Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa hipotetičkoj deci koja dograbe jutarnje izdanje dotičnog tabloida i pitaju "tata, šta to ovaj čika šmrče, i što uopšte kupuješ ovo govno?"

Link to comment

Pa hipotetičkoj deci koja dograbe jutarnje izdanje dotičnog tabloida i pitaju "tata, šta to ovaj čika šmrče, i što uopšte kupuješ ovo govno?"

hipoteticki decko i devojcica, cenim?

Link to comment

Ubio zenu nozem, zapalio je i Apelacioni sud mu smanjio kaznu sa 10 na 8 godina zatvora, zbog ...Ne mogu da verujem, sta citam  :blink:

Smanjena uračunljivost... pa sjajno. Ajde da se priča o dva prva uboda u grudi, afekt i slične gluposti koje su izmislili da nam ubice što pre vrate na ulice... ali nakon toga dva uboda u leđa pa spaljivanje. To se malo drugačije zove ako se ne varam. I večna olakšavajuća okolnost, mladost ubice, 23 godine. O jbt da ne poveruje čovek. Zato bih pre prihvatio američki pravosudni sistem nego ova liberalna evropska(kontinentalna) sra... Odgovoran si sa 16 i ko je.. tvoje godine.

Link to comment

Zašto se zaustaviti na 16. Ukinuti maloletnike kao kategoriju i vratiti smrtnu kaznu. I sudjenje na internetu. Blic pise a komentarima se glasa.

Link to comment

Hamlete, tebi kao pravniku deluje normalno da se to sto neko ima 23 uzina kao olaksavajuca okolnost ? Meni je to suludo.

A sto se tice neuracunljivosti, da li postoji i jedna situacija (osim kid profi ubica) da se ne moze ubica vaditi na to ? Ovaj je spalio kucu da bi prikrio ubistvo, a sad je kao neuracunljiv

Link to comment

Ok, deluje ti suludo. Tvoje pravo. Moje pravo da kažem šta mislim o ovakvim i sličnim komentarima.

 

Ne znam o kom slučaju konkretno pričaš. Ko je bio neuračunljiv?

Link to comment

Pa nije bio neuračunljiv. Da je bio neuračunljiv onda ne bi mogli ni da ga osude.

 

Granice su 14- do tada nema odgovornosti krivične, do 16 mladji maloletnik, ne moze dobiti zatvor maloletnicki, do 18 stariji maloletnik može i mal zatvor. Od 18-21 mladji punoletnik, mogu mu se pod odredjenim uslovima izreći odredjene mere za maloletnike.

Z

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...