Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

kako se nikad ne procuje takav glas o muskarcu, bas cudno. doduse jeste o bekimu fehmiu, al samo zato sto je u kanu trceci vikao 'jebo sam je' misleci na brizit bardo pa je valjda bio kul skoro ko stevica markovic, a branku petric ko sisa.

  • +1 6
Link to comment

Mislim da je tako oduvek na dvorovima, samo se sada vise primecuje, nekada se bukvalno stite deca a nekada su zaostali snobovi. 

Nije bitno, ako njima tako odgovara treba te velicine stititi na druge nacine. Posto volim Balasevica nista posle njega me se ne tice, mogu da poklone prava snsu, meni ni iz dzepa ni u dzep, svako stiti i misli o svojima kako zna i ume.

Odavno ide u ovom pravcu, neki novi klinci. Pa i zaduzbina MM, kanda se neko posibao u vezi autorskih prava, covek obelezio vek sto ce doci, kao i Z.Dj, cak i lice pomalo. Nije bitno sta rade ti drugi, neka obave sta imaju i svako svojim putem. Inako svi nekako budu jako tvrdoglavi da isteraju to "skravljenje", uopsteno gledano, nesto tipa Comic tvrdoglavosti, Kisic, taj rad...ne postoji sutra, daj da ja zivim itd..

Link to comment
5 minutes ago, morgana said:

kako se nikad ne procuje takav glas o muskarcu, bas cudno. doduse jeste o bekimu fehmiu, al samo zato sto je u kanu trceci vikao 'jebo sam je' misleci na brizit bardo pa je valjda bio kul skoro ko stevica markovic, a branku petric ko sisa.

Zad dobrim konjem, prašina se diže... :)

 

Kao neko kome je Olja 2 godine predavala fizičko, te sam je viđao bar 2 puta nedeljeno, u doba kasnog puberteta, mogu ti reći da je ona sama potpirivala te priče svojim, hm, ponašanjem...

 

Milslim, koliko nastavnica fizičkog vozi povremeno jednog od najzgodnijih đaka 4. godine kući? Ok, ja recimo mislim da tu ništa nije bilo, ali čemu to?  Čemu to namerno izvođenje vežbi u u preuskim helenkama da pola razreda ima želju da otči u WC posle zagrevanja jer joj se svašta ocrtavalo dok se guzi ispred 20 pubertetlija? 

 

Mislim, ja o Olji imam poprilično podeljeno mišljenje, koje se još više deli ovih dana, na moju žalost...

 

Bez obzira šta se o njoj pričalo, ona je bar na moju generaciju u gimnaziji ostavila, kao pedagog dosta dobar utisak, mnoge devojčice su kroz priču sa njom saznale mnoge stvari koje nikad ne bi od svojih zatvorenih roditelja, i svaka joj čast na tome da je držala jako dobre časove seksualnog vaspitanja devojkama, umesto fizičkog, koje su ionako mrzele... (ovo pišem zaista kao pohvalno, nisma sarkastičan, stvarno mislim da je bila super)... Isto, svi smo morrali imati sve zube zdrave... Mislim da je bila i normalna u galvu oko mnogih životnoh stvari...

 

ALi...

 

Želeo sam da posle Đoletove smrti to nekako bude sve dostojanstveno, ali, neće tu biti dostojanstva nimalo... Njoj se u poslednjih 10-15 godna našto čudno otkačilo u glavi, oko nekih, ne-životnoh stvari, i otišlo je sve u kurac krasni...

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

oko autorskih prava u slucaju milana mladenovica fondacija je, koliko znam, cista i hvala bogu pa postoji. osnovala je mladenoviceva majka. lijep im je onaj muzicki konkurs koji pokriva citavu sfrj.

 

edit

@radisa ok, mozda je zena apsolutni kreten ali opet stoji ta mentalitetska sklonost da se prokaze zena, a ne muskarac za istu stvar

Edited by morgana
Link to comment
43 minutes ago, radisa said:

 

 

Ne znam šta da kažem, on je nju jako voleo, to znam sigurno... Da li je ona njega varala ili nije, suštinski nije ni bitno za ovo što se sad radi... A to je kao da mu sere na grob...

