Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ja bi to resio ko u sopranosima kad onaj nije hteo da vrati lovu of kuce znaci dovuce kuci neko nenormalno ozvucenje i kad ovi krenu da bde samo pusti nesto na ripit, posle tridesetog ponavljanja ramzamzama ili barbigrla pobego bi nasapunjani prvi

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Beše Srbi u vojnoj krajini podigli ustanak kad su švabe htele da im zabrane opela sa otvorenim sandukom? 18 vek valjda

Link to comment

Ali fantomi samoupravljanja su neuništivi: "Ne može ona tu nama nešto da se meša, mi smo većina i mi smo odlučili".

Pa ako sutra većinski odluče da prinose ljudske žrtve, šta ima ko da se buni i da se meša. Kolektiv je rešio.

Link to comment
9 hours ago, darling said:

joj, ovo je toliko bizarno, ne znam gde bih ga zalepila. :D

 

 

 

 

 

na temu "napalm - sveee"

Link to comment

to je jedno ludilo, al mi je neshvatljivo da u celoj kuršumliji ne postoji jedna kapela

 

mada kad se setim da tamo gradska čistoća premešta smeće iz potoka u drugi potok sve je jasnije

Link to comment
7 hours ago, JozoMujica said:

Deda Utvić razradio biznis.

A i čim neko umre, penzosi imaju prelo.

 

Jadna ta žena.

 

Pa da, dodje im ko povod za okupljanje, +im valja sa smrtju se druziti dok zalaze u zimu svog zivota. Mladje ko jebe.

 

I da, neverovatno je da grad nema kapelu koje btw. ima svako vece selo.

 

Link to comment

i ja znam svakakve budale.

generalno smo nacija koja voli da se ističe jedino na saranama, tri popa, ždranje bolje nego na svadbi, selfiji sa pokojnikom, itd, a posle, i pogotovo pre same smrti svi imaju neka preča posla.

Link to comment
25 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ja znam ljude koji se zgražavaju neotvorenim sandukom. Smatraju to hladnim i bezličnim

Obavezno otvoren sanduk je stari i nisam siguran koliko los obicaj za svoja vremena; njegovo izopacavanje i guranje smrti pod tepih u novija vremena je nesto sasvim drugo, u krajnjoj liniji posledica urbanizacije i umnogome promenjenog nacina zivota.

Na neotvoren sanduk se gledalo izistinski popreko, a stvari su isle (i pre i posle WW2) toliko daleko da su policija i vojska po nekad morale da cuvaju od otvaranja sanduk u kome je porodici dopremljen na sluzenju vojnog roka poginuli vojnik/vojno lice.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...