Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    942

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 minutes ago, aram said:

onaj što radi tamo u biblioteci da se javi, zna on koji je

on nema ni 30 ni 50 sva sreća.

 

a kako to može? kakav je to gas, jel to neka specijalna klima?

Link to comment

Pa ako se CO2 ispušta da bi gušio požar, verovatno je da su koncentracije CO2 visoke.

Ne znam kolika treba da bude koncentracija CO2 da bi se ugasila vatra, ali koncentracija potrebna da ubije čoveka nije velika.  10-15% CO2 je dovoljno da se čovek posle nekoliko minuta glavobolje i mučnine onesvesti i zatim uguši; a u atmosferi sa 25-30% CO2 smrt nastupa posle jednog minuta.

Link to comment

Šta to gori u Borči (a bogami i u Krnjači) zelenoj i to tri noći i dva dana a da niko, ali ama baš niko o tome ne izveštava???

Pričam o dimu od kojeg ljudi ne mogu da spavaju noćima, o izgorelom crnom pepelu loji leti naokolo.

Nigde dostupne informacije.

Kada su očajni ljudi pozvali vatrogasce, ovi su zabezeknuto pitali: - A Borča? Otkud tamo? Nene, naši ljudi su izašli na teren gde treba. Biće sve u redu.

 

Šta se dešava i zašto meni pada na pamet 1 prodaja PKB-a sad?

Edited by pt 2.0
Link to comment
  • 2 weeks later...

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:747578-SIN-ZENE-KOJA-JE-UBILA-INVESTITORA-Pretio-je-da-ce-je-prebiti-i-ubiti-ukoliko-mu-ne-preda-plac

Quote

MOJA majka nikada u životu nije ni mrava zgazila. Ali posle silnih pretnji i straha u kojem je živela, rešila je da se oslobodi stega. Uzela je moj pištolj za koji imam dozvolu i dok sam spavao pucala je u investitora koji joj je godinama zagorčavao život. Pretio je da će je prebiti i ubiti ukoliko mu ne preda plac i kuću u kojoj živimo, kako bi on zidao nove zgrade!

 

 

Quote

Živela je u stalnom strahu, jer kada bi joj na ulici Trufunović prišao, pretio joj je i zahtevao da mu preda plac i našu porodičnu kuću u Ulici Olge Jovanović - navodi Marko. - Tu se, inače, nalazi i advokatska kancelarija mog pokojnog oca. Lokacija je izuzetno atraktivna i on je tu planirao da zida zgradu od najmanje pet spratova. Zbog svega što se događalo, mama i ja smo podneli krivičnu prijavu policiji protiv Trifunovića. Obraćali smo se za pomoć i nadležnima u Opštini Zvezdara, tužilaštvu, pisali Vladi. I ništa. On se samo smejao i govorio da se ne plaši nikoga jer ima jake veze u podzemlju, ali i zato što poznaje uticajne ljude na vlasti.

 

Edited by Svarog
Link to comment
12 minutes ago, SNARC said:

Evo Prva pravi prilog o tome, naglasavajuci pitanje zasto nam je kratak fitilj..ni reci o pretnjama i prijavama.

Jebem ih mrtve.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
 

 

jebeni ulickani pink

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...