Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

U, napredni klub, štrči malo ova Dragana, inače su mogli komotno jedno kozaračko zaigrati dok surfuju po netu i maltretiraju žene, djeluju kao takva ekipa. 

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 10.7.2019. at 15:50, Tsai said:

Govna. Malo sam slusao poslednje Ćirjakove nastupe...

isto. pokushavam da shvatim shta je i kojom putanjom dovelo do toga. 1 gejzir nezadovoljstva. jelouston.

Link to comment
1 hour ago, maharaja said:

Kupite Vreme i čitajte od 18 do 21 strane. Totalni doom o ubijanju Milovana Ivića u Novom Sadu od strane policajaca, zataškavanju i kurcobolji. Sa sve izjavama policajaca da se Milovan “bacio glavom prema podu”.

Jebem im sve.

 

Procitao jutros. Teska govna.

Link to comment

Isecak iz Vremena

 

Kontradiktorni iskazi

Policajka A.S:

"Prema pokojnom Ivić Milovanu nije niko primenio silu u ispostavi Detelinara. Ja sam čula da je on kasnije u marici naneo sam sebi povrede, a zatim i u prostorijama pritvora, tako što je glavom udarao u automobilu marici u metalne delove i u zid u pritvoru."


Policajac S.M:

"Ja nisam video da ga je bilo ko tukao, a od mojih kolega sam čuo da je isti sam sebi naneo povredu tako što je udario glavom u zid."


Inspektor M:

"U jednom momentu je ustao sa klupe skočivši glavom prema podu i tom prilikom zadobio rasekotinu arkade.


Policajac M.Č. (interventna jedinica):

"Pokojni Ivić Milovan nije imao nikakvu povredu na glavi kada je ušao u vozilo. Isti je zadobio povredu glave, ali u hodniku pritvorske jedinice kada je, čekajući da bude smešten u ćeliju, pao sa klupe na kojoj je sedeo."


Policajac B.P. (pritvorska jedinica):

"Niko nije primenio silu na privedenim licima, a posebno niko nije upotrebio palicu. Ta lica su nastavila (?) sama da se povređuju. U jednom trenutku sa klupe pao je na pod Ivić i razbio levu arkadu."


Načelnik Policijske uprave M.Š:

"Kako bi sprečio nastupanje eventualnih štetnih posledica, službenik O.M. prišao je Iviću koji je sedeo na klupi i pokušao da ga spusti na pod. Međutim, Ivić je u tom trenutku nekontrolisano odskočio sa klupe, izgubio ravnotežu i pao na pod prostorije." O.M. je imenovanom vezao i noge službenim lisicama i on je smešten u prostoriju za zadržavanje."


Zamenik komandira D.K. (prema rečima Milovanove majke):

"Nije to baš tako. Vikali ste, urlikali, itd... sam si udario glavom, a ja sam ti je dočekao."

Link to comment

i ovo

 

... kao i da je smrt Milovana Ivića "nasilna, nastupila kao posledica konzumacije alkohola i lekova za smirenje".

 

Novinar i urednici "Vremena" imali su uvid u Izveštaj o hemijsko-toksikološkoj analizi, kao i u izveštaj o ekspertizi alkohola, i primetili su da su doze diazepama višestruko manje od terapijskih.

 

Naime, u Milovanovom uzorku krvi pronađeno je 0,16 μg/ml, a terapijskim koncentracijama diazepama smatraju se one do 4 μg/ml odnosno čak i 25 puta veće. Milovanova majka rekla je da mu je ona dala lek za smirenje.

 

Alkohola je Milovan imao 0,68 mg/ml u krvi, a 1,1 mg/ml u urinu, što implicira da je bio u fazi trežnjenja.

Link to comment

shto sad kaze junior, danas vishe ne smesh ni da zovesh policiju ako ti neshto smeta, ili ce da puste nekog bahatog bez gledanja, pa cesh da nayebesh opet ili ce da obogalje/ubiju nekog anonimnog. chovek mora da predvidi 10 koraka unapred :unsure:

Link to comment

Жена испала из градског аутобуса на Новом Београду

 

Из аутобуса на линији 610 испала је путница, током вожње, сазнаје РТС у Градском саобраћајном предузећу.

Хитна помоћ је примила позив да је жена прегажена на раскрсници улица Јурија Гагарина и Ивe Лоле Рибара.

Повређену жену Хитна помоћ превози у Ургентни центар.

Увиђај је у току.

Link to comment

Ju tek aada vidim za tu jadnu zenu. Propala kroz bus? Strasno!

A ne znam gde ovo da stavim, ako niko nije pre mene.
Ali ovo je vrh! Videla sam juce, ali nisam imala pojma da se radi o lepsoj polovini onog fikusa [emoji54][emoji54][emoji23]

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...