Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Jel sme pas da bude bez povoca u parku (narocito veliki pas)? Ja mislim da ne bi smeo.

 

sto? mali psi, posebno degenericne pudle i pekinezeri, su jedno 10 puta agresivniji od velikih.
Link to comment
  • Replies 37.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    809

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali i manje potencijalno opasni. 

 

Jbt, ja sam mislio da ne postoji osoba koja se ne bi slozila s tim. Svaki dan nosi neko iznenadjenje.

Edited by IndridCold
Link to comment

ili ih se ljudi vise plase. missim, vrlo retko se desava da vlasnicki pas bas pokida nekog na javnoj povrsini, takoreci u zanemarljivom procentu.

Link to comment

ili ih se ljudi vise plase. missim, vrlo retko se desava da vlasnicki pas bas pokida nekog na javnoj povrsini, takoreci u zanemarljivom procentu.

 

Retko se dešava da bilo koji pas baš pokuda nekog na javnoj površini, ali treba ih šutirati, za svaki slučaj.

Link to comment

Retko se dešava da bilo koji pas baš pokuda nekog na javnoj površini, ali treba ih šutirati, za svaki slučaj.

 

+1

 

treba da se nauce strahu, to je korisno za razvoj :fantom:

Link to comment

+1

 

treba da se nauce strahu, to je korisno za razvoj :fantom:

 

pwn!  :lolol:

 

@Miralem

 

Koga briga? Ljudi se plase i to je dovoljno. Evo, priznajem, ja se prvi plasim velikih pasa koji izgledaju opasno i koji nisu na lancu, nije mi svejedno. Eto, ne mora lanac, moze i brnjica. 

 

+ siguran sam da se uopste ne radi o "zanemarljivom" broju slucajeva. 

Link to comment

ono gore, pretpostavljam da se odnosi na eutanaziju bolesnog psa. slučaj moje maze.

 

elem, kučkari su u priličnom broju stoka jedna grdna. otprilike, kao pušači koji misle da je sav prostor njihov. kod mene u parku, omiljeno mesto za kučkare je klupa na prometnoj stazi između spomenika i česme. 5 -10 kučkara sa svojim pratiocima popune stazu pa prolaznici gaze travu. ja sa svojima šetam ili bazam po travi. da dodam da ne yebu table koje određuju vreme šetnje bez povodca ili one koje zabranjuju dovođenje pasa. omiljeno mesto je i kruženje oko spomenika. dalje, čovek dovede psa u boks za košarku da mu ne bi lutao po parku. ili, ajde da se klackamo/ljuljamo u  boksu za decu a kučići su pored nas. 

 

jednom mi se desilo da su maza i špica lajući jurnule za svrakom (to im je omiljena zabava) tik ispred žene koja je išla stazom. prestravila se. šta sam mogao sem da se izvinjavam. posle sam pazio da se ne ponovi.

 

moja je, a i njihova, sreća što pola vremena provodimo na selu pa su bezbedni. inače, ako nekoga treba upucati ili umlatiti, to su vlasnici pasa i neljudi koji su ih odbacili a ne psi. nisu psi krivi što su živi.

 

toliko

Link to comment

fokusirao sam se na "dobrobit". da se životinji skrate muke.

inače to "smanjenje populacije", nadam se eutanazijom a ne nečim drugim, je odvratno. smanjenje populacije se postiže prisiljavanjem na čipovanje i besplatnom sterilizacijom. moje kuje su besplatno sterilisane u ovči. i, tamo su odbolovale 7 dana. takođe besplatno. postoji li to i dalje?

Link to comment

Petra Cvijic oslobodjena optuzbi..

 

A ja se sinoc kao magarac tri puta presrao hocu li nekog ubiti kolima nakon odgledanog Pobesnelog Maksa. Mogao sam lepo da iscooliram.

Link to comment

Đorđu Joksimoviću (44), nezaposlenom limaru iz Kragujevca, Centar za socijalni rad oduzeo je troje dece nakon što je njegova supruga, iznurena siromaštvom i slomljene psihe, doživela nervni slom. Ona je uzela za ruke njihovo troje sitne dece, odvela ih pred kapiju firme u kojoj je Đorđe proveo 22 godine, i zapretila da će deci učiniti neko zlo ako joj muža ne vrate na posao.

...

Deca su odmah smeštena kod hranitelja, njihova majka na psihijatriju, a Đorđe je ostao da kao i svaki siromah zajauče- sirotinjo, i bogu si teška! Đorđu Joksimoviću deca su oduzeta 11. marta, na dan kada je njegova supruga doživela nervni napad.

...

 

Obećano mu je da će mu se deca vratiti za 15 dana, ako im opremi i okreči sobu i uvede vodu. Nadničio je danju i noću i to učinio. Kada je prošlo dve nedelje, deca nisu vraćena. Đorđe je u Centru za socijalni rad štrajkovao glađu, ali je prijavljen policiji.

Pešice je otišao u Vladu Srbije preklinjući da mu se deca vrate, ali tamo je dobio samo sendvič i obećanje koje je za njega sada najveća svetinja. U Centru mu je nedavno kao uslov postavljen i frižider, mada porodica ima zamrzivač.

 

 

I 'ajmo sada. Čoveku su deca oduzeta zbog činjenice da nemaju adekvatne uslove za život a otac nema od čega da ih izdržava. Država ih je smestila u hraniteljske porodice i hranitelju će na kontu njihovog izdržavanja i njegove nagrade za čuvanje dece davati 40-50 hiljada dinara mesečno.

 

A toliko ne može da da njihovom ocu, da ih on izdržava sam. :ph34r:

Link to comment

I 'ajmo sada. Čoveku su deca oduzeta zbog činjenice da nemaju adekvatne uslove za život a otac nema od čega da ih izdržava. Država ih je smestila u hraniteljske porodice i hranitelju će na kontu njihovog izdržavanja i njegove nagrade za čuvanje dece davati 40-50 hiljada dinara mesečno.

 

A toliko ne može da da njihovom ocu, da ih on izdržava sam. :ph34r:

 

+40,000 - 50,000

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...