Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 hours ago, morgana said:

kako se nikad ne procuje takav glas o muskarcu, bas cudno. doduse jeste o bekimu fehmiu, al samo zato sto je u kanu trceci vikao 'jebo sam je' misleci na brizit bardo pa je valjda bio kul skoro ko stevica markovic, a branku petric ko sisa.


Ima takvih, a ima i ovih mucenih sto ozene nesto zbog dupe-sise pa posle svi u shoku kad toj Brizit mozak ima status slepog creva

Patrijarhat™, il’ si Branka il’ si Brizit :dry:

  • +1 2
Link to comment
10 hours ago, aram said:

Stoji sve osim ovog za Branku i Bekima, ja lično slušao od Branke rečenice tipa "pa kako ne bi, pa i ja bih na njegovom mestu". Nikad ljubomorna nije bila, uvek je znala da nju voli i da će se njoj vratiti. Oni su ipak jedna druga generacija, mnogo više seksualnih sloboda je bilo u njihovo vreme...


Da, za muskarce. Bas da vidim nase zene da se hvale uspesima i bar metaforicki tako trce ulicom :ph34r:

 

Doduse u patrijarhatu zene to posle naplate na drugi nacin, cute trpe pa posle kapne kinta i ugled, i to je tako :fantom:

  • +1 3
Link to comment

Kada ste već kod čestitih udovica. Čisto da vam javim, video sam Milenu Popović pre neki dan u 3 popodne. Delovalo je kao da se vraća iz nekog izlaska, udebljala se malo, dobra je riba i dalje, uživa u najboljem od svih svetova. Poreski obveznici plaćaju stan i posao, na njoj je da uživa. Živi u zgradi gde je advokatska kancelarija gospon gradonačelnika, prijatelja Alekse Balašević. Oliveru Savić sam za nekoliko godina promašio u toj istoj Radišinoj školi. Nekom je život majka, a nekom maćeha.:sleep:

Link to comment
4 hours ago, James Marshall said:

Meni ona prosto odaje vajb vesele udovice, iskreno nisam uopšte znao za te momente šaranja ali generalno mi je to njihovo grebanje (familije) o njegovu slavu, to što je on njih trpao u te filmove (ili su se oni trpali) i to kako ona sad gleda da na sve što ima bilo kakve veze sa ĐB stavi ™ da bi samo ona mogla da naplaćuje odvratno. Na stranu što su mi uvijek djelovali kao gomila netalentovanih likova koji su pokušavali da naprave neke karijere na račun njegove slave.

 

Bio je program na javnom servisu, zaboravih kako se zove taj vid apela za pomoc, poznati sede u studiju, njih 20-30 za nekim stolovima, pored njih telefoni, ljudi zovu i imaju priliku da se ispricaju sa nekim poznatim..taj se razgovor extra naplacuje i ide u dobrotvorne svrhe.

 

Elem tada je Balasevic ucestvovao..a pojavila se i Olja. Znam da sam iskomentarisao kako bih se bas razocarao da zovem i dobijem nju za sagovornika. Posle se proculo da je Djole insistirao da ako zele da on dodje, moraju i za Olju da nadju mesta. 

 

Za ono sto sam od nekih Novosadjana cuo o njima kao bracnom paru, voleo bih da najveci deo nije tacan.

Link to comment
7 minutes ago, Facundo Orellana said:

Kada ste već kod čestitih udovica. Čisto da vam javim, video sam Milenu Popović pre neki dan u 3 popodne. Delovalo je kao da se vraća iz nekog izlaska, udebljala se malo, dobra je riba i dalje, uživa u najboljem od svih svetova. Poreski obveznici plaćaju stan i posao, na njoj je da uživa. Živi u zgradi gde je advokatska kancelarija gospon gradonačelnika, prijatelja Alekse Balašević. Oliveru Savić sam za nekoliko godina promašio u toj istoj Radišinoj školi. Nekom je život majka, a nekom maćeha.:sleep:

 

 

Aj nemoj me jebati od jutra rana, svega ti :puke:

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment
22 minutes ago, SNARC said:

Posle se proculo da je Djole insistirao da ako zele da on dodje, moraju i za Olju da nadju mesta. 


A mozda je i Olja njemu insistirala da i za Olju mora da se nadje mesta, i te trophy wives ponekad polude pa umesto da uzivaju i idu u shopping one navale i da imaju misljenje :ph34r:

I deca im nece da budu tek tako neka obicna deca, nego moraju u glumu, politiku, gde god ima publike.

A ljudi su slabi na prohteve svojih najblizih, to je barem opste mesto

  • +1 4
Link to comment

olja je po svemu sudeci za dame od stila; milena i ruzica nisu, one su za pdf politika u mjeri u kojoj su sluzile da daju legitimitet satrapu od vucica, sto je u ruzicinom slucaju bilo 2012. i ko zna zasto, a u mileninom trajalo malo duze i bilo mnogo izravnije kontekstualizovano. najjace da se odreknemo suda o bilo kojoj od njih onda kada su u javnosti, mislim, kako se uopste suspenduje proces misljenja i rasudjivanja? ali i dalje je pitanje gdje su granice tog javnog, a ne bi trebalo da bude tj jebe mi se bas je li olja imala ljubavnike i paralelno boli me uvo sto su odavno potpuno nebitna ruzica, a narocito mnogo prisutnija i agresivnija milena, imale prakticnu ili intimnu potrebu koju su ostvarile bas davanjem legitimiteta vucicu i to po pitanju nasilne smrti predstavnika gradjana igrom slucaja paralelno njihovih muzeva.

Edited by morgana
  • +1 6
Link to comment
13 minutes ago, morgana said:

olja je po svemu sudeci za dame od stila; milena i ruzica nisu, one su za pdf politika u mjeri u kojoj su sluzile da daju legitimitet satrapu od vucica,


Pridruzice im se i Olja brze nego sto mislimo, sigurno joj nece dati gradski park za hotelce i birtiju onako bez ikakvih ocekivanja :rolleyes:

Link to comment

ni najmanje ne sumnjam da ce se okoristiti o javni novac tj da ce to privatno-javno partnerstvo biti privatno na prihodnoj, a javno na rashodnoj strani.

mimo toga mi sama prica o muzeju-hotelu nije interesantna, niti me raduje niti mi smeta, ni prva ni posljednja pop ikona koja je posthumno na trzistu. porodica nasljedjuje pravo na ime i to je skroz ok, pa raspolaze kako zna ili ne zna, u svakom slucaju u svoju korist.

mnogo mi se vise svidja fondacija m mladenovic ali jebiga.

Edited by morgana
  • +1 2
Link to comment

Nije problem samo po sebi to sto je pop ikona posthumno na trzistu, nego sto bi udova da se ogrebe o javnu svojinu koja joj ne pripada ni po kom osnovu, pri tom i da je devastira radi privatnog finansijskog interesa.

Sto se tice autorskih prava, ako joj to pripada po zakonu onda moze da archi kako hoce, moze i da brani bilo kome i da spomene pok.muza a da se ona ne uchipi, sta ces biti alava seljanka nije krivicno delo

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, Leia said:

Nije problem samo po sebi to sto je pop ikona posthumno na trzistu, nego sto bi udova da se ogrebe o javnu svojinu koja joj ne pripada ni po kom osnovu, pri tom i da je devastira radi privatnog finansijskog interesa.

Sto se tice autorskih prava, ako joj to pripada po zakonu onda moze da archi kako hoce, moze i da brani bilo kome i da spomene pok.muza a da se ona ne uchipi, sta ces biti alava seljanka nije krivicno delo

 

pa istu stvar sam rekla

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...