Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    964

  • Filozof manijak

    932

  • radisa

    789

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da. Pakao. Sad razmišljam da mi je to hipotetički mama, izađe da prošeta i neko mi javi da je tako poginula

  • +1 5
Link to comment
11 hours ago, Shan Jan said:

Prijateljica moje mame je pre par godina poginula kad je neki majmun u dzipu izgubio kontrolu i pokupio je na trotoaru. Vise nisi bezbedan ni u setnji u Beogradu. Muka mi je vise od ove zemlje i kolicine govana u njoj koja nam se smeje u lice.

I u Nišu je bilo ono kad je džip pokupio neke ljude kod Elektrotehničkog faksa, od kojih je jedan preminuo.

Neki dan je lik u Čačku uleteo u pekaru.

Ima toga i po Srbiji svuda, nije Beograd izuzetak.

Link to comment
13 hours ago, Shan Jan said:

Prijateljica moje mame je pre par godina poginula kad je neki majmun u dzipu izgubio kontrolu i pokupio je na trotoaru. Vise nisi bezbedan ni u setnji u Beogradu. Muka mi je vise od ove zemlje i kolicine govana u njoj koja nam se smeje u lice.

Pre mesec dana bio sam za vikend u Beograd ,prolazio sam preko puta doma Karaburma,a na onoj okretnici napravio se zastoj.

I samo u trenutku meni iza leđa prolete motociklista,na pola metra metra od mene ,da sam zakoračio u stranu doviđenja,

i odlete kao vetar pored ofkinog stadiona 

Lagano je mogao da me odbaci do Novog groblja 

  • Tužno 1
Link to comment

Da, ja uvek moram da odmerim kad prelazim pesacki bez semafora, cesto mi se desava da zakoracim i lik ubrzava da prodje dok jos nisam full ispred njega. Bas skoro sam zamalo izbegao da me pokupi. Obavezno i pogledam oprezno u sledecoj traci da li neko juri pre nego prodjem i nju, jer ljudi te ne vide od automobila u prvoj traci a vole da jure. 

 

No, najvise se brinem za kevu. Ti matorci, koliko god se trudili, nemaju dovoljno dobar pregled i njima je jedina zastita da neko nece da uleti kad je njima zeleno a to se nazalost cesto ne postuje, posebno u skretanjima na velikim raskrsnicama.

 

Par kazni bi to resilo, kao sto je svojevremeno resilo vezivanje pojasa, ali iz nekog razloga ocigledno vlast zabole da se time bavi. A zapatilo se toliko da ja znam neke inace divne ljude koji isto tako voze. Postala je to norma.

Link to comment
8 hours ago, vememah said:

 

 

Ovo je da poludish od besa sa jedne strane, i sa druge da ne izlazish iz kuce ako i to chemu pomaze.

  • Tužno 2
Link to comment
6 hours ago, Shan Jan said:

Da, ja uvek moram da odmerim kad prelazim pesacki bez semafora, cesto mi se desava da zakoracim i lik ubrzava da prodje dok jos nisam full ispred njega. Bas skoro sam zamalo izbegao da me pokupi.

 

Meni se ovo desilo na pešačkom pre nedelju dana, s tim što je bilo semafora, zeleno za mene, crveno za magarca u kolima. :gospode:

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, Arkadija said:

Čitam da je pokojnik bio u zatvoru zbog bačene petarde sa terase, a da su ga prijavili neki roditelji koji su tu u blizini šetali bebu. Dalje piše da je sprovedena istraga kao da se radi i pljački Fort Noxa, da su saslušavani svedoci i tako dalje i tako redom i da je zbog lošeg materijalnog stanja pristao da ide u zatvor na 30 dana , da ne bi platio kaznu od 30.000 dinara.

 

A tamo neki kum, koji vozi pijan i drogiran ispade da nije ni pio , niti je kokain nađen u urinu ozbiljan kokain, nego neki neozbiljan.

 

Da li je sada svima jasno da živimo u Nemačkoj 1933.g ???  Šta još treba da se dogodi?????

I ja sam se pitao prvo kako je u tim godinama završio u zatvoru za takvo delo pa onda još i da njega sa 74 godine stave u ćeliju sa trojicom psihopata od 21 godinom i da ga uredno prebijenog iz ambulante vraćaju u tu ćeliju...

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...