Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

6 hours ago, Ayatollah said:

 Za tužbu jeste, za milionsku teško. Ovde da ti neko ubije celu porodicu u saobraćajnoj nesreći pijan i drogiran, ti ne bi dobio odštetu veću od par desetina hiljada evra, i to pod pretpostavkom da uopšte dođeš do stadijuma da se odlučuje o nekoj odšteti. Ove je doduše lakše dovesti na sud jer su poznato pravno lice, ali pitanje je da li biste za ovako nešto stigli i do milion dinara odštete.

 

Ja se samo nadam da će ih ganjati jako™ i do samog kraja

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 hours ago, pbg12345 said:

https://www.ozonpress.net/drustvo/i-dalje-pada-broj-stanovnika-u-cacku-zivi-109-568-gradjana/

verovatno je kaceno vec nesto slicno, ali ovo je jezivo

u vesti se mesaju podaci iz 2019 i 2020, ali sustina je ovaj presek 2014/2019

 

dakle moravicki okrug u kom trenutno zivi oko 200.000 ljudi je za tih 5 godina izgubio 14 000 stanovnika

 

 

ubacih ovde link ka info o demografiji.

praštajte ali ja navijam za rasterećenje ove teritorije.

Link to comment
On 19.12.2020. at 16:54, Hamlet Strašni said:

Ako mu je preinačeno onda neće biti novog sudjenja. Mislim, ovako pričaju svi koji izgube na sudu, bez obzira da li su u pravu ili nisu.

 

Kao što su svi u zatvoru nevini i greškom...

Da, samo što su u Srbiji drugostepeni sudovi jezgro organizovanog kriminala. Tu se stvara magija. 

Drugostepeni sud u postupku po žalbi ne bi smeo toliko često da preinacuje odluke nizestepenih sudova na osnovu drugacijeg cinjenicnog stanja i drugacije ocene dokaza. Jbg, tu onda nešto nije kako treba, ako jedan sud vidi jedne cinjenice, a drugi iz istog osnova vidi druge cinjenice. 

Drugostepeni sud bi morao da se prvenstveno stara o pravilnoj primeni prava, a samo izuzetno da utvrdjuje cinjenice. Jer po pravilu na njihovu odluku nema delotvornog pravnog leka, pa je stav Ustavnog suda i Strazbura da preinacujuca odluka mora biti pravno remek delo, a po pravilu je to jedna nepismena i nelogicna gomila gluposti, jer sudije znaju da tu nema efikasne kontrole 

Edited by Uskebasi
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

možda je glupo ali, ipak da pitam. ima li ko link ili šta drugo da vidim mapu ravne zemlje. 

nevezano za to, samo mije data ideja, sinoć mi u selu lokalac izlaže teoriju o ravnoj zemlji a, usput, i soroševo i "onog drugog" da namerno puste virus kako bi se redukovao broj stanovnika. 

 

treba li da vam kažem da mu se na TV vrti samo pink uz hepi i da ima MTS BOX4

Link to comment

pitanje je koliko su ti podaci o broju stavnika uopste i tacni, i bice da nas ima daleko manje od 8 milajardi koliko se pripoveda™..

1800-e se doslo do prve milijarde, pa je onda za 120 godina dobivena jos jedna milijarda, i onda ispade na svakih 30-ak godina jos po 2 mlijarde..:fantom:

 

edit:by the way jel pre nekih 5 minuta bio zemljotres il sam opet u teorijama zavere?

Edited by Shaq
Link to comment
33 minutes ago, zorglub said:

"A četri i po milijarde napolju je pevalo", koja beše, 1987.?

1987 za vreme univerzijade je rođen 5. milijarditi zemljanin. lično mu je huan antonio samarančtm uručio povelju. majci of kors

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment

pa kako to, odakle??? blink.png

a ja se chudim shto se niko ne buni za vaduh i vodu, vazduh i voda se ni ne vide, kao korona. a vidi ovo isuse.gif

e popizdi neko nekad? :unsure:

sent from bubamoto



Link to comment

ne vidim način kako mi na bilo koji način kao država možemo da dosegnemo minimum standarda za zatvaranje poglavlja 27

lakše ćemo uvezatitm kombinaciju za kosovo 

 

slušao neke ekologe na radioaparatu, oni su pomenuli cifru od +15mlrd €

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...