 

Pa to i mene prilično ne zanima, ta porodica mi je dosadna i uvek mi se činila okrenuta malograđanskom zasenjivanju prostote i  nešto to gimnastika, Vojvodina, prozori, cveće, držeća pedesetogišnjakinja™, snaga, spomenari, proser i to mi je potpuno nevažno i ne znam šta me manje zanima, sve dok ne posegnu za mojim parama, zajedničkom imovinom i slično. 

 

Ružica Đinđić je beskrupulozni bolid i najede mi se govana, čisto ideološki, ofc. Mislim, ne duguje mi ništa, svakako, ali ne dugujem ni ja njoj razumevanje i sve pet.

  • +1 4
  • Haha 3
Link to comment
Just now, Aleksija said:

imala! kao studentkinja, bila u vezi sa super inteligentnim i dosta privlacnim likom, ispostavice se kasnije, vrlo sklonim (umerenom) desnicarenju i nekritikovanju diktature tadasnjeg diktatora. dok smo kroz serijske debate i svadje ustanovili svoje politicke pozicije, proslo je nekoliko meseci, a onda nije ostalo nista osim da se razilazimo.

e sad, jedan aspekt veze je bar tih par meseci dosta profitirao od tih prilicno energicnih svadja oko politike, ali za pricu nije bitno koji :sleep:

kako god, danas se ne bi otislo dalje od prvog dejta, prosto bi bilo nemoguce, verujem.

 

 

na studijama je sve moguce!

ali danas, jebenga, ne mogu da zamislim. recimo da mi neko kaze da je vucicev glasac ili da je mladic heroj, mislim, da se osvrnem na onaj bizaran slucaj koji je neko prije par dana opisao na forumu, pobjegla bih iz restorana ali bez sms-a 'izvini' :D

 

  • +1 3
Link to comment
10 minutes ago, morgana said:

oko autorskih prava u slucaju milana mladenovica fondacija je, koliko znam, cista i hvala bogu pa postoji. osnovala je mladenoviceva majka. lijep im je onaj muzicki konkurs koji pokriva citavu sfrj.

 

 

Jeste posebno i nadam se da ce opstati, ne znam detalje, video sam, mozda i ovde da ima problema sa necim, u vezi nekih gluposti a tamo tome nema mesta. Mozda je los primer.

  • +1 1
Link to comment
36 minutes ago, morgana said:

kako se nikad ne procuje takav glas o muskarcu, bas cudno. doduse jeste o bekimu fehmiu, al samo zato sto je u kanu trceci vikao 'jebo sam je' misleci na brizit bardo pa je valjda bio kul skoro ko stevica markovic, a branku petric ko sisa.

 

Stoji sve osim ovog za Branku i Bekima, ja lično slušao od Branke rečenice tipa "pa kako ne bi, pa i ja bih na njegovom mestu". Nikad ljubomorna nije bila, uvek je znala da nju voli i da će se njoj vratiti. Oni su ipak jedna druga generacija, mnogo više seksualnih sloboda je bilo u njihovo vreme...

 

19 minutes ago, villiem said:

Pa i zaduzbina MM, kanda se neko posibao u vezi autorskih prava...

 

Zadužbina MM je čista da ne može biti čistija, sve vode Milanova majka i nekadašnja devojka uz pomoć nekoliko vrlo poštenih ljudi. Autorska prava je kršio Loka iz Mascoma, ali izgubio je na sudu.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
18 minutes ago, radisa said:

 

 

 

 

Čemu to namerno izvođenje vežbi u u preuskim helenkama da pola razreda ima želju da otči u WC posle zagrevanja jer joj se svašta ocrtavalo dok se guzi ispred 20 pubertetlija? 

 

 

 

Jadne pubertetlije. 💔 :fantom:

Ali, dobro,  gimnastičarka je i nije mogla da preskače kozlić i radi zvezdu u skafanderu, helanke i triko su im uniforma i nije kriva što dobro izgleda ili već šta i sve to. Kapiram da je moglo to umerenije, ali je legitimno i to što je izabrala da se premeće po strunjači u čemu god hoće i ne može biti odgovorna za tuđe reakcije. 

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...