Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

:)

 

sto je najbolje od svega, nije bilo potrebe da se cale fizicki angazuje. dovoljan je bio nagovestaj :)

Neverovatno koliko cesto je bas to slucaj. Oni koji maltretiraju slabe kao da imaju podsvesnu zelju da ih neko dovede u red. No, i ako je tu bilo verbalnog nasilja ili ne daj boze nekakve pretnje, to je izvan zakona i ustava i kao takvo anticivilizacijski. Lajkovi jednostavno ne mogu doci i moracete da se pomirite s tim...

 

U ostalim vestima, konacno smo dosli do toga da nasilje nije dobro, ali nekad je neophodno. Izgleda da mucenje slabijih bica nekima nije isto kao neplacanje karte. Mnogo moderno zakonodavstvo se jednostavno ne slaze s tim, ali rekao bi covek da ima nesto u nama sto nam ne da bas skroz da izjednacimo te stvari. Silovatelj i pirat muzike nam nisu isto i moderna drzava ne moze promeniti taj stav kod vecine ljudi. I dalje ima nesto tu morala koje nije u paragrafima.

Kad ste vec tu -  zapamtite da danas za silovanje mozes dobiti 2 godine uslovno i olaksavajucu okolnost sto si hranitelj deteta koje si silovao. Talkin' 'bout pravna drzava i civilizacija i sve to...

Ali ne dajte da vas to spreci da budete Svedjani. 

Link to comment
  • Replies 40.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    959

  • Filozof manijak

    903

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

bio malo naduvan

 

Sta lupetas bre? Kakvo te sad duvanje uhvatilo i kakve duvanje ima veze sa ovim o cemu pricamo?

 

Nije bitno šta si ti radio, svakao nećeš mučiti životinje, ali ćeš nekim svojim delovanjem iziritirati neku grupu ljudi koja će smatrati da ima pravo da te zbog toga kazni.

 

Ne radi se o ljudima koji svojim postupcima iritiraju nekog, nego o bezvrednim idiotima koji rade ovo:

 

10151140_10204170348539253_4546719144463

 

i za koje nije nikakva civilizacijska steta da uginu odmah za ovim psom.

 

Drugo je to sto si se ti prepao da nece i tebe da biju zbog politickih stavova ili seksualnih sklonosti.

Kako ti nije frka da ne ubace tebi petardu u usta, nego ti je frka od ovih sto nose maske i nikog (jos) nisu samarali?

Edited by JozoMujica
Link to comment

Ovde kod mene pre neki dan umalo ne rešiše i migrantansku krizu spontanim samoorganizovanjem humanista. Fejsom se pročulo da su migranti cimali majku sa decom, pa išlo masovno krvljenje, kurčenje, uh što ja nisam bio tu mamicu im jebem, država neće duradi ništa moramo mi sami, nemoj ovako javno aj pravimo tajnu grupu na fejsu, večeras bre idemo mi da ih proteramo iz grada kad neće niko drugi...

Sutra se ispostavilo da je majka malo (više) preterala i da nije sve bilo baš tako, jbg pogreši čovek.

Ne znam doduše koliko im je to poremetilo pravedničke planove, svakako imaju moralno i svako drugo pravo ako pitaš većinu.

 

Nije da ovo ima bilo kakve veze sa bilo čim...

Link to comment

Ovde kod mene pre neki dan umalo ne rešiše i migrantansku krizu spontanim samoorganizovanjem humanista. Fejsom se pročulo da su migranti cimali majku sa decom, pa išlo masovno krvljenje, kurčenje, uh što ja nisam bio tu mamicu im jebem, država neće duradi ništa moramo mi sami, nemoj ovako javno aj pravimo tajnu grupu na fejsu, večeras bre idemo mi da ih proteramo iz grada kad neće niko drugi...

Sutra se ispostavilo da je majka malo (više) preterala i da nije sve bilo baš tako, jbg pogreši čovek.

Ne znam doduše koliko im je to poremetilo pravedničke planove, svakako imaju moralno i svako drugo pravo ako pitaš većinu.

 

Nije da ovo ima bilo kakve veze sa bilo čim...

e da si samo okrenuo 555333 i da uleti ovaj nacista, sto se kune u bracu bojovic i jednog od arkanovih tigrova, uzgred i seta utoku gradom, da vidis kako bi gamad migrantska ocas posla bila resena

a mi cekamo raspalu drzavu

 

zapamti 555333. ako ti se neki glas ucini poznatim sa foruma, sigurno je greska :fantom:

Link to comment

Ovde kod mene pre neki dan umalo ne rešiše i migrantansku krizu spontanim samoorganizovanjem humanista. Fejsom se pročulo da su migranti cimali majku sa decom, pa išlo masovno krvljenje, kurčenje, uh što ja nisam bio tu mamicu im jebem, država neće duradi ništa moramo mi sami, nemoj ovako javno aj pravimo tajnu grupu na fejsu, večeras bre idemo mi da ih proteramo iz grada kad neće niko drugi...

Sutra se ispostavilo da je majka malo (više) preterala i da nije sve bilo baš tako, jbg pogreši čovek.

Ne znam doduše koliko im je to poremetilo pravedničke planove, svakako imaju moralno i svako drugo pravo ako pitaš većinu.

 

Nije da ovo ima bilo kakve veze sa bilo čim...

a isti su ljudi u pitanju, jel?

 

da, sad ce ici odgovor da mozda i nisu isti ljudi, al da je isti princip, onda ce mozda neko ko je otvorio stranu da kaze da uopste nije isti princip posto ovi sa psima zapravo, makar navodno, ne biju nego gone sudski, onda ce neko da se javi da kaze da su istetovirani, i da su imali fantomke, i da pisu pretnje u fazonu naci cemo te, i ocemo isto tako da se ubijaju ovi sto se svercuju, pogresno parkiraju i nadogradili su tavan, pa sve ispocetka :)

Edited by ToniAdams
Link to comment

Edit - zapravo si u pravu. Uspešno sam do sad zaobilazio temu usred pojačane jadnosti, zaboravite na ovaj trenutak slabosti

Edited by Ruxin
Link to comment

Oprosti, mislio sam da želiš da ne pokrećem novu lavinu.

 

Elem, toni je u svom editu ispravno zaključio da ću da kažem da je princip isti. Onda sam ja rekao da je princip isti.

Eto da ne propadne do jaja fazon.

Link to comment

a isti su ljudi u pitanju, jel?

 

da, sad ce ici odgovor da mozda i nisu isti ljudi, al da je isti princip, onda ce mozda neko ko je otvorio stranu da kaze da uopste nije isti princip posto ovi sa psima zapravo, makar navodno, ne biju nego gone sudski, onda ce neko da se javi da kaze da su istetovirani, i da su imali fantomke, i da pisu pretnje u fazonu naci cemo te, i ocemo isto tako da se ubijaju ovi sto se svercuju, pogresno parkiraju i nadogradili su tavan, pa sve ispocetka :)

tebi nije dovoljno ovo sto covek nema problem sa nacizmom, sto se kune u bracu bojovic i onog rakonjca (nabraja mnoga zajednicka druzenja) i sto nosi utoku? treba ti direktniji dokaz da on nije najpodobniji da uzme zakon u svoje ruke i prosudjuje ko je kriv?

Link to comment

brt, nekidan sam o tome bas razmisljao razmisljao,  pre pocetka ove teme, i od svih ljudi koje sam u celom svom zivotu upoznao, postoji mozda 1 dovoljno inteligentna, obrazovana, racionalna i smirena osoba kojoj bih dao bez problema to pravo, da uzima zakon u svoje ruke i prosudjuje ko je kriv.

to nisam ja, a to svakako nije ni pomenuti baki sa interneta.

 

e sad, fora je sto nemamo ni jednu indiciju da pomenuti baki i njegova druzina uzimaju pravdu u svoje ruke i prosudjuju ko je kriv. 

ako te ne mrzi, otvori stranicu i vidi cime se, makar navodno, bave.

Link to comment

Oprosti, mislio sam da želiš da ne pokrećem novu lavinu.

 

Elem, toni je u svom editu ispravno zaključio da ću da kažem da je princip isti. Onda sam ja rekao da je princip isti.

Eto da ne propadne do jaja fazon.

nije uopste nikakav dojaja fazon niti je neko ispao glup, samo mi je smesno kako forumski fajtovi uglavnom imaju za nijansu manje kreativnosti no sto bi se to ocekivalo od kremdelakrema ovog drustva.

Link to comment

brt, nekidan sam o tome bas razmisljao razmisljao,  pre pocetka ove teme, i od svih ljudi koje sam u celom svom zivotu upoznao, postoji mozda 1 dovoljno inteligentna, obrazovana, racionalna i smirena osoba kojoj bih dao bez problema to pravo, da uzima zakon u svoje ruke i prosudjuje ko je kriv.

to nisam ja, a to svakako nije ni pomenuti baki sa interneta.

 

e sad, fora je sto nemamo ni jednu indiciju da pomenuti baki i njegova druzina uzimaju pravdu u svoje ruke i prosudjuju ko je kriv. 

ako te ne mrzi, otvori stranicu i vidi cime se, makar navodno, bave.

ma gledao sam stranice, zato i kazem

kao sto rekoh, braca bojovic su mu idoli (i drugari), rakonjac ucitelj ulicne skole zivota i nosi pistolj sa sobom

jbg, meni su to dovoljne indicije da ovaj covek (dakle samo o njemu pricam, ne o ostatku ekipe, jer nisam proucavao njihov lik & delo) zivi i postuje neke druge zakone

Link to comment

I ja mislim da bi na tim posudama sa vodom trebalo ispisati pretnju članom zakona, samo ne znam kog.

 

IAX8V2H.jpg

 

Popravio.  :fantom:

 

Uzgred, taj što je stavio vodu, mogao je minu da skloni, makar iz kadra...

Edited by ZerrorR
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...