Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

A koliko se otprilik ceka na resenje za placanje poreza za prenos apsolutnih prava?
Potpuno su u rasulu...
Mi za stan od prošle godine čekamo evo već godinu dana. Poznanici koja je kupila stan u istom kraju stiglo posle 2 meseca...
Neka žena koja isto čeka dobila i formaciju "malo smo u rasulu oko selidbe, sada radimo 2017...."
E sad pogledao u katastru, stan je preknjižen na koga treba [emoji6]



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
9 minutes ago, Frank Pembleton said:

Potpuno su u rasulu...
Mi za stan od prošle godine čekamo evo već godinu dana. Poznanici koja je kupila stan u istom kraju stiglo posle 2 meseca...
Neka žena koja isto čeka dobila i formaciju "malo smo u rasulu oko selidbe, sada radimo 2017...."
E sad pogledao u katastru, stan je preknjižen na koga treba emoji6.png



... Shiit has hit the fan...
 

 

 

Dobro je vec sam pomislio da je kod mene neki problem jer nema nista od toga a sve ostalo je zavrseno jos od kraja maja prosle godine i regularno stize godisnji porez za stan na moje ime.

 

Isto pogledao u katastru, sve ok, mada nisam ni mislio da ce biti drugacije jer je Erste bas u sitna crevca ulazio kada su papirologija i datumi u pitanju.

Link to comment

Isti slučaj ovde, samo bez banke [emoji12].
Sad valjda notari automatski šalju ..
E da katastar šalje podatke da se plati na staru adresu, stan koji smo već prodali, i naravno ti ljudi to nisu primili...
Pa smo išli u katastar...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

I ja cekam skoro 2 godine na resenje. Isao par puta na salter, dobio prvi put objasnjenje da "koleginica koja radi slucaj je na porodiljskom", posle neka druga objasnjenja. Onda trazio da mi daju nekakvu potvrdu da ne izbegavam placanje nego da mi resenje nije izdato rekli da "niti imaju takav dokument niti ima potrebe za tim". Opstina Novi Beograd. I da, i meni stize godisnji porez na moje ime a ne na prethodnog vlasnika.

Edited by Svarog
Link to comment

Još jedna šizofrenija, plaćaš porez na imovinu, a nisi vlasnik te imovine... I još si platio porez na prenos apsolutnih prava, ali ti ta prava nisu preneta u razumnom roku...

 

 

Link to comment
15 minutes ago, Frank Pembleton said:

A moja žena je još upisana u katastru kao vlasnik stana koji smo prodali pre 6 godina...



... Shiit has hit the fan...
 

Ako nije podnet zahtev za uknjižbu, možeš da ojadiš kupca... :fantom:

Link to comment
Ma znam da nećeš, naravno...
 
Ali ih ima ohoho onih koji hoće... 
Dobra stvar je što je ovo oko poreza prilično dobro "automatizovano", e sad Jbga pitanje je da li taj sistem može da radi "onako", "do pola" ima li smisla da to tako radi...




... Shiit has hit the fan...

Link to comment

slucajno odgledah prilog n1 o propasti kursumlijske banje. 

jos se zezaju " ko ce kupiti srpski pripjat?"

sve napusteno, opkolile biljke..

raspad drustva a novo je neko najcrnje i ko zna koliko ce trajati.dok se mi dofuramo donekog pristojnog drustva svi cemo ovde pocrkati.

danas citam neki novinski clanak o prvim " damama" balkana. to ne znas koja je gora, od zla oca i jos gore majke, saucesnice u krimi radnjama muzeva i prvi utisak mi je bio kao da se govori o nekim afroazijskim rezimima 80-ih. nekakve pokondirene imelde markos.. 

uff

 

Link to comment
On 8.8.2019. at 17:30, Frank Pembleton said:

Šta si ti ušao u vremeplov?



... Shiit has hit the fan...
 

 

A jel se to nesto promenilo u poslednje dve godine?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...