Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Većinom ga kače i šeruju stranice a La narodna patrola pa ne bih baš da ih dodatno promovišem.

Navodno se jedan od korisnika centra za izbeglice molio u hodniku a žena koja je valjda iz komesarijata je nagazila na tu prostirku nakon čega je izbio masovni haos.

Na snimku se vidi besna masa ispred zgrade i kako nju teraju da poljubi tu prostirku što ona i čini. Rekao bih da je skinuto sa tiktoka jednog od migranata.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment

Ovo gore se desilo mom kolegi sa posla. Članak o nekom kriminalcu, i redakcija guglala ime i prezime i stavili prvu sliku koja je izašla. Isto je bilo ime. (Odštampali su izvinjenje ma 56.strani, kad se žalio).

A ovo je stepen više jer je slika iz lične karte, ne verujem da je ima na googlu.

 

Desilo se i u nekim ruskim novinama kad je Karić bio hapšen ovde, da su stavili Kebinu sliku. Guglali Kariće i izašla Kebina slika u okviru vesti da im je pevao na nekom slavlju. I stavili Kebu, valjda im bio lepši i nasmejaniji od Karićevskih njuški. 

 

Link to comment
1 minute ago, mraki said:

Nikako nije irelevantno kako su došli do slike.

 

Pa ne znam da li pravi neku razliku za ovog koji će da tuži Blic, on će da ih odere pa će da ih odere

Link to comment

Možda njemu ne. Meni lično je strašnije što imaju sliku iz policijske baze nego što su pomešali dva lika koji se isto zovu. Ovo drugo je samo nemar (opasan doduše), a prvo ozbiljan problem.

Bio je već sličan slučaj čini mi se, botovi raskrinkali nekog tviteraša imenom i prezimenom, sa sve slikom iz lk, samo u boji i ful rezoluciji. :ph34r:

Link to comment
4 minutes ago, mraki said:

Možda njemu ne. Meni lično je strašnije što imaju sliku iz policijske baze nego što su pomešali dva lika koji se isto zovu. Ovo drugo je samo nemar (opasan doduše), a prvo ozbiljan problem.

Bio je već sličan slučaj čini mi se, botovi raskrinkali nekog tviteraša imenom i prezimenom, sa sve slikom iz lk, samo u boji i ful rezoluciji. :ph34r:

Mislim da bi Rodoljub mogao malo da se javi i objasni da li je prekrešn neki zakon time što MUP dostavlja slike iz LK medijima... Nešto mi govori da jeste...

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, renne said:

Rodoljub na žalost nije više u toj ulozi

Ali može da kaže. Onaj što je u njegovoj ulozi verovatno ni ne zna da bi trebao nešto da kaže.

Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

Potpuno je irelevantno iz kog razloga su okačili tu sliku i kako su došli do nje, ovo je milionska tužba lagano.

 

 Za tužbu jeste, za milionsku teško. Ovde da ti neko ubije celu porodicu u saobraćajnoj nesreći pijan i drogiran, ti ne bi dobio odštetu veću od par desetina hiljada evra, i to pod pretpostavkom da uopšte dođeš do stadijuma da se odlučuje o nekoj odšteti. Ove je doduše lakše dovesti na sud jer su poznato pravno lice, ali pitanje je da li biste za ovako nešto stigli i do milion dinara odštete.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...