Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

8 minutes ago, Mil@n said:

Majo translate, šta čekaš. :huh:

Konstruktor je imao viziju, da ce tu jednog dana biti prosiren put za jos jednu traku i takvim postavljanjem nosaca se smanjuju troskovi u buducnosti. Spanija je puna takvih vizija, pre par godina je isla serija na TV-u o promasenim investicijama, mi smo se valjali od smeha, kakav Monti Pajton. 

Edited by Majo
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

48 minutes ago, pt 2.0 said:

Kakvu težinu u sudskom procesu imaju dokazi o tome da je neko dugogodišnja žrtvs nečijeg maltretrianja i zastrašivanja? 

Ne pitam tebe, nego pravnike ovdašnje.

U krivičnom postupku utvrđivanje elemenata krivice vezuje se za vreme izvršenja krivičnog dela. Ukoliko nije istovremeni protivpravni napad (nužna odbrana),  a ne postoje ni drugi osnovi isključenja krivice (npr. neuračunljivost), dugogodišnje maltretiranje i zastrašivanje po pravilu se ceni kao olakšavajuća okolnost prilikom odmeravanja kazne.

Link to comment
2 minutes ago, Majo said:

Konstruktor je imao viziju, da ce tu jednog dana biti prosiren put za jos jednu traku i takvim postavljanjem nosaca se smanjuju troskovi u buducnosti. Spanija je puna takvih vizija, pre par godina je isla serija na TV-u o promasenim investicijama, mi smo se valjali od smeha, kakav Monti Pajton. 

Ovde u mom selu vec decenijama luduju za kruznim tokovima... sad valjda vec i nema selendre gde nema bar jedan, ono gde god je nekad bila raskrsnica, najobicnija, gde se ukrstaju dva puta, oni postavljaju kruzni tok, kao bezbednije je, iako se na vecini mesta "ukrsta" po par automobila na sat... 

Link to comment
2 minutes ago, braca said:

Ovde u mom selu vec decenijama luduju za kruznim tokovima... sad valjda vec i nema selendre gde nema bar jedan, ono gde god je nekad bila raskrsnica, najobicnija, gde se ukrstaju dva puta, oni postavljaju kruzni tok, kao bezbednije je, iako se na vecini mesta "ukrsta" po par automobila na sat... 

Moram da se ne slozim s tobom, s obzirom da su Kanari prepuni kruznih tokova, nema boljeg sistema u regulisanju saobracaja na celi svet. Dovoljno da jedna budala istrci na put tamo gde se ukrsta jednom godisnje i ispunjen cilj.

Link to comment

mi imamo duple i ogradjene krune tokove, da kad se zajebes ne mozes da se vratis, nego mora ceo krug. kako se primices nekoj polunaseljenoj selendri sve su ucestaliji, na kraju po jedan na deset metara. da ne bi, ne daj boze, vozio vise od 30kmh van naseljenog mesta.

Link to comment

@Majo

U principu se slazem sa tobom, samo ovi moji su ga "malo" preterali, evo pogledao, apsolutno smo svetski prvaci sa preko 40.000 kruznih tokova na teritoriji... s obzirom da svaki kosta izmedju 100.000 i 1.000.000 evrica, i da su se godinama koristili za dopunjavanje partijskih finansija, izracunaj... 

 

Apsolutna bezbednost je nemoguca. Kad bi se recimo mehanicki ogranicila brzina na svim motornom vozilima na 30, spasili bi milione zivota, samo nisam siguran da su vozaci i ostali indirektni korisnici prevoza spremni da plate tu cenu...  

 

Edited by braca
Link to comment
39 minutes ago, Miralem said:

mi imamo duple i ogradjene krune tokove, da kad se zajebes ne mozes da se vratis, nego mora ceo krug. kako se primices nekoj polunaseljenoj selendri sve su ucestaliji, na kraju po jedan na deset metara. da ne bi, ne daj boze, vozio vise od 30kmh van naseljenog mesta.

brate, ti bi se vracao unazad u kruznom toku? :ohmy: pa ne bih ti trotinet dao da vozis...

Link to comment
brate, ti bi se vracao unazad u kruznom toku? :ohmy: pa ne bih ti trotinet dao da vozis...
mozda brat ne bi, ali srb bi obavezno. koliko je narod postao raspekmezen, kad se pogreshno prestroji srbinin, ne bi za boga ishao blok dalje, nego odmah drama, da se svi sklone, da moze on da se namesti kako mu treba, njaaaa, on ima pravo, on zasluzuje. nego ce u krug da ide :dry:

sent from bubamoto

Link to comment

sto sam retard. 

 

te kruzne tokove sam vidjao samo u tom delu holandije. tu moras odmah da udjes u prvu traku ako hoces da izadjes na trecem izlazu zato sto postoji ograda. ako se zajebes, vozi posle okolo. a zajebes se sto to pre nisi video i pitas se kom kurcu to uopste sluzi.

Link to comment
6 hours ago, radnik said:

Ja na ljudskom nivou mogu da razumem i zasto i kako, ali opravdavati ubistvo nenaoruzanog, makar bio skot i nistarija ... nikad.

 

A ti okreci drugi obraz, sta da ti kazem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...