Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 38.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    737

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pravo na samoodbranu niko nije osporavao.

 

Ali pretiti psu zato što je susreo dete (a šta je trebalo? da ga preleti?) umesto bezobraznom vlasniku i sugerisati potezanje pištolja na lopova je znak ozbiljne internet hrabrosti.

Pored deteta u soku, jebe mi se sta je pas trebao, mogao, hteo.

To da znas.

 

U pravu je Vasa: jebes Rambo price.

Pricamo ili barem pokusavamo da uspostavimo neke relacije, otprilike: zivot u gradu, kultura zivljenja u istom, daje mi izvesno pravo da smatram/ocekujem da u gradskim parkovima muskarci/zene/deca imaju odredjenu prednost o cijim dosezima mozemo da diskutujemo i koji verovatno zavise od sredine, opste kulture, itd, itd...

Bas kao sto kad idem da obidjem kucni izvor/cisternu za vodu pazim na divlje svinje i gledam da mi u svakom trenutku na dohvat bude drvo pogodno za uspuzati se ekspresno, tako ocekujem da u gradskom parku bude obrnuto kad su psi u pitanju naravno.

 

Pistolj sam pomenuo zezanja radi, samo tvoja zlonamernost u tumacenju ga je stavila u centar diskusije.

Link to comment

Pravo na samoodbranu niko nije osporavao.

 

Ali pretiti psu zato što je susreo dete (a šta je trebalo? da ga preleti?) umesto bezobraznom vlasniku i sugerisati potezanje pištolja na lopova je znak ozbiljne internet hrabrosti.

pa dobro, nije bas detaljno objasnjeno kako se taj susret odvio. i da li je pas uopste bio agresivan, ili samo "izgledao opasno".

 

Pa da,ali nemas pravo da nosis pistolj sa sobom posto je u Srbiji dozvolu za nosenje prakticno nemoguce dobiti, tako da bi mozda bilo bolje okanuti se rambo prica i vratiti se u stvarnost.

ako imam u blizini copor agresivnih pasa, nosicu sa sobom sve sto imam i mogu. to uopste nisu neke rambo price. a ti jednostavno i dalje nastavljas da minimalizujes i negiras problem, samo zato sto nisi licno dosao u opisanu situaciju.

 

cak i kada te pitaju kako bi reagovao u toj situaciji, odbijas da odgovoris jer ti se ne svidja pitanje, sto ti ne smeta da nastavljas da seres.

Link to comment

pa dobro, nije bas detaljno objasnjeno kako se taj susret odvio. i da li je pas uopste bio agresivan, ili samo "izgledao opasno".

Sa ukocenim/izbezumljenim trogodisnjakom na koga je jurnuo i ispred koga se, na 20-ak santimetara ukopao pas za glavu visi od njega, uopste me nije zanimalo kako je pas izgledao i sta je hteo i kako je izgledao.

Nije mu tu mesto i - sto se mene tice - kraj price.

 

Doduse, sto jes-jes, propustio sam da dete obucim vestinama kao sto je ono dlanovi gore, opusteno, taj rad...

Link to comment

Јозо, друже, има само 1 начин да провериш стање и квалитет мојих муда.

И буквално и у пренесеном смислу.

:( Sorry, nisam zainteresovan, možda da potražiš po oglasima.

 

Написао сам, описао догађај који ми се изистински десио, реакцију детета, реакцију власника, нема потребе да претпостављаш било шта, моју расправу са власником сам прескочио, ем се не дотиче теме, ем би изгледало да се хвалим.

 

Samo fali reakcija psa koji ispade najkrivlji u celoj tvojoj priči. A iz priče jedino on nije radio ništa. Dete se uplašilo (bez razloga, pretpostavljam), vlasnik je budala, a ti si, pošto pominješ hvaljenje, verovatno civilizovani i kulturno objasnio vlasniku da nije u redu da se tako ponaša.

Ne bi se valjda hvalio nekom reakcijom svojstvenom primitivcima?

 

2 тоне и нешто јаче ако ћемо прецизно.

Што се тиче телесних димензија, машиш: 2 метра и 100+ кила, тако да не брини за мене.

 

Ma ne brinem ja za tebe, nego za jadnog Ciganina koji bi možda poginuo zbog tvoje precious gvožđurije.

Link to comment

pa dobro, nije bas detaljno objasnjeno kako se taj susret odvio. i da li je pas uopste bio agresivan, ili samo "izgledao opasno".

