Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa jebote, oni vode neki zenomrzacki konzervativni krstaski rat. Ko je pokretac svega toga zivo me zanima.

 

 

+1

 

citav sistem su razvili, goveda.

Link to comment

Pa jebote, oni vode neki zenomrzacki konzervativni krstaski rat. Ko je pokretac svega toga zivo me zanima.

Moguće je da je u pitanju Siniša Mali i njegova brakorazvodna parnica. Svi tekstovi idu njemu na ruku, izgleda da su politički naručeni.

 

Milivojevic.

IMHO baš naprotiv - Zoki nema tu snagu.

Zoki nije inicijator ove "Politikine" kampanje, on je samo njen deo, jedan od izvršilaca. Kako može Zoki da utiče na novinara da počne da pravi dostavljene tekstove sa fiktivnim autorima i ukradenim slikama? Ovo je došlo politički, pa preko uredništva ka sirotom Branislavu Radivojši.

Edited by Utvara
Link to comment

http://www.dw.com/sr/%C5%A1ta-ka%C5%BEe-gospodin-kaufman/a-39748120

„Apsolutno je sramotno koristiti moju fotografiju u ovom kontekstu. Sasvim jasno se distanciram od svakog nasilja nad ženama i samog pokušaja da se njima pripiše deo krivice. Korišćenje moje slike u tom smislu je odvratno“, kaže Kaufman. „Naravno, teško mogu tako nešto da sprečim. Znate da sam glumac i da na internetu ima mnogo mojih fotografija. Uvek svako može da preuzme neku od njih.“

Andreas Kaufman za DW međutim kaže da će od Politike tražiti objavu demantija kao i da će preduzeti pravne korake protiv beogradskog lista jer mu je time naneta šteta. „Ne bih voleo da me neka Srpkinja na ulici pljune u lice i to sa punim pravom.“

 

andreas kaufman nas covek :)

 

:heart:

 

edit. 

ontopic - mučeni sns-ovci. nije im dosta što su naštancali lažnih diplomaca i doktora onoliko. i to je nedovoljno za obračun sa ženama, pa moraju da se prave fiktivni likovi. život u stripu :D

Edited by pt 2.0
Link to comment

Ja znam da je jedna od perjanica vladislav djordjevic

evo sad gledam tog tvog junošu na nekom YT videu (nisam znala da postoji)

citati "glavni problem srbije je što su žene u srbiji podivljale."

"stepen ženske neurotičnosti u republici srbiji je izuzetno velik. razloga ima mnogo, neki imaju veze sa muškarcima, a postoje i specifično ženski razlozi, a to je upravo zbog slabe muškosti."

"radikalne feministkinje huškaju žene protiv muškaraca"....  :lolol:  :blink:

 

EDIT. došla sam do dela u kome govori o ženama u srpskom parlamentu, i "ženskoj parlamentarnoj mreži", na čijem je čelu marija obradović, potpredsednica sns.

"ta organizacija jeste je jedna lezbejsko-feministička organizacija koja sprovodi radikalnu feminističku politiku"

"vlada i parlament RS su pod direktnom kontrolom lezbo-feminističkog lobija"

"mi muškarci smo lezbejkama rivali, konkurenti. dozvolićete da budem potpuno otvoren - mi smo njima neprijatelji"

:lol:  :lol:  :lol:

brate, ja ne znam da li je ovaj više glup ili lud...

Edited by pt 2.0
Link to comment

IMHO baš naprotiv - Zoki nema tu snagu.

Zoki nije inicijator ove "Politikine" kampanje, on je samo njen deo, jedan od izvršilaca. Kako može Zoki da utiče na novinara da počne da pravi dostavljene tekstove sa fiktivnim autorima i ukradenim slikama? Ovo je došlo politički, pa preko uredništva ka sirotom Branislavu Radivojši.

Može itekako da utiče na novinara koji u njemu vidi nesumnjiv profesionalni autoritet. Pozove ga/je i kaže mu/joj da je njegov kolega i prijatelj ugledan stručnjak u toj i toj oblasti i voljan je da napiše autorski osvrt za Bolikitu...

Link to comment

Težak bolid.

Ima i neku tezu kako je previše žena u prosvjeti. 

to je tachno. ali je problem drugi, gde god je plata mala, tu ima mnogo zena. kompenzuje se relativnom sigurnoshcu radnog mesta, naravno, jer mora nekako. ali je sustina u finansijskom izazovu, gde ga nema, nema ni y hromozoma.

Edited by gospa buba
Link to comment

Zoća već ima svoju kolumnu i može da piše šta god hoće, objavljuje mu se sutradan pod njegovim imenom.

 

I stil pisanja me ne podseća na Zoću, neodmeren je i jako oštar. Zoki pazi šta radi.

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...