Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Jbg užasno je, ali je tako. Prosto ne treba nositi ništa crveno-belo u 45-om ili crno-belo u 21-om. I ti svi znaju, pa ništa, umesto da ih murija sve redom olomi od batina.

Ajde sad stvarno "ništa crveno belo u 45-om i ništa crno belo u 21-om " to samo u glavama ljudi koji misle da su neke face postoji...
I nemoj sad sa "...moj ortak je nosio zvezdin dres..."



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

25 minutes ago, napadaj said:

Jbg užasno je, ali je tako. Prosto ne treba nositi ništa crveno-belo u 45-om ili crno-belo u 21-om. I ti svi znaju, pa ništa, umesto da ih murija sve redom olomi od batina.


A kako je do tog ter(it)orisanja doslo? Sta je to ili ko je to u jednom ili drugom bloku da je jedan «grobarski», a drugi «ciganski»?

Edited by Moonwalker
Link to comment
26 minutes ago, Moonwalker said:


A kako je do tog ter(it)orisanja doslo? Sta je to ili ko je to u jednom ili drugom bloku da je jedan «grobarski», a drugi «ciganski»?

 

To su skupovi ljudi koji žive tu i idu na utakmice kao deo grupe koja je vezana za taj kraj ili za malo širi prostor, jednostavno.

Edited by napadaj
  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, napadaj said:

 

To su skupovi ljudi koji žive tu i idu na utakmice kao deo grupe koja je vezana za taj kraj ili za malo širi prostor, jednostavno.


A okej, zdruze se deca iz kraja, pretvore u pleme i samo za taj klub sme da se navija u kraju. 


Inace, ne da nema druzenja, nego ode glava. Kad je tacno ovo eskaliralo do ove mere da se spustllo do ulaza zgrade i na uzrast osnovne skole? Dodatna nastava za buduce preduzetnike u «farmaceutskoj industriji»?


Secam se da su Radovi navijaci vazili za najvece idiote (slucaj Dragana Maksimovica).
Sad ocito nema nijansi, a izlilli su se van stadiona.

 

Da je da se ovi klinci oporave roditeljima. Ovi sto su tukli su vec zavek upusteni.

 

Svaki aspekt zivota do jaslica su zasrali. 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment

Radovi navijači su postali minorna grupa. Postoji samo jedna grupa koja izliva svoje fekalije i preko granice (Rim nedavno, recimo) i koja je usisala ili uništila sve ostale, odnosno infiltrirala svoje ljude na druge tribine, isto kao što je SNS uradio sa političkim strankama, al' da ne nastavljam, pošto me banuju kad god pomenem te stvari.

Link to comment

Ma ne treba, princip koji pominjes je ocigledan i relativno neupucenima u materiju.

 

Volim i volela sam sport kao dete, gledala uzivo kvalitetne utakmice u vise sportova i odrasli smo igrajuci na kos, golove ili mrezu u kraju, i delu gde su bili lokalni sportski tereni.

 

Sem neobaveznog zavitlavanja nikad nicega, cele porodice su kao i u svetu isle da uzivaju. 
 

Ovo je zastrasujuce i tuzno na ko zna koliko nivoa. 

  • +1 1
Link to comment

Tokom osamdesetih je bio aktuelan slučaj čoveka koji je tužio klub - organizatora beogradskog derbija jer su ga navijači suprotnog tima prebili na prilazima stadionu. Navijacko huliganska divljanja su ohoho trajala osamdesetih. Da ne govorimo o medjunacionalnim navijackim ispadima. 

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, foto said:

a, jel to, oko dres koda, vazi i za nas matore koji sport pratimo samo kad moramo ili nam se plati, a inace nas ne zanima?

ne, vi ste(smo) civilitm

al nije baš pametno ići npr u 21om u partizanovom dresu, a u 45om u zvezdinom

 

a što bi i nosio?!

 

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, foto said:

naravno.

ne mislim na dresove i salove. malo sam mator za taj stil.

 

hvala kumse.

 

p.s.

ja nemam pojma gde je blok 21

:(

Znas gde je ceda?

Link to comment
2 minutes ago, foto said:

 

p.s.

ja nemam pojma gde je blok 21

:(

6 kaplara

 

 

bila fotka na netu, sad kad je bio ovaj fudbalski derbi ispod onog podvožnjaka pre gazele, jedno 20-30 njih sa fantomkama i maskama i letvama od po dva metra vrebaju nekoga, u sred bela dana(bio petak)

ovi što su slavili rođendan u grafičaru sa žvalavim predsednikom

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...