Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

13 minutes ago, radisa said:

Taj zaokret bi bio politički i ekonomski fail epskih razmera...

 

 

Pitanje je koliko Zvončica ima manevarskog prostora da odbije Amere ako traže diversifikaciju

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

15 minutes ago, djeneralche said:

Bitno je da imas mogucnost vise dobavljaca, pa ko ponudi manje. Rusi i najeftiniji gas a bili bi vlasnici gasovoda, potpuni monopol, sutra mogu da kazu 10000 samo bi u nebesa gledali.

Slažem se, samo kod nas cena u smislu para, čini mi se, neće biti relevantna... Druge će tu ucene i dogovori biti...

 

No, na stranu to, mi tehnički još godinama, nećemo moći da imamo gas iz USA, mi nemamo odakle da ga dobijemo... A i nema ga dovoljno...

 

https://www.danas.rs/ekonomija/americki-gas-ne-moze-da-udje-u-srbiju/

 

Dakle, u ovom trenutku, napad na Bajtovića, nema veze sa diversifikacijom... Čisto je politički pokušaj sečenja SPS grane...

 

odnosno, ako ima veze sa diversifikacijom, onda su ovi na vlasti  ljudi koje toliko bole kurac za sve, pa i za sebe same... Nije to nemoguće, s obzirom ko su, ali...

  • +1 1
Link to comment

Kroz turski tok ce moci da se gura bilo ciji gas. Ima veze sa tim zasto juzni tok nije mogao a ovaj moze. Sto ne znaci da ruski gas nece biti najeftiniji, samo ne mogu da ucenjuju.

Link to comment
44 minutes ago, SNARC said:

Zar Lalatovic ne moze samo da kuka zbog neisplacenih plata igracima i osoblju..bez politicke pozadine ?

 

Vidi čovek da jedno okretanje telefona™ sve rešava, što bi gubio vreme

Link to comment

Ima još

 

Quote

Molio sam dva, tri puta lepo. Molim još jednom gradonačelnika Miloša Vučevića i ljude zaposlene u klubu: sedite, dogovorite se, problem možete da rešite za jedan minut. Ako ne možete, žao mi je što to moram da kažem, ali molim gospodina Vučića, koji je našu Srbiju napravio velikom i moćnom, i kome ovi ljudi polažu račune.

 

-----

 

"Ako vi ne možete, molim Vučića da okrene te ljude. Samo jedan njegov poziv će biti dovoljan da se dozovu pameti, da stotinu porodica ima pun frižider. Šta me briga za sve njih, njihove ratove. Samo gledam Vojvodinu. Ako je vole i ako vole zaposlene neka reše problem. Ako ne vi, onda će onaj ko je iznad svih nas, iznad svih njih, a to je gospodin Vučić. Možda on i ne zna za ove probleme. Ko zna šta njemu pričaju. Plaše se da mu kažu istinu. Predsedniče naš, kad ih vi okrente neće im biti dobro, već će se dozvati pameti i Vojvodina će opet funkcionisati", poruka je Nenada Lalatovića.

 

:jerry:

Link to comment

Uopste nije iskljuceno da je taj Lalatovic ovde samo obican loose cannon. Lik je veoma kritican.

Taj epski fajt koji ce da oblikuje gasovode i energetske strategije citave Evrope se najavljuje vec 8-9 godina i nikad nista se ne desi. A ako se nekad i bude desavao, ne verujem da ce 1 Lalatovic biti nekakav faktor, pa makar to bila i uloga prethodnice koja ce slavno da izgine prvog dana rata.

Link to comment
2 hours ago, radisa said:

Slažem se, samo kod nas cena u smislu para, čini mi se, neće biti relevantna... Druge će tu ucene i dogovori biti...

 

No, na stranu to, mi tehnički još godinama, nećemo moći da imamo gas iz USA, mi nemamo odakle da ga dobijemo... A i nema ga dovoljno...

 

https://www.danas.rs/ekonomija/americki-gas-ne-moze-da-udje-u-srbiju/

 

Dakle, u ovom trenutku, napad na Bajtovića, nema veze sa diversifikacijom... Čisto je politički pokušaj sečenja SPS grane...

 

odnosno, ako ima veze sa diversifikacijom, onda su ovi na vlasti  ljudi koje toliko bole kurac za sve, pa i za sebe same... Nije to nemoguće, s obzirom ko su, ali...

ili je ono najjednostavnije resenje, a to je da neko drugi treba da bude bajat umesto bajata

ogromne se tu pare vrte

a on je na tom izvoru bas dugo

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, pbg12345 said:

ili je ono najjednostavnije resenje, a to je da neko drugi treba da bude bajat umesto bajata

ogromne se tu pare vrte

a on je na tom izvoru bas dugo

Ovo sam i ja pomislila, ali rekoh sebi - ćuti pt, naivna si.

Meni deluje kao preotimanje plena od SPS.

  • +1 1
Link to comment

Oni Zoranu koja je navodno povezana sa US embassy ne mogu da sklone godinama a imam utisak da je niko u SNS-u ne mirise..a sklonice ovu ispicuturu koja je direktni i najdirektniji Putinov eksponent u Srbiji.

 

No way.

Link to comment
22 minutes ago, SNARC said:

Oni Zoranu koja je navodno povezana sa US embassy

znam da US ambasada u min. građevine ulazi kao u svoju kuću i preko njih zakazuje sastanke u vladi kad god treba.

bila, videla, nisam fan.

i nije samo zorana u pitanju, nego i neki drž sek.

 

Link to comment
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...