Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Miralem said:

 

 

svaki put kada pozelim procitati nesto potpuno mentolski, znam koje nickove mogu da searchujem. nikad ne omanete.

evo jos malo, bronzinu :D

kauboj kao ova baba, ima osecaj da ga proganjas, pretis mu, teras ga sa placa/foruma, dozivljava te kao nasilnika par-ekselans, da ne kazem kao baba investitora, podnosi tuzbu policiji/moderaciji ... i nista. Zivi u strahu ... i sasije te jednog dana sa 3 metka.

I ja onda da napisem kauboj je heroj, ko jebe bahatu stoku :blink:  pa pre bih sebi zdrav zub izvadio nego to uradio, pa da si najgori, a ne jedan bogougodan momak.

 

Ja na ljudskom nivou mogu da razumem i zasto i kako, ali opravdavati ubistvo nenaoruzanog, makar bio skot i nistarija ... nikad.

Naravno da pravni sistem zemlje ne funkcionise i glavni je uzrocnik ovih dogadjaja. Ljudi ne mogu da dobiju pravdu i istu uzimaju u svoje ruke, To moze biti ljudski, ali onda imamo divlji zapad gde svi hodamo sa pistoljima oko pasa. Moguce da bi to bilo bolje od ovoga sto imamo danas, ali ipak treba teziti uredjenom drustvu i drzavi.

 

 

Link to comment
14 minutes ago, radnik said:

ali onda imamo divlji zapad gde svi hodamo sa pistoljima oko pasa. Moguce da bi to bilo bolje od ovoga sto imamo danas, ali ipak treba teziti uredjenom drustvu i drzavi.

 

 

 

Pa tezila je i ona, tuzila ga x puta i niko je nije konstatovao.

I nije ona nikad hodala s pistoljem oko pasa i bahatila se nego je zveknula 1 bahatu stoku jednokratno da sebi spase zivu glavu.

Bas me zanima sta ce dalje biti s ovim slucajem. 

Link to comment

Vi nabrajate olaksavajuce okolnosti, ja otezavajuce, sve ce to sud ceniti.

Mislim da bi za nju bilo bolje da je bio naoruzan i da ga je ubila recimo u svom dvoristu kad dodje da preti. Pa se racuna kao ubistvo na mah u afektu ... ovako kako je uradila ima i otezavajucih okolnosti.

Edited by radnik
Link to comment
2 minutes ago, radnik said:

Vi nabrajate olaksavajuce okolnosti, ja otezavajuce, sve ce to sud ceniti.

Mislim da bi za nju bilo bolje da je bio naoruzan i da ga je ubila recimo u svom dvoristu kad dodje da preti. Pa se racuna kao ubistvo na mah u afektu ... ovako kako je uradila ima i otezavajucih okolnosti.

 

Ona je svakako najebala i nju ne zanimaju ni olakšavajuće ni otežavajuće okolnosti, čim se odlučila na ovakav čin. Očigledno je bila saterana u ćošak i kako se već pominjalo, nije imala šta da izgubi.

 

Link to comment
1 hour ago, radnik said:

Vi nabrajate olaksavajuce okolnosti, ja otezavajuce, sve ce to sud ceniti.

Mislim da bi za nju bilo bolje da je bio naoruzan i da ga je ubila recimo u svom dvoristu kad dodje da preti. Pa se racuna kao ubistvo na mah u afektu ... ovako kako je uradila ima i otezavajucih okolnosti.

opa, osim sto si gradjevinski inzenjer i geolog, ti si i pravnik! krivicar!

Link to comment
1 hour ago, radnik said:

Mislim da bi za nju bilo bolje da je bio naoruzan i da ga je ubila recimo u svom dvoristu kad dodje da preti. Pa se racuna kao ubistvo na mah u afektu ... ovako kako je uradila ima i otezavajucih okolnosti.

Kakvu težinu u sudskom procesu imaju dokazi o tome da je neko dugogodišnja žrtvs nečijeg maltretrianja i zastrašivanja? 

Ne pitam tebe, nego pravnike ovdašnje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...