Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Da li ste poavetali? Plus na hladnokrvno ubistvo nenaoruzanog coveka? Pa vise su mi ti postovi 'raspad naseg drustva' nego sam ovaj dogadjaj.

Kaze njen sin, jos advokat i to 100% tacno? Sve i da jeste tacno ... ubistvo je u pitanju. Mozda su i ludaci neki, te simbioze majki i sinova u zrelim godinama ... ne bih im na nevidjeno drzao stranu.

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Njega su u Jagodini "gepekovali" par puta, zbog mutnih poslova. Komsijin sin je jedva izvukao 5 hiljadarki, koje mu je njegov otac dao kao kaparu, za ispostavice se fiktivni stan. Na kraju je smugnuo za BG.

Link to comment

Ako je i 50% tačno ono što piše, da je redovno pretio i maltretirao ih i da se pozivao na veze u vlasti i podzemlju, onda samo mogu da kažem: good riddance.

 

Plus i ovo:

Quote

 

UBIJENI Zoran Trifunović i ranije se sukobljavao sa nekim Beograđanima. Prema tvrdnji Slavice K. iz Debarske 15, gde je investitor prijavljen, stanari ove zgrade živeli su u strahu od njega.

- Čula sam da je Trifunović ubijen i iskreno divim se toj nesrećnoj ženi što je to uradila. Tako je spasla mnoge od nas koje je on uništio i one koje bi verovatno u budućnosti takođe prevario. Jedino mi je žao što će ostatak života provesti u zatvoru - kaže Slavica K.

 

Naša sagovornica tvrdi da je ona, konkretno, bila Trifunoviću najveći trn u oku:

 

- Prisiljavao me je da mu dam saglasnost za gradnju, pretio meni, deci. Govorio mi je ako ne potpišem ono što želi, ima da doseli u zgradu "neke ljude" koji mogu da budu "opasni po ženu koja živi sama" i koji će znati "kako da postupaju". Ipak, iako uplašena, nekako sam uspela da se spasem. Zbog toga potpuno razumem očaj onih koji su, kao i ja, trpeli njegovo bahaćenje i pretnje godinama.

 

 

Dakle, po svemu sudeći, ta nesrećna žena je ovom društvu učinila dobro doleo.

 

Link to comment

Iako sad djeluje kao rupčaga, iako jeste da vole svemu i svačemu da dijele ludačke epitete, valjda će se tu u blizini uskoro graditi neki megašopingmol, plus i Bata je (kako kažu) na 200 metara odatle otvorio neki ultrafensi restoran, nijedna priča nije skroz crno-bijela

Edited by James Marshall
Link to comment

najgnusniji i najogavniji deo grada, ta turska kasaba dole ispod Bulevara. jutros sam baš imao nesreću da moram da se provezem tuda, od Vuka do Vojislava Ilića. koji je to pakao od tih jednosmernih uzanih krivih klaustrofobičnih uličica. nije mi bilo dobro ceo dan od tog iskustva.  to sve treba da se poruši i da se poravna, da se naprave normalne ulice pod pravim uglom :dry:

Link to comment
31 minutes ago, halloween said:

Olge Jovanović izuzetno atraktivna lokacija:lolol:

Svašta umisle ljudi iz beogradskih čatmara i zajedničkih dvorišta.

 

A to je tacno kako bitno za ovu pricu? Koliko vidim, ubijeni je imao pik na lokaciju i maltretirai je ljude zbog toga.

 

Jedina tuga u ovoj vesti je sto ce nesretna zena nositi govno na dusi.

Link to comment
12 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Kod procene lokacije, važno je i kolikom se kvadrata može izgraditi po planu a ne šta je sada tamo.

Slažem se ali ovde je upotrebljen pridev atraktivno. 

Atraktivna ulica, zbog koje vredi sabajle ubiti nenaoružanog čoveka, izjednačiti reč i metak. 

 

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...