Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

@renne ajd u sto banki da je ozonizatorska firma ex-direktorke Vinče i njenog supruga, koji su vaskrsli u ozonizaciji nakon koruptivnog skandala čiji su vinovnici bili.

tokom vanrednog stanja oni su ozonizirali institucije uzduž i popreko, počev od Narodne skupštine, naravno - jer im je jedan od patrona iz senke bila predsednica te institucije (samo ozoniziranje kao metod protiv korone je 1 jeziva besmislica koja bi po sebi morala biti kažnjiva, posebno zato što se radi za nemale novce).

podsetimo se i ćlanka KRIK-a o njima:

https://www.krik.rs/osumnjicenom-za-korupciju-drzava-dala-novac-da-proizvede-ozonizatore/

 

"U februaru 2019. policija je uhapsila Slavka Karića, direktora Centra operative Instituta za nuklearne nauke „Vinča“, zbog sumnje da je sa kolegom uzeo 4.000 evra mita od zaposlenog u ovom institutu. Na snimku hapšenja vidi se inspektor kako broji novac koji je zaplenjen tom prilikom.  

Svega godinu dana kasnije, 27. marta, Karićeva firma „SKV Garant“ potpisala je ugovor sa državnim Fondom za inovacionu delatnost, koji vodi Ivan Rakonjac, da proizvede prenosive ozonizatore za dezinfekciju.

Karićeva firma je ovim aparatima već dezinfikovala Skupštinu Srbije kako bi se izbeglo širenje eventualne zaraze od koronavirusa u prostorijama ove institucije, piše na sajtu Fonda za inovacionu delatnost."

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

ozoniranje je sad ono što su u aprilu/maju bile dezobarijereTM

u NS je bukvalno svaka zgrada dobila komadić sunđera, plastičnu posudicu i par boca neke varikine. Mogu misliti koju kintu su klepili za to sranje.

Ali u Odžacima su bili još veći genijalci. Oni su na svaki ulaz na teritoriju opštine postavili dezobarijereTM na putu. :kecman: 

Otprilike u vreme dok su još svuda radile kladionice i kafići, oni su preko druma razvukli traku sunđera i natopili je asepsolom. Sve i da to ima neku ulogu u sprečavanju epidemije (a nema) svakako posle 20 automobila i kamiona, tu više ništa nije ostalo od tog sunđera. Bilo bi interesantno da se gvirne u budžet opštine i pogleda koliko miliona je koštala ta sprdnja. A još lokalnim medijima i po fejsbuku proglasi u fazonu "građanine, ništa se ne brini, kancelarija mesne zajednice koronu jebe pa rastura"

 

 

IBw8e1b.jpg

 

legendarna fotka. :hail:

pa onda još pošalju 2-3 traktora da piče po selima i špricaju puteve varikinom. i to je isto koštalo milione i radilo se u bukvalno svim opštinama.

 

 

Edited by omiljeni
  • +1 1
Link to comment

realno, u martu/aprilu se minimalno znalo o virusu i potrebnim merama protiv njega, zato se i lutalo sa ovim dezobarijerama i prskanjem puteva.

Inače, te dezobarijere za automobile i kamione se koriste na granicama kad npr. u susednoj zemlji hara svinjska kuga.

Ne bi me čudilo da su na osnovu nekog uputstva o epidemijama iz '56. to radili

Edited by Filozof manijak
Link to comment

tako je, u martu aprilu svako ponashanje, koje nije ukljuchivalo pljuvanje ljudima zavrat je bilo vishe nego dobrodoshlo!

 

sad je vec cigla u pitanju.

Edited by gospa buba
Link to comment

Čisto da stavimo stvari u perspektivu, te dezobarijere se dešavaju u trenutku dok su kafići još uvek bili puni, dok je Nestorović po celi dan samo išao od televizije do televizije da nas kuraži da šaljemo hanume u Milano jer je virus presmešan, a maske niko nije nosio jer ih nigde nije ni bilo ili stigne u apoteku kutija od 50 komada i rasprodaju ih po 200 dinara.

Radikalčine klepale pare, koje bre nepoznavanje virusa i bojazan od širenje zaraze preko guma.

  • +1 2
Link to comment
18 hours ago, djordje geprat said:

meni ovo:

no, na koji način narod koji vekovima traži a onda slepo sledi vođu odvrati od toga?

