Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

7 minutes ago, Aleksija said:

ma verovatno ce nesto, bar kozmeticki, morati da preduzmu ako se jos malo bude pojavljivalo u medijima.

nego, kad je neko psihopata, onda se ljudi obicno sklanjaju od njega - kad se na taj nacin ponasa sistem, onda je jezivo i nema se gde. i tako prema zivotinjama, deci, starima, osobama sa invaliditetom, svima koji ne mogu da se brane. a svi kad - tad dodjemo u tu situaciju.

mene ovo sa zivotinjama nekako uvek najvise zaboli.

 

aleksija, sve te razumem, i sve se slazem. Za odrasle i kako tako, kad su deca i zivotinje u pitanju pojela bih se. Sve razmisljam da li ima ovde aktivnih po tim tviterima i slicno, da pokusaju da reseruju, ima puno ljudi, pa i u inostrantstvu, koji su osetljivi na mucenje zivotinja.

Ovaj direktor je sociopata, sigurna sam u to.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, Tihajeza said:

Nema emotikon za ovo. 

Jebe mi se za Kosovo, ovo kad vidim ispari mi i poslednje zrno patriotskih osećanja.

 

Lažem, isparilo je davno.

Rusija-Kosovo.thumb.jpg.9c3db7f07fe5b1fae18a56da7f20203e.jpg:fantom:

  • Haha 1
Link to comment

https://nova.rs/vesti/hronika/okrsaj-motkama-i-palicama-na-novom-beogradu-grobari-igrali-su-kosarku-iz-zbunja-ih-napali-navijaci-crvene-zvezde-sa-fantomkama/

 

Quote

U sukobu je povređeno više od 10 ljudi. Dva muškarca starosti oko 30 godina sa teškim povredama prevezena su na Vojnomedicinsku akademiju (VMA), a teže su povređena i deca stara 12 i 16 godina, koja su prevezena u Univerzitetsku dečiju kliniku u Tiršovoj.

 

 

 

  • Tužno 6
Link to comment

Predsednikovi ultrakop brigadiri su najavili neku mobilizaciju navijackih snaga.Verovatno je ovo deo toga.

Pre par godina su iz slicne 'akcije' upucali i ubili decka na licu mesta, niko nikada nije odgovarao.

Nadam se da ce ova deca od sinoc da prezive.

  • Tužno 2
Link to comment
3 minutes ago, pt 2.0 said:

12 godina... 16 godina... jebote, ja za ovu stvarnost nemam želudac više.


Pre mesec, dva sam u podne naisao na dvojicu klinaca, jedan mutira, drugi i dalje piskav, cenim 11-12-13 godiny. Rolaju buksnu ispred osnovne, kakvo sakrivanje, kakve picke materine :laugh: 

Mi smo u tim godinama jeli cips, pili kolu, skupljali slicice i isli u luna park da se sudaramo auticima 

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
2 hours ago, Orle Zmajević said:

Predsednikovi ultrakop brigadiri su najavili neku mobilizaciju navijackih snaga.Verovatno je ovo deo toga.

Pre par godina su iz slicne 'akcije' upucali i ubili decka na licu mesta, niko nikada nije odgovarao.

Nadam se da ce ova deca od sinoc da prezive.

tu čak postoji snimak, koji je bio po netu gde se vidi ubica

 

i ništa

  • Tužno 1
Link to comment
33 minutes ago, gospa buba said:

pa pazi, konfiguracija se opisuje sa "Ti blokovi su, inače, uporište navijačke grupe..." blabla. kakva majci uporishta, kakve grupe :dry:

 

 

Ali jesu, tačno se zna za neke blokove ko je tu glavni. 45 grobarski, 21 ciganski itd itd.

Link to comment
36 minutes ago, gospa buba said:

pa pazi, konfiguracija se opisuje sa "Ti blokovi su, inače, uporište navijačke grupe..." blabla. kakva majci uporishta, kakve grupe :dry:


Kao copor kerova kad zapisa odredjenu teritoriju…Taj nivo mentalnog razvoja, jos su kerovi za ovo gospoda…

Edited by Moonwalker
  • +1 7
  • -1 1
Link to comment
53 minutes ago, napadaj said:

 

 

Ali jesu, tačno se zna za neke blokove ko je tu glavni. 45 grobarski, 21 ciganski itd itd.

mislim, odlichno. shta drugo, lepo je da se zna.

Link to comment

Jbg užasno je, ali je tako. Prosto ne treba nositi ništa crveno-belo u 45-om ili crno-belo u 21-om. I ti svi znaju, pa ništa, umesto da ih murija sve redom olomi od batina.

  • +1 1
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...