Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Frank Pembleton said:

Ma O. Balašević je histerična lujka, puna sebe i vrlo neprijatna u kontaktu, bila praktično oduvek.
Što bi sada nešto menjala.
... Shiit has hit the fan
 

Drugarica koja je bila nešto u vlasti, a pare delom išle preko njenog  odeljenja dok su Balaševići snimali film, mi je pričala slično... Imala je niz neprijatnosti sa Gospodjom™

 

Nije takva bila ranije... 

 

To je ono sto sam rekao, njoj se nesto posle 2000e otkačilo u glavi i otišlo sve u kurac... Ko zna sta se tu vrzmalo u glavi...

 

Ali videti ih da se ližu sa SNSom mi nanosi bukvalan bol, pa Djole je daj SNS u jednoj od poslednjih pesama opevao bas kako treba, a neki njegovi naslednici se lizu sa njima... DnoDna™...

 

Moralni jadnici...

  • +1 9
Link to comment
14 minutes ago, radisa said:

njoj se nesto posle 2000e otkačilo u glavi i otišlo sve u kurac... Ko zna sta se tu vrzmalo u glavi...


Mozda panika da se kapitalizuje muzevljev angazman na strani opozicije 90tih, kad vec on sam ne trci da se pozicionira 

To se u nas zove 1 ambiciozna zena :fantom:

Link to comment
6 minutes ago, Leia said:


Mozda panika da se kapitalizuje muzevljev angazman na strani opozicije 90tih, kad vec on sam ne trci da se pozicionira 

To se u nas zove 1 ambiciozna zena :fantom:

To sam i ja mislio, ali čemu to? Čemu potrea da se bude u vlasti? Lova? Pa Djole je mogao da zaradi mnogo više nego što im treba, uvek... Znam, novca nikad dosta... Ali opet, do novca se može doći i čistije nego valjanjem u političkom blatu, pogotovo svi oni...

 

Ovo sad, sa skidanjem sa youtuba i pravljenjem ovog kvazi muzeja samo blati uspomenu na jednog velikog čoveka... Jbg... Ništa ona izgleda nije razumela, zašto su ljudi voleli Balaševića...

Link to comment
25 minutes ago, radisa said:

 

 

Ali videti ih da se ližu sa SNSom mi nanosi bukvalan bol, pa Djole je daj SNS u jednoj od poslednjih pesama opevao bas kako treba, a neki njegovi naslednici se lizu sa njima... DnoDna™...

 

Moralni jadnici...

 

Pa kad su nobles..

 

A nobles ne radi za zivot..no isisava plebejacku krv zajedno sa ostalim noblesima.

 

Ozenio debila..odgajio bilmeze. A ipak ga cela Juga volela. Uspeh.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

To sam i ja mislio, ali čemu to? Čemu potrea da se bude u vlasti? Lova? Pa Djole je mogao da zaradi mnogo više nego što im treba, uvek... Znam, novca nikad dosta... Ali opet, do novca se može doći i čistije nego valjanjem u političkom blatu, pogotovo svi oni...


Mogao je do novca doci cistije sam Djordje Balasevic, jer je imao publiku koja ga je volela i nije morao nikome da se umiljava

Doduse da je jos poziveo ko zna da li bi i to bilo dovoljno ili bi i on prosao kao Goran Markovic

Dok alava seljanka da bi sacuvala status na koji je navikla definitivno mora da krcmi njegovu zaostavstinu na jedini nacin kako ume,  jeftino i bahato

Link to comment
10 minutes ago, radisa said:

To sam i ja mislio, ali čemu to? Čemu potrea da se bude u vlasti? Lova? Pa Djole je mogao da zaradi mnogo više nego što im treba, uvek... Znam, novca nikad dosta... Ali opet, do novca se može doći i čistije nego valjanjem u političkom blatu, pogotovo svi oni...

 

Ovo sad, sa skidanjem sa youtuba i pravljenjem ovog kvazi muzeja samo blati uspomenu na jednog velikog čoveka... Jbg... Ništa ona izgleda nije razumela, zašto su ljudi voleli Balaševića...

 

dosta tipican primjer asimetrije u popularnoj kulturi, nama je nasa, producentu/vlasniku njegova

Link to comment
Drugarica koja je bila nešto u vlasti, a pare delom išle preko njenog  odeljenja dok su Balaševići snimali film, mi je pričala slično... Imala je niz neprijatnosti sa Gospodjom[emoji769]
 
Nije takva bila ranije... 
 
To je ono sto sam rekao, njoj se nesto posle 2000e otkačilo u glavi i otišlo sve u kurac... Ko zna sta se tu vrzmalo u glavi...
 
Ali videti ih da se ližu sa SNSom mi nanosi bukvalan bol, pa Djole je daj SNS u jednoj od poslednjih pesama opevao bas kako treba, a neki njegovi naslednici se lizu sa njima... DnoDna[emoji769]...
 
Moralni jadnici...
Bila, bila, na snimanju jednog spota pre 2000., je bila situacija da je glumila režisera i bukvalno su se ljudi spakovali i vratili za BG dok se ĐB ne obaveže da će da je skloni.
Snimanje nije nastavljeno, spot izmontiran od polovine materijala.
Pare nikad isplaćene.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Leia said:


 

I deca im nece da budu tek tako neka obicna deca, nego moraju u glumu, politiku, gde god ima publike.

A ljudi su slabi na prohteve svojih najblizih, to je barem opste mesto

 

 

Ma da. Izlaze mi tako ti balkanski tračevi u telefonu™ i baš ih ima u poslednje vreme i sve su bizarniji, pa pazi ti ovo: 

 

 

 

"Danas je suviše lako biti poznat, a ja nisam samo dijete poznatih roditelja, već dijete velikih ljudi. Božanskih. Jedne umjetničke dinastije. Globalnih autoriteta. Je li to olakšavajuća ili otežavajuća okolnost? Dođe na isto, kao kod svakom djeteta, normalnog i ispravnog", rekao je.

 

 

1845155159_(12).jpeg.03af764fc2d92a5b09786d1890314c16.jpeg

 

 

I to me ne bi toliko iritiralo da nisu krenuli da mi kopaju po novčaniku. I nek mi vrate roditeljima penziju, kakav memorijalni centar i film i deca, mrš.

Edited by Taihoskopija
  • +1 1
Link to comment

@SNARC

 

Ozenio i danas u solidnim godinama zgodnu i lepu zenu. 
 

Sad deca imaju svoje limite, prosecna deca iz bolje stojeceg okruzenja. Oni na svoj talenat ne mogu tu, a verovatno ni drugde da naprave pare da odrze taj kapital. Kako da se odrzi? Pa pretvaranjem uspomene na njega u neki lukrativni biznis. As simple as that.


@radisa

 

Nije samo lova, u pitanju je i identitet izvan toga biti neciji neko. Osobe koje zive sa nekim vrlo popularnim ceo zivot, a po karakteru im ne lezi zivot u senci cesto dodju u situaciju da se ponasaju ovako.

 

Evo ovo sto Frank pise gore opisuje taj vid ponasanja. Pokusavala je  i ranije, sad je nebo granica.

 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Taihoskopija said:

I to me ne bi toliko iritiralo da nisu krenuli da mi kopaju po novčaniku. I nek mi vrate roditeljima penziju, kakav memorijalni centar i film i deca, mrš.


Pa to, ne bi im na pamet palo da oni osnuju neku fondaciju i da na taj nacin sacuvaju uspomenu na znamenitog clana familije

Nego odmah leva ruka drzavni dzep :dry:

  • +1 2
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...