 

Ja njega razumem tako da se u trenutku kada se ukaze prilika treba ponuditi prihvatljiva alternativa, speremna za ispit . Cini mi se da on misli, a ja se negde slazem sa tim, da ce se prilika ukazati nezavisno od aktera tu. Obicno su nam se promene desavala u sklopu nekih vecih pretumbacija. I zeli da upozori da se taj momenat ne saceka kao student kampanjac koji je ucio par dana pred ispit, pa se nada da ce malo na blef, malo na oruk  da se provuce.

 

Tada se odgovori na slozena pitanja smisljaju u hipu, ne vrat, na nos, a odluke donose preko kolena. Konstanata nasih zivota u tri decenije i vise (ako provrtite unazad sve biti ili ne biti situacije) je da kao notorni kockari, i to losi, pristupamo ozbiljnim problemima.  Tj politicari u nase ime. Bez promisljanja, razrade svih opcija, pa se dodgadjalo ono o cemu je Sasa Jankovic pisao u poslednjoj kolumni. 

 

Dakle pogodan trenutak ce doci od sebe, nenajavljen kao kontrolni test, treba se spremiti inace i sledece generacije cekaju problemi. Daj Boze da ima nekog da ga pravilno procita i uzme za ozbiljno.

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
On 16.12.2020. at 9:47, pt 2.0 said:

U obračunu kriminalaca u blizini policijske stanice pogodjena žena koja je išla po dete u vrtić. Novi Pazar

 

pazar again

 

 

Link to comment
Quote

𝔻ℝ𝕌𝔾 𝕁𝕆𝕊𝔼ℙℍ, 7h, 7 tweets, 1 min read

Dobijem na sudu jednu firmu iz Srbije.
Na sudu u Srbiji.
Savetuju mi prijatelji da ne idem u taj proces jer je firma subvencionirana od strane vlasti u Srbiji.
Na drugostepenom odlučivanju ne unese se niti jedan novi argument, zaključak ili bilo šta što bi dovelo do promene⬇️ 
Odluke.
Jer činjenica je da su ljudi prekršili međusobni ugovor u toku trajanja ugovora, sa dokazima materijalnim.
U saopštenju drugostepenog organa piše da su to uradili jer su bili nezadovoljni međusobnom saradnjom koja je trebala biti adekvatnija???
Iako ugovor jasno⬇️ 
Precizira obaveze ugovorenih strana.
Pošto su ga prekršili nadajući se da neće snositi posledice, morali su nekako da se 'vade'.
Posle toga sledi objašnjenje od strane advokata jedne poznate firme iz Bgd da sam trebao da znam da sud ne sme presuditi onako kako je presuđeno.⬇️ 
Jer se zna ko stoji iza finansiranja tih bahatih neznalica.
Ok.
Pošto sam tvrdoglav, idemo u martu 2021 ponovo od početka.
Kad sve bude gotovo objaviću Vam nebuloze pravnika u Srbiji.
Da se čudite i razmišljate kako da radite sa firmama u Srbiji. 
Jer ja neću sigurno.
Ne želim da razmišljam hoće li me pravni sistem Republike Srbije zaštititi od bahatih, novopečenih bizMismena. 
Jedan interesantan detalj sa suđenja.
Kada sam pozvan kao strana u sporu (tužilac) da svedočim o njihovim pogrešnim odlukama, svi znate da se čitaju 'generalije' tužitelja, zastupnika, tuženog i ostalo.
Interesantno da niti jedan zastupnik tuženog nije po struci ono što tvrdi.😔 
Ekonomista je alatničar.
Agronom je tehničar.
Pravnik je frizer.
Šef računovodstva je mesar.
Verovali ili ne. 

https://threadreaderapp.com/thread/1340213188160348161.html

 

 

Edited by vememah
Link to comment

Ako mu je preinačeno onda neće biti novog sudjenja. Mislim, ovako pričaju svi koji izgube na sudu, bez obzira da li su u pravu ili nisu.

 

Kao što su svi u zatvoru nevini i greškom...

  • +1 1
Link to comment
On 12.12.2020. at 0:00, aram said:

International Organization for Migration koja vodi izbeglički kamp pored Bihaća je rešila da povuče svoje ljude. Zato što u kampu, u kome je 1400 izbeglica nema ni struje ni vode i potpuno je nepodoban za ljude tokom zime. Izbeglice će ostaviti, nek se snađu... Vlasti u BiH takođe nešto zabole da ne kažem šta za ove ljude i tako će oni verovatno krenuti u Hrvatsku gde će im uzeti telefone i novac, krvnički ih prebiti i vratiti nazad, sve vičući NISAM!
131015078_10160356283663709_874103972653

 

Danas su objavili da se kamp zatvara, sat kasnije je planuo.

 

8O0oCwB.jpg

 

Jebeni užas.

Link to comment
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...