Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Pre svega njegov genijalni naslednik pljuje potkopava ono što je njegov otac značio i protiv čega se borio, kad se slizao sa ćelavom pizdom, koja se odaziva na ime Vučević, i sa njegovom bulumentom mma fajtera krimosa.

Ovo je samo logičan nastavak, komercijalizacija lika i dela mrtvog Balaševića zarad punjenja džepova. Stida i srama bez.

 

 

esid: Ne lomite mi bagrenje. Đole se garant sad prevrće u grobu.

Edited by Filozof manijak
  • +1 4
Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa dobro, to je ipak mnogo gladnih usti, sa nesigurnim, ako ikakvim profesijama, valja ziveti od nechega, a sigurno se i naviklo unsure.gif

mali muzej u malom parku sa 11 malih soba za malo izdavanje, samo josh zlatokosa i madvedici, pa fenomenalno rolf.gif

to ce ko kod dragog svetislava da bude, da nishta nije ono shto jeste, napred vulkanizer, pozadi javna kuca isuse.gif rolf.gif

koga briga da li se prevrce, dosad nas je zabavljao on, a sad ce oni, tako nam i treba. dobro su proshli te ga ne posadishe u beograd...

sent from novi mnogo jak bubamoto.





  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Gde li je i sta li radi Ruzica Djindjic i podmladak, poslednje ih se secam na nekoj audijenciji kod AV :fantom:

I inace se trudim da ne sudim o ljidima bazirano na tome koga su ozenili, ljubav je definitivno i slepa i glupa

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Leia said:

Gde li je i sta li radi Ruzica Djindjic i podmladak, poslednje ih se secam na nekoj audijenciji kod AV :fantom:

I inace se trudim da ne sudim o ljidima bazirano na tome koga su ozenili, ljubav je definitivno i slepa i glupa

moja kuma je svojevremeno trgovala italijanskom obućom, vrhunskom

 

elem, mislim da nije ni prošla ni godina od Zoranovog ubistva, našla se kuma na nekom društvenom događaju gde je bila i udova i sasvim su blizu sedele

obzirom da je kuma imala na sebi neki najnoviji model čizama, gospođa udova se ubila gledajući u te čizme. celo veče

kuma je bila šokirana da toliko mogu da je zaokupe čizme, mislim, bilo koga a ne nju posle svega što je prošla :wacko:

  • -1 2
Link to comment

@gospa buba, razumem šta ti je poenta i u pravu si 

moja poenta je bila zapravo malo drugačija ali sam se biće pogrešno izrazila 

 

mi smo u to vreme svi možda suviše i glorifikovali ličnost jednog Đinđića, budući da smo iskreno bili utučeni takvim razvojem događaja 

e sad, nevezano da li prošla godina ili pet (to je zapravo bio višak u priči obzirom da je nebitan), valjda smo želeli da i Ružica mu, bude neko malo više biće, pa nas je malo vratila na zemlju ta jedna fasciniranost običnim čizmama 

Link to comment
3 minutes ago, dùda said:

@gospa buba, razumem šta ti je poenta i u pravu si 

moja poenta je bila zapravo malo drugačija ali sam se biće pogrešno izrazila 

 

mi smo u to vreme svi možda suviše i glorifikovali ličnost jednog Đinđića, budući da smo iskreno bili utučeni takvim razvojem događaja 

e sad, nevezano da li prošla godina ili pet (to je zapravo bio višak u priči obzirom da je nebitan), valjda smo želeli da i Ružica mu, bude neko malo više biće, pa nas je malo vratila na zemlju ta jedna fascijniranost običnim čizmama 

pa sve shto je manje od da je povela pokret otpora i revoluciju, nama nije dosta. tako smo vaspitani. ili da srushi zemlju do zemlje ili da se zamonashi. ili oba :unsure:

 

(razumem sentiment, samo se slobodno asociram odmah na sledeci nivo, pogodio se takav dan, zene velikana haraju, gledajuci svoja posla i sitnosopstvenichke interese :hihi: )

Edited by gospa buba
  • +1 4
Link to comment

a jbg, takvi smo nekakvi :cry: 

al' ne znam da li je normalno ni to da imamo udove a'la ona Milena Oliverova.

 

jbg, lepo je biti supruga vanserijskog čoveka, ali to po malo i obavezuje, ne  

 

Ed.

neke projekciju idu i na bračnog druga, to je neizbežno

Edited by dùda
  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, dùda said:

fasciniranost običnim čizmama...

...i po nekim sleperom makedonskog grozdja, via centralna Srbija i po neki kontroverzni biznismen, pa pravac bratska Hrvatija... :fantom:

Link to comment
2 hours ago, James Marshall said:

Kad vidim kako ih je vaspitao i kakvu je ženu oženio, iskreno se pitam da li se uopšte okreće u grobu ili nas je sve solidno isfolirao. 

 

U gadnu seosku tetku rastes, Jamesdine, sine

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...