Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa ako neko tako dobro poznaje kretanje i poreklo tuđeg novca, očekujem da poznaje i kretanje njegove eventualne robe.

Pa pošto ima ko voli i tu robu, pitam gde ima da se kupi.

 

Inače, slažem se sa tobom da je sa tačke gledišta spasenih životinja svejedno odakle pare dolaze.

 

Ja sam još na početku ove diskusije napisao - sviđalo se to nama ili ne, neki ljudi postoje pa postoje. Ako pored osnovne delatnosti rade i nešto korisno,super.

Edited by JozoMujica
Link to comment

Pa ako neko tako dobro poznaje kretanje i poreklo tuđeg novca, očekujem da poznaje i kretanje njegove eventualne robe.

Pa pošto ima ko voli i tu robu, pitam gde ima da se kupi.

 

Inače, slažem se sa tobom da je sa tačke gledišta spasenih životinja svejedno odakle pare dolaze.

 

Ja sam još na početku ove diskusije napisao - sviđalo se to nama ili ne, neki ljudi postoje pa postoje. Ako pored osnovne delatnosti rade i nešto korisno,super.

 

 

Zadržao bih se na ovom poslednjem, tu je suština:   Ako pored osnovne delatnosti rade i nešto korisno,super.

 

E, pa nije super, i ne može biti super. Kriminalci (bivši?) ne mogu i ne smeju da se iskupljuju čineći dobra dela po ličnom nahođenju.

Link to comment

o cemu ti decko pricas? Odakle pare sutanovcu? beku? karicu? miskovicu? da nisu mozda napisali Hari Potera?!

Zivimo u drzavi gde je javna tajna koliko kosta diploma svakog fakulteta, jednu ima i predsednik

odelo i kravata kriminalci su nas kao drustvo sahranili, a ne ovakvi 

Link to comment

Zadržao bih se na ovom poslednjem, tu je suština:   Ako pored osnovne delatnosti rade i nešto korisno,super.

 

E, pa nije super, i ne može biti super. Kriminalci (bivši?) ne mogu i ne smeju da se iskupljuju čineći dobra dela po ličnom nahođenju.

 

Pa dobro, ako ti nije super, optuži ih, uhapsi ih, osudi ih.

Link to comment

Pabloeskobarizacija nije dobra stvar. Ranije su prali savest crkvama i religijom, sada pomažu životinjama.

 

Tako i jedan viđeniji neonacista i sticajem okolnosti moj poznanik, podržava Levijatan i tu akciju.
I Hitler je voleo životinje... ali nije voleo ljude.

Link to comment

nemoj zezati ovo za hitlera da je volo životinje a ne ljude.

to verovatno znači dalje šta?

i tvoj poznanik neonaci podržava levijatan.big deal!

to ne znači ništa

1 moj ortak levičar do koske podržava levijatan..

bože dragi kakav argument

Link to comment

jamacno su dresirali psa da kolje, a dete namazali slaninom.

 

uzasni su vlasnici agresivnih pasa. generalno bih kaznjavao svakog ko seta kuce bez povoca. osim naravno u ogradjenim delovima, kojih nazalost i nema puno po gradu.

Link to comment

Ko podržava pse, prodaje drogu protiv naše dece koju psi ujedaju. Šta nije jasno?

 

Zašto to radiš? Do sada nismo podmetali jedni drugima, rekli smo ko je šta imao.

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...