Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

ovakvi ljudi su opasni. i plase me jer su glasni. na zalost, ka ovakvima nasa civilizacija stremi.

 

socijalne mreze su nas potpuno unistile. covek nije vise sposoban da sam razmislja.  

Link to comment
  • Replies 38.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    812

  • radisa

    730

Top Posters In This Topic

Posted Images

ovakvi ljudi su opasni. i plase me jer su glasni. na zalost, ka ovakvima nasa civilizacija stremi.

 

socijalne mreze su nas potpuno unistile. covek nije vise sposoban da sam razmislja.  

Ja bas mislim da su soc mreze samo izbacile svo zlo koje cuci u mnogima i pokazale zapravo kakve psihopate i ograniceni u svakom smislu zive oko nas.

 

Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

Ja bas mislim da su soc mreze samo izbacile svo zlo koje cuci u mnogima i pokazale zapravo kakve psihopate i ograniceni u svakom smislu zive oko nas.

 

 

To - do sada si morao da nagađaš i da se nadaš. Zato hvala socijalnim mrežama.

Link to comment

Ovo sebicno, zlobno i tupavo lupetanje doticne tesko je komentarisati. Ipak, jedan deo napisanog vredan je pomena. Neimenovani klub koji je omogucio svoj deci da igraju fudbal. To je lepa vest. Naravno, tako nesto trebalo bi da bude uobicajena praksa, ali u zemlji u kojoj takav pristup nije bas rasiren, valja pohvaliti neimenovani klub.

Edited by Nesh
Link to comment
17 minutes ago, Nesh said:

Ovo sebicno, zlobno i tupavo lupetanje doticne tesko je komentarisati. Ipak, jedan deo napisanog vredan je pomena. Neimenovani klub koji je omogucio svoj deci da igraju fudbal. To je lepa vest. Naravno, tako nesto trebalo bi da bude uobicajena praksa, ali u zemlji u kojoj takav pristup nije bas rasiren, valja pohvaliti neimenovani klub.

neimenovani klub imao dobre namere, al vidish kako ga zloupotrebljavaju ometene manjine s namerom da nam se uvale u zivot :isuse:

 

jebote kakva epska glupacha!  chitam peti put :isuse:

Edited by gospa buba
Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

jebote kakva epska glupacha! 

 

Jbm li ga bubo, glupača je kad nešto uradi/kaže u afektu, trenutku, kad nema vremena da stane, razmisli. Ona je tinjala ceo dan, celo popodne, sela i napisala... ovo. Više od zlobe plaši me samo potpuno odsustvo sažaljenja, ljudskosti, ta praznina gde treba da stoji osećaj postojanja u zajedničkom prostoru, bilo to ulica, grad, ili planeta. Ona jedan problem sa svim ovim napisanim nema, kladim se da sebe vidi kao žrtvu, napali je u komentarima, jadnu, krvnici - pederi i lezbejke, naravno. Jeziv svet, jbg.

Link to comment

napali je u komentarima a svi će doći da pozdrave njenog sina kad se pripne na balkon

a i ona će se pripeti na astal u kafani i reći ovo je pička koja je rodila polufinalistu lav kupa

Link to comment
3 hours ago, Jumanji said:

Ja bas mislim da su soc mreze samo izbacile svo zlo koje cuci u mnogima i pokazale zapravo kakve psihopate i ograniceni u svakom smislu zive oko nas.

 

 

moguce, moguce

 

vise bih volela da se nauka pozabavila time. 

mora da neki degenerativni kod postoji medju populacijom i ne moze da se koriguje ni zdravim odgajanjem. 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...