Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

A za onu drugu stock fotografiju drugog borca protiv pošasti feminizma (Nasmejani Matori Nemac) ništa ne kažu?

 

to? to nije bilo u jučerašnjem izdanju...ruzmarin, snjegovi i šaš.

Link to comment
  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

oblatishe dobrog forenzichara u pechalbi, jao jao! :ohmy:

 

 

a shto drugu raji ne daju odma pre nego ga teraju da glumi, mnogo para.

Edited by gospa buba
Link to comment

 


„Apsolutno je sramotno koristiti moju fotografiju u ovom kontekstu. Sasvim jasno se distanciram od svakog nasilja nad ženama i samog pokušaja da se njima pripiše deo krivice. Korišćenje moje slike u tom smislu je odvratno“, kaže Kaufman. „Naravno, teško mogu tako nešto da sprečim. Znate da sam glumac i da na internetu ima mnogo mojih fotografija. Uvek svako može da preuzme neku od njih.“


Andreas Kaufman za DW međutim kaže da će od Politike tražiti objavu demantija kao i da će preduzeti pravne korake protiv beogradskog lista jer mu je time naneta šteta. „Ne bih voleo da me neka Srpkinja na ulici pljune u lice i to sa punim pravom.“


 


 


andreas kaufman nas covek :)


Edited by darling
Link to comment

http://www.dw.com/sr/%C5%A1ta-ka%C5%BEe-gospodin-kaufman/a-39748120

 

„Apsolutno je sramotno koristiti moju fotografiju u ovom kontekstu. Sasvim jasno se distanciram od svakog nasilja nad ženama i samog pokušaja da se njima pripiše deo krivice. Korišćenje moje slike u tom smislu je odvratno“, kaže Kaufman. „Naravno, teško mogu tako nešto da sprečim. Znate da sam glumac i da na internetu ima mnogo mojih fotografija. Uvek svako može da preuzme neku od njih.“

Andreas Kaufman za DW međutim kaže da će od Politike tražiti objavu demantija kao i da će preduzeti pravne korake protiv beogradskog lista jer mu je time naneta šteta. „Ne bih voleo da me neka Srpkinja na ulici pljune u lice i to sa punim pravom.“

 

andreas kaufman nas covek :)

Kakav car!
Link to comment

verujem da kad bi neko uhvatio da ceslja politikine tekstove sa tim dopisnim strucnjacima da bi bilo bas zanimljivo

 

Vjerujem da bi zanimljivo bilo prečešljati i rashode za pisma/dopisništva.  :fantom:

Link to comment

Vjerujem da bi zanimljivo bilo prečešljati i rashode za pisma/dopisništva. :fantom:

Bilo bi tu svega verovatno, mada je politika, već zadnjih ihaj godina počela da ukida dopisništva, a novinarima govorila "nađi sponzora dopisništva i onda ostaješ"... Tako da , tamo je odavno sve otišlo dođavola
Link to comment

treba samo zabraniti inter-net™ i sve ce opet biti po starom, i lepo ^_^

 

Kako da se zabrani internet, vidiš da Politika mlati pare na paywall. Hiljadu dinara pretplata na mesec dana, deset hiljada na godinu dana, za svakog ponešto. Možeš još skoro toliko da dodaš ako hoćeš i Sportski žurnal pride.

 

Mnogo bih voleo kad bi hteli da objave koliko pretplatnika imaju. Ne znam da li su do dvocifrenih brojeva dobacili?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...