto nesreće. :mellow:

 

odlično, ona izjava je potvrda saučesništva

Link to comment

akoje tako, kako je moguće ovo boldovano iz dela njegove "biografije"

 

 

Predsednik je Saveza društava psihoterapeuta Srbije, stručni direktor Psihopolis instituta, Novi Sad, predsednik je TA Centra – Asocijacije transakcionih analitičara Srbije, predavač na International Transactional Analysis Academy.
Link to comment

Pa psihoterapeuti nisu psihijatri 

 

A ovo "Savez društava" to neko metaudruženje, kapiram da bi i neki "menadžer" mogao da bude prezidente, a Zoća samo tako radi PR

Link to comment

Pa psihoterapeuti nisu psihijatri

 

A ovo "Savez društava" to neko metaudruženje, kapiram da bi i neki "menadžer" mogao da bude prezidente, a Zoća samo tako radi PR

Kako nisu, psihijatar može biti psihoterapeut.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...