Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Samo stroga kaznena politika u kombinaciji sa ekološkim osvešćivanjem od malih nogu. Inače ćemo biti i dalje jedna od pet najštrokavijih evropskih država.

Link to comment
  • Replies 37.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

A kanalizacija je resenje :laugh: Pa u prigradima sva kanalizacija ide u lokalne vodotokove ili kanale :frust: Posle cu da prosetam psa, pa cu da slikam jedan potok u Kragujevcu gde je pre kanalizacije bilo i rakova, a danas videce se na slici :frust:

Link to comment
1 hour ago, Facundo Orellana said:

Inače ćemo biti i dalje jedna od pet najštrokavijih evropskih država.

apropos ovoga

 

pričala mi je osoba vrlo upućena u problematiku pridruživanja eu, da ne vidi način kako mi možemo da zatvorimo poglavlje o ekologiji

 

tj da će kosovo biti lako rešivo u odnosu na ovo

Link to comment
1 hour ago, bradilko said:

treba sve rome zaposliti na poslovima sakupljanja smeca jer su eko frendli i imaju iskustva sa sortiranjem. 

 

Oni decenijama to rade na deponiji u Vinči, tamošnji su organizovani nešto nalik kartelu, neki novi teško tamo mogu da dođu i opstanu.

Zato zadnje dve tri decenije je višestruko povećan broj čeprkara kontejnera na širem području grada. Sve što smatraju korisnim u smislu dalje preprodaje ili kao reciklažna sirovina odnose. Dešava se često kad je kontejner pun da vade đubre iz njega, pregledaju šta ima korisno, ono što im ne treba ostave na trotoaru, mrzi ih da suvišno đubre vrate u kontejner, to je redovna pojava u kraju gde živim. Nagledao sam se svađa regularnih radnika gradske čistoće sa takvima kad ih zateknu kod kontejnera - ne vole ih jer moraju da čiste za njima.

 

Još uvek su oni daleko od toga da su "eko frendli". (za slučaj da nisi bio sarkastičan)

Edited by J-♣
Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

apropos ovoga

 

pričala mi je osoba vrlo upućena u problematiku pridruživanja eu, da ne vidi način kako mi možemo da zatvorimo poglavlje o ekologiji

 

tj da će kosovo biti lako rešivo u odnosu na ovo

 

Ne vidi nacin zato sto ova govna daju pare za sarene fontane a ne za nesto kardinalno kao sto je odrzavanje zivotne sredine.

Kazem lepo, nek odrade drugarima iz EU to za sta su dovedeni pa ce cas posla da im udele i parice za ekologiju, i poglavlja, i sve. Fasisti su ionako trendy sad u Evropi, taman im se lepo uklapamo.

Link to comment
2 hours ago, aram said:

odakle vam bre ideja da bi trebalo sto hiljada policajaca? nešto se ne sećam da ih je trebalo toliko kad je npr. uvođena obaveza vezivanja u kolima, pa se narod brzo navikao... dovoljno je da dvojica koji bacaju đubre sa terase plate zajebanu kaznu pa da vidiš kako će celo naselje da nosi kese u kontejner.

tj. dovoljno je da ovi postojeći počnu da rade svoj posao.

+1

 

Čak mislim da su komunalci pre 7-8 godina na Terazijama baš to i radili, ako bi neko bacio pikavac bio bi upozoren. Moguće je da im je proširenjem ovlašćenja ušla voda u uši pa su počeli da se igraju prave policije i ovo zapostavili. Za ostale svinjarije neka radi kombinacija novčane kazne i čišćenja javnih površina i brzo bi se to dovelo u red.

 

Ne bi ni trebalo juriti ekstreme koji bacaju đubre sa prozora, ona hidro elektrana sa snimka bi sasvim lepo poslužila za početak. Rebneš im kaznetinu (samo zbog onog idiotluka sa snimka zaslužuju da im se ispostavi jedan vrlo masan račun) pa nek se češu. 

Link to comment
2 hours ago, aram said:

odakle vam bre ideja da bi trebalo sto hiljada policajaca? nešto se ne sećam da ih je trebalo toliko kad je npr. uvođena obaveza vezivanja u kolima, pa se narod brzo navikao... dovoljno je da dvojica koji bacaju đubre sa terase plate zajebanu kaznu pa da vidiš kako će celo naselje da nosi kese u kontejner.

tj. dovoljno je da ovi postojeći počnu da rade svoj posao.

odokativno.

 

za vozila GSP po dvojica. jedan da kontroliše vozača, putnike koji se švercuju, džepare, ulaze polugoli, sa sladoledom ili big mekom..... drugi da kontroliše prvog. puta dve smene.

 

ispod svake zgrade  sa više od 4 sprata postaviti po policajca da snima bacanje đubreta. puta 2 smene puta broj zgrada.

 

dodaj dalje

Link to comment
6 minutes ago, djordje geprat said:

odokativno.

 

za vozila GSP po dvojica. jedan da kontroliše vozača, putnike koji se švercuju, džepare, ulaze polugoli, sa sladoledom ili big mekom..... drugi da kontroliše prvog. puta dve smene.

 

ispod svake zgrade  sa više od 4 sprata postaviti po policajca da snima bacanje đubreta. puta 2 smene puta broj zgrada.

 

dodaj dalje

 

Bas preterujete, ne znam cemu ovo

Link to comment

moguće. samo ne znam kako otkriti budalu koja baca kesu sa đubretom  kroz prozor? naročito noću. kako kazniti vozača autobusa  koji telefonira?

 

u selu sam jednom zakačio kesu sa đubretom o kapiju dvorišta i zapretio babi koja ju je bacila da ću da je tužim sinu. baba je pomalo dementna. drugome se ne bih usudio. dobio bi po nosu.

 

 

Link to comment
7 hours ago, djordje geprat said:

moguće. samo ne znam kako otkriti budalu koja baca kesu sa đubretom  kroz prozor? naročito noću.

РезÑлÑÐ°Ñ Ñлика за cctv camera

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...