Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ma mi zapravo ne znamo ništa tom brnaba×milica×dete [emoji769] slučaju.
Bar ja nigde nisam čuo ni da se ona izjasnila ni sve tako...
Jasno je da toaletoidi ne bi pisali da nema nekog namigivanje odozgo...

Kažem, meni je veći problem je što ovo govno od Brnabićka nije učinilo nešto praktično da uredi odnose u državi ka svojim građanima i grupama kojima i sama pripada...
Zato sam i postovao onaj link gostovanja one dve žene na N1...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, ToniAdams said:

Na ovom forumu sam od prvog minuta i trista sam video čuda, al jebote, ne verujem o čemu upravo raspravljate.

Posle rasprave da li treba na vrućini piti vodu, nebo je granica.

Inače znam vanbračni par koji je u inostranstvu obavio vantelesnu oplodnju. Niko ih nije pitao za bračno stanje. Samo da su pare tu.

Edited by Zabalujev
Link to comment
19 minutes ago, gospa buba said:

pa elaborishi™, utom smislu :hihi:

:lolol: pa nemam nikakve dokaze, ali mi to govori intuicija ženska :lol:

 

to je bio marketinški potez, dovesti ženu lezbejku na premijersko mesto, pa su se rastrčali po familiji da nađu ružnu ženu, jer tako mile zamišlja lezbejku.

 

sad što lgbt zajednica veruje da je to odlična stvar, ja se nisam slagala sa tim, ali možda imaju pravo. i takva lažna kad ide po selima i rukuje se sa narodom, možda može da poboljša utisak kod mozgova koji misle da je homoseksualnost neka zarazna bolest. oni ne znaju da je lažna... a šta će biti ako se sazna, ne znam. 

možda će i kroz ovu priču sa majčinstvom i partnerstvom malo relaksirati javno mnjenje.

Link to comment
1 hour ago, Zabalujev said:

Posle rasprave da li treba na vrućini piti vodu, nebo je granica.

Imamo i onu treba li klima leti u gradskim autobusima, ako si propustio :D

Link to comment
3 hours ago, mustang said:

 

opet kazem, za nekog na toj poziciji ona bi trebalo da usmeri energiju da se neke stvari razrese po pitanju i vantelesne (zasto mora da postoji bracni drug ili partner?!) 

Neko mora dati spermatozoide. Tek nedavno je u Srbiji valjda zakonski omoguceno formiranje banke sperme, sto znaci da ce proci ohoho vremena dok to stvarno zazivi.

A Brnabicka itekako moze biti majka djeteta ako je ona dala jajnu celiju. 

Po nasim zakonima svakako nije roditelj, ali meni je kod nje onoliko mentalno nakazne to dijete jedini tracak normalnosti.

 

Link to comment
2 minutes ago, mraki said:

Imamo i onu treba li klima leti u gradskim autobusima, ako si propustio :D

 

 

I ne samo to, i dan danas moze da se cuje "svi su isti" i "Milosevic je barem sacuvao fabrike" mantra. 2019ta  :fantom: 

 

ovo oko vantelesne je smejurija

Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Imamo i onu treba li klima leti u gradskim autobusima, ako si propustio :D

Ispratio sam, no nije šok za mene. Klima je kontroverzno pitanje međ Srbima. Onomad kad sam predložio da u autu uključim klimu na prijatnih julskih 35, saputnici su se zaprepastili kao da sam im predložio grupnjak.

 

1 hour ago, Caligula said:

I ne samo to, i dan danas moze da se cuje "svi su isti" i "Milosevic je barem sacuvao fabrike" mantra. 2019ta  :fantom:  

Na temu "svi su isti" odavno sam oguglao i stekao doživotne neprijatelje, dok se na temu fabrika i tranzicije pičkaram redovno sam marks21-đilasnasopsovaomizoginomhomofobnomspovkom-omladinom svako malo. Odnosno, bolje da ćutim. :fantom:

Link to comment
ali zashto to rade? nemoguce da ne znaju da ne treba? i da ne znaju, kako da se niko ne zapita a zashta ovo sluzi? niko se ne pita nishta? :unsure:
Ovo treba neko da čisti, i sigurno je i predviđeno budžetom a neko je velike pare uzeo... kao i sve u Srbiji, otaljava se ili ne radi uopšte. Bitno da se uzme lova

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
20 minutes ago, gospa buba said:

ali zashto to rade? nemoguce da ne znaju da ne treba? i da ne znaju, kako da se niko ne zapita a zashta ovo sluzi? niko se ne pita nishta? :unsure:

neko sigurno zna

 

ali odluke donose razni mali vesici

Link to comment
3 hours ago, Caligula said:

Kako na "svi su isti" moze da se ogugla?  Daj recepis, ocu i ja to

Samo kurve i kokain.

 

Što se tiče doomovanja, na srpskom Nickleodeonu ima crtać Ceca Pereca gde junaci žive u mestu zvanom Potočare.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...