Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

25 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne, vi ste(smo) civilitm

al nije baš pametno ići npr u 21om u partizanovom dresu, a u 45om u zvezdinom

 

a što bi i nosio?!

 

Dok sam još povremeno i išo na tekme, na jugu je bila redovna ekipa iz 21. i niko nikad nije imao probleme, bilo je čak i pošalica, recimo neke 97. protiv Obilića kad smo pevali ortaku iz lamele a koji je za njih igrao "Litera Ivan, jedan je Litera Ivan".

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma to divljanje je eksplodiralo dvehiljaditih posle ubistva na onom derbiju(mislim da se momak zvao aca radović) i onog linča odmah posle 05.10.

a ovo od kada je žvalavi na čelu je metastaza koja preti da izjede sve pred sobom(štos sporta tiče)

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, napadaj said:

 

 

Ali jesu, tačno se zna za neke blokove ko je tu glavni. 45 grobarski, 21 ciganski itd itd.

Kao što je Senjak ciganski, a Karaburma grobarska. 

 

Edit. Ovo što napadaj priča jeste tako. Meni je jedan od braće bio u navijačkoj grupi na Senjaku, sama sam živela kratko vreme a i radila neko, i znam šta je ovaj mali sve pričao (mali = mlađi je od mene i bio je klinja). Tu su bili ti klinci Rođen loš, okupljali se gore u Hajd parku, pa ih malo i hapsili, i tako. Znam da je ovaj moj pričao kako samo nek neko od "tvojih (mojih :D) grobara prođe ovuda sa šalom" :lolol: (ti moji su inače s Voždovca).

 

S druge strane, stara okretnica Karaburma je mesto gde su bili stacionarani Alkatrazi, a kasnije ta klinčadija Antiromi. Znam i mlađe, i očeve mladih navijača, koji su takođe bili navijači. I to jeste tako. Cela Karaburma je ispisana grafitima, verovatno napaljene dečurlije "ovde se pitamo samo mi" "jebi Zemun" itd. Sve je to i polu zajebancija i polu nije. Tu se ima i baklji, i petardi, kad se nešto slavi, samo pršte svetla na sve strane. Maloletnici.

 

Edited by Svemir Zeka
  • Tužno 1
Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

Koji kurac dreskod, panduri bi mogli sve da reše za sat vremena kada bi hteli i to mi je za najveću dum od svega

Nema se kad, mora se legitimisati građanin koji brani nasip na Savi drskim zatrpavanjem nelegalnih rovova.

  • +1 3
Link to comment

ne zelim da uvredim pola foruma ali od svih subkultura tu navijacku nikada nisam mogao da shvatim. jos od pre harkana i vremena sfrj. sa raznim potcenjenimkulturama sam imao nekih kontakata ali navijaci su mi uvek begali.

 

jbg. ne moze 1 covek sve da zna. verovatno je i ljubav prema fudbalu veoma bitna, pa se dalje prenosi na tribine.

  • +1 2
Link to comment
Just now, foto said:

ne zelim da uvredim pola foruma ali od svih subkultura tu navijacku nikada nisam mogao da shvatim. jos od pre harkana i vremena sfrj. sa raznim potcenjenimkulturama sam imao nekih kontakata ali navijaci su mi uvek begali.

 

jbg. ne moze 1 covek sve da zna. verovatno je i ljubav prema fudbalu veoma bitna, pa se dalje prenosi na tribine.

Ja sam oduvek bila okružena navijačima. :sleep:

Familija cela zvezdaška, drugovi grobari. Naravno, priklonila sam se društvu. Tako sam se i ja podelila i evo ovako matora i dalje koristim navijačke izraze :inn:

  • Wub 2
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
12 hours ago, gospa buba said:

pa pazi, konfiguracija se opisuje sa "Ti blokovi su, inače, uporište navijačke grupe..." blabla. kakva majci uporishta, kakve grupe :dry:

 

10 hours ago, foto said:

a, jel to, oko dres koda, vazi i za nas matore koji sport pratimo samo kad moramo ili nam se plati, a inace nas ne zanima?

 

Meni je to uvek zvučalo preterano, a onda sam na poslu od koleginice iz pravne službe klijenta čuo kako je njen prijatelj iz Republike Srpske - zvezdaš, u poseti Beogradu, šetajući se kroz jedan od NBG blokova (nisam zapamtio koji) dobio teške batine zato što je imao zvezdinu majicu.

Link to comment
Quote

Iako je beogradska policija juče saopštila da su identifikovani svi učesnici tuče, a privedeno samo nekoliko osoba, prema nezvaničnim saznanjima Nova.rs, mahom su pripadnici napadnuta grupe.

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
On 23.3.2023. at 21:03, Svemir Zeka said:

Kao što je Senjak ciganski, a Karaburma grobarska. 

Земун и Фонтана

воле Партизана!!!

(графит са зграде у мом подстанарском крају)

  • +1 1
  • Wub 5
  • -1 2
Link to comment
4 hours ago, Ros said:

ne znam da li se negde o ovome pisalo. gunther fehlinger, austrijanac, koji vec duze vreme provocira srbe, srbiju, a sve iz srbije. neko mu iskopao broj telefona i objavio na tviteru. i tako... tagovao i FBI.

 

Sve ok, postavio sam ja juce na dnevnog tupana, ali kako se stvari razvijaju, ovo sve treba na laugh, kakav crni doom. :lolol:

 

 

  • Haha 8
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...