 

 

ako imam u blizini copor agresivnih pasa, nosicu sa sobom sve sto imam i mogu. to uopste nisu neke rambo price. a ti jednostavno i dalje nastavljas da minimalizujes i negiras problem, samo zato sto nisi licno dosao u opisanu situaciju.

 

cak i kada te pitaju kako bi reagovao u toj situaciji, odbijas da odgovoris jer ti se ne svidja pitanje, sto ti ne smeta da nastavljas da seres.

O tome da li upadam u te situacije ili ne, pitaj nase zajednicke drugare. Naravno da upadam, prosle godine sam se namucio sa coporom kod elektrane na Dorcolu.

 

A odbijam da odgovaram zato sto mi je van pameti da se razgovor koji je poceo od kreozana svede na pricu o samoodbrani, a sada je vidim doslo i do udaranja rendom pasa u parku jer nam izgledaju opasno.

 

 

E nego sad se nasmejah. Ja zivim u blizini veoma zajebanih copora, moj kraj je ozloglasen po tome, a tamo gde ti zivis ima samo zeceva i papagaja. Na koju se ti tacno empiriju pozivas?

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Sa ukocenim/izbezumljenim trogodisnjakom na koga je jurnuo i ispred koga se, na 20-ak santimetara ukopao pas za glavu visi od njega, uopste me nije zanimalo kako je pas izgledao i sta je hteo i kako je izgledao.

Nije mu tu mesto i - sto se mene tice - kraj price.

 

Doduse, sto jes-jes, propustio sam da dete obucim vestinama kao sto je ono dlanovi gore, opusteno, taj rad...

ovaj, pas je verovatno hteo da se igra. a njima jeste mesto u parku, sve dok se iskazuju agresiju. ako se neko plasi pasa, to je njegov problem i neka on sedi kuci.

Link to comment

:( Sorry, nisam zainteresovan, možda da potražiš po oglasima.

Prvi si ih pomenuo, pa ko velim mozda si zainteresovan, da ne gubim vreme ^_^

 

Samo fali reakcija psa koji ispade najkrivlji u celoj tvojoj priči. A iz priče jedino on nije radio ništa. Dete se uplašilo (bez razloga, pretpostavljam), vlasnik je budala, a ti si, pošto pominješ hvaljenje, verovatno civilizovani i kulturno objasnio vlasniku da nije u redu da se tako ponaša.

Ne bi se valjda hvalio nekom reakcijom svojstvenom primitivcima?

 

Radio ili ne radio, detetu je mesto u gradskom parku sa sve odsustvom bilo kakve bojazni od bilo cega osim oguljenih kolena.

Vise nego psu.

 

Ma ne brinem ja za tebe, nego za jadnog Ciganina koji bi možda poginuo zbog tvoje precious gvožđurije.

 

Podmeces uz pomoc najofucanijeg arumenta takozvanih zastitnika ljudskih prava.

Link to comment

Radio ili ne radio, detetu je mesto u gradskom parku sa sve odsustvom bilo kakve bojazni od bilo cega osim oguljenih kolena.

 

 

 

 

Detetu je mesto u parku, kao i psima koji nisu agresivni. A dete treba naučiti da se ne plaši životinja, a ne da ih bije.

 

 

 

Vise nego psu.

 

Glupost.

Edited by JozoMujica
Link to comment

Da li pas sme da bude bez povoca u "običnom" parku ?

 

Mislim da ako je preko neke visine, ne bi smeo biti ni bez povoca ni bez korpe, samo što to kod nas niko ne zarezuje.

 

Jedno veče idem do supermarketa i neki dvoje "šetaju" pit bula (ili staforda, šta već). Odjednom taj pit bul trči prema meni, i to ono, pun gas, mislim da sam izmenjao sve boje kao u onom crtanom filmu. Sreća pa me ja samo onjušio i mahnuo repom i odjurio, ali psovao sam u sebi tim zvekanima sve po spisku.

Link to comment

Da ogolimo ovo. Tukao si psa koji je hteo da se igra.

To je trebalo da objasnis podmlatku na licu mesta.

I da mi, usput, objasnis kako se to trogodisnjak obucava da raspozna psa koji zeli da se igra od brda mesa koje juri ka njemu.

 

Inace, da, potegao sam i psa i vlasnika.

Koji je, da te podsetim, rekao, doslovno bio: 'zasto ne pazis to dete'